Dzisiaj jest 06 paź 2024, 23:45



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 mar 2014, 21:05 
*

Rejestracja: 08 mar 2013, 8:10
Posty: 80
Lokalizacja: Zabrze
Pojazd: Aprilia sr
Siemaneczko posiadam Aprilie sr 50 replice z 95 roku minarelli horizontal LC historia z nią jest taka, że kupiłem ją w zeszłe wakacje pojeździłem nią parę dni po czym została skradziona z garażu włamanie z kradzieżą. Apke znaleźli dzień później w stanie nie do złożenia silnik pobity na groszek elektryka pocięta itp sprawa w sądzie toczyła się około roku po czym złodzieje dostali wyrok i mają oddać kasę (coś im to nie idzie) ale cóż przejdźmy do rzeczy. Aprilia leżała w piwnicy od czasu kiedy ją odebrałem czyli jakiś dobry rok leżała i się kurzyła zdążyłem posprzedawać parę rzeczy . Lecz nagle przed tegorocznymi wakacjami coś we mnie strzeliło i postanowiłem ją wyremontować zaczynam projekt i postanowiłem podzielić się nim z wami liczę na waszą pomoc i rady gdy czegoś nie będę wiedział albo będę miał jakiś dylemat. Niżej wstawiam fotki jak wyglądała aprilia przed zwinięciem. Zamówiłem już potrzebne do niej rzeczy Silnik elektryka chłodnice zbiornik tak żeby stała jak ma więc na dniach wrzucę fotki z postępu projektu. Przede mną długa droga do doprowadzenia jej do stanu idealnego ale Damy radę. ! To Lecimy !

Obrazek

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 18 mar 2014, 21:48 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2014, 19:23
Posty: 497
Lokalizacja: CLS
Pojazd: Aprilia MX 70
Współczuje ci tej historii z Apką :cry: Jak ludzie mogą coś takiego robisz, to jest nie pojęte, ale ważne że jest we właściwych rękach i masz chęci aby ją zrobić po tym wszystkim.Jestem pewny że ci się uda.Będę ty zaglądał :)

Powodzenia "!!" "!!"
Zapraszam do mojej Apki :)




_________________

Skomentowałem twój sprzęt ? Odwdzięcz się tym samym:

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 mar 2014, 21:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 maja 2012, 18:37
Posty: 60
Lokalizacja: Suwałki.
Pojazd: Junak 901
No kozacko wyglądała. Daj zdjęcia jak jest teraz. Ogólnie fajnę są te sr'ki w starej budzie.
No powodzenia, i lepiej ją zabezpieczaj :D


Odwiedź moją apke :D




_________________

Wbijaj do mojej Aprilki ;)
aprilia-rally-2003-ac-t385509.html


Keeway focus -> Suzuki Rg 80 -> Junak 901 -> Aprilia Rally AC




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 mar 2014, 20:32 
*

Rejestracja: 08 mar 2013, 8:10
Posty: 80
Lokalizacja: Zabrze
Pojazd: Aprilia sr
szczerze mówiąc szkoda słów do tego typy poszli sobie na garaże a że mój był najsłabiej zabezpieczony postanowili się włamać. (ehh mogłem założyć kłódkę w tedy prawdopodobnie nie dali by rady) Najlespze jest to, że miałem jechać na 2 dzień po moplik dla kolegi taką samą apke ale w lc i do tego urodziny jego 18 .. dziwny zbieg okoliczności ukradli moplik jeździli 3 godziny po czym skończyła im się wacha pojechali zatankować nie dolali oleju zatarli silnik i na złom miał iść. chęci przyszły chyba przez pogodę i sezon :d brakuje jednak tego śmigania mam nadzieję, że uda mi się doprowadzić do stanu jakiego chcę :) focus jakieś propozycje ? może łańcuchami koła zamknąć i przypiąć do ściany :D? pozdro

-- 20 mar 2014, o 20:32 --

a więc tak dziś przyszedł silnik elektryka chłodnica zbiornik. szczerze mówiąc miałem dziś chwile załamania ale łatwo się nie poddam co prawda brakuję trochę rzeczy. Brakuje między innymi ośki mocowania silnika jak by ktoś miał to piszcie kupię bo teraz silnik trzyma się na szpilce aby tylko stał. Ogólnie to krok po kroku jakoś idzie ale roboty jest niestety. Jutro mam nadzieję, że uda mi się odpalić silnik wstawiam kilka fotek jak to wygląda obecnie no nie najlepiej ale jest ! :D Brudas ale ważne, że ma na czym stać oby wszystko poszło po mojej myśli ! jak by ktoś miał jakieś dupsy do sprzedania z minarelli to chętnie przygarnę pozdro

Obrazek

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 mar 2014, 23:05 
*****

Rejestracja: 24 sty 2013, 15:17
Posty: 2494
Lokalizacja: Wałbrzych
Pojazd: E46/ Vega swap Piaggio 125
Szkoda że takie ptak żyją na świecie ale miejmy nadzieję że Ci oddadzą kasę za szkody. Wytrwałości w odbudowie




_________________

Zapraszam do obejrzenia mojego swapu, kiedyś siedział chiński 4t,następnie minarelli horizontal a teraz piaggio 125cc

post2459516.html#p2459516

maciej3290 pisze:
Prawda taka ,że doniczka była pełna i do baku się spuścił i mu dysze zalepiło




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 mar 2014, 10:32 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 lip 2013, 22:20
Posty: 555
Lokalizacja: Opole
Pojazd: Honda NTV650R / BMW F650GS
Apka zajeb..sta, lipa że przez 2 idiotów solidnie ucierpiała :( Powodzenia w pracach :) Będę zaglądał :) Wpadnij do mnie :)




_________________

https://www.facebook.com/Peyt3rPhotoStory




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 mar 2014, 13:07 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2013, 10:13
Posty: 1521
Lokalizacja: Okolice Częstochowy
Pojazd: Derbi Senda SM 05r
Trochę roboty masz ale zycze powodzenia :D




_________________

Obrazek

Wbijaj ----> black-grey-speedfight-by-balsik-t378182.html

Wbijaj ----> derbi-senda-sm-red-black-by-balsik-t411105.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 mar 2014, 15:20 
*

Rejestracja: 08 mar 2013, 8:10
Posty: 80
Lokalizacja: Zabrze
Pojazd: Aprilia sr
coraz większe postępy w składaniu moplika mam teraz jeden problem z podłączeniem magneta do elektryki... niżej wstawiam jak to mniej więcej wygląda

może nie dużo ale coś się ruszyło

Obrazek

Obrazek

zostaje podłączenie elektryki co jest dla mnie czarną magią, jeżeli ktoś się na tym zna i może mi pomóc niżej wstawiam link do posta

jak-podlaczyc-magneto-do-elektryki-pilne-t386550.html

dziś sobota piękny słoneczny dzień nie aż chce się śmigać niestety nie ma jak :/
więc lecimy z grilem i się opalamy Zabrze 20 stopni w słońcu Lwg!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy