Dzisiaj jest 28 paź 2024, 18:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 10 cze 2013, 19:35 
*

Rejestracja: 10 cze 2013, 19:27
Posty: 16
Pojazd:
Witam , dziś jechałem swoją malagą do sklepu , gdy wracałem padał grad , porobiły sie ogromne kałuże , musiałem niestety wjechać w jedną z nich bo pacjent na 3-ciego leciał , i skuter zaczął mi sie dusić jak dodawałem gazu ;/ , teraz wróciłem z Garażu , wyczyściłem filtr powietrza bo był cały zalany , w bęzynie wkładke filtra wypłukałem , przetarłem , lecz nie chce odpalić , czego to może być wina ? cały silnik mi zalało wodą , prawie że pływał ;/ , dodam że nie jestem pewny co do poziomu oleju , ponieważ mam osobno benzyne a osobno olej , ale wydaje mi się , że jeżeli brakłoby Oleju to by wgl nie ruszył bo by się zatarł ;/ , świece czyściłem , ale może już po niej ;< KTOŚ MA JAKIEŚ POMYSŁY? CO SPRAWDZIĆ ? ;>


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2013, 20:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2013, 14:11
Posty: 181
Lokalizacja: Zamość, Lubelskie
Pojazd: Malaguti F12
Sprawdź czy w cylindrze, gaźniku, karterach nie ma wody. Spróbuj też inną świece i wyczyść zawór membranowy. Polecam jeszcze zobaczyć czy przewód i cewko-moduł nie jest mokry :) Powodzenia.




_________________

Sprzedam Malaguti F12 2003r AC <- Full RACING
http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-ac-2003r-lubelskie-full-racing-t366762.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 cze 2013, 20:49 
*

Rejestracja: 10 cze 2013, 19:27
Posty: 16
Pojazd:
Tzn , w cylindrze nie może być raczej ponieważ niedawno dopiero składałem go z nowym set'upem , wszystko szczelne uszczelki + dodatkowy silicon , jak obeschnie spróbuje go odpalić możliwe że moduł , albo przewód , ponieważ wszystko było tak mokre że kapało z tego ;/ , świece itak musze kupić przy okazji nową :) , a czy jest taka możliwośc , żeby gaźnik zassał mi wode z filtra ?;>




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy