Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 13:45



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 11:37 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
czarekcw pisze:
2. Nieaktywnych użytkowników po pół roku z bazy forum usuwać.

Jakiś czas temu usunęliśmy naprawdę pokaźną liczbę użytkowników, jakoś tego nikt nie zauważył...

czarekcw pisze:
1. Powstanie nowego działu (a nie poddziału bo tam wieje nudą) o nazwie "Powitalnia" i tam określenie co ma nowy user napisać (kwestia dogadania wymogów).

Wydaje mi się, że jest to raczej niemożliwe, aczkolwiek zagłębię się jeszcze raz w możliwości PA.
czarekcw pisze:
3. Nowi userzy mają dostęp do zakładania nowych wątków tylko w poszczególnych działach. Działy dla nich zablokowane (do zakładania nowych tematów i pisania w nich): Ogólne, Offtopic, Skutery- Tuning & Serwis, Sprzedam (wedle upodobań władz można zwiększyć liczbę działów zablokowanych). Po 2 tyg. jak user nie naskrobie z automatu działy zostają odblokowane.

To samo co wyżej.
czarekcw pisze:
4. Traktowanie na równi nowych jak i starych userów względem regulaminu forum.

Tak było, jest i będzie...
czarekcw pisze:
5. Skoro skrypt forum jest przestarzały:
Kąkol napisał/a:
Ja mam dostęp tylko do PA, a tam możliwości są skromne - spójrz na datę skryptu...

to należy go zmienić. Czy to takie trudne dla firmy, która jest wg mnie potentatem w dziedzinie części do 50ccm w Polsce?

Jeśli tak uważasz, to napisz do nich. U nich na pierwszym miejscu jest sklep, później daleko w tyle forum, nic na to nie poradzę...

czarekcw pisze:
No wybacz ale ja nikogo ubóstwiać nie będę- to się kłóci z moją religią i wyznaniem. Mycen wg mnie nie zrobił niczego takiego, żeby niektórzy go nie wiadomo jak wielbili, sam byłem autorem 2 artykułów które sam skasowałem (jeden artykuł od podstaw napisany n/t wymiany lamp soczewkowych) i też mam być nie wiadomo kim? Zejdź na ziemię.

Szanuję Twoje zdanie, ale nie powielaj go ponownie. Masz tylko cząstkową wiedzę na temat tego człowieka...

Kąkol pisze:
Oczywiście za każdy dobrze zrobiony test artykuł itp będzie nagroda w postaci pochwały albo szansy na pochwale zależy od jakości wszystkiego, ale to dopiero na nowym forum które ruszy marzec/kwiecień.

Fakt, napisałem tak i pisałem tak, ale to nie były informacje wyssane z palca. Wszystko było podparte tym co usłyszałem od góry. Z czasem okazało się, że było to nieprawdą, ale moje słowo padło, nic z tym nie zrobię...

Kwestia konkursu nadal jest aktualna. Mieliśmy zrobić tylko jakiś projekt, przesłać wyżej i jeśli scenariusz przeszedłby, to konkurs z nagrodami odbyłby się. Niestety pomysł z czasem ucichł.

I proszę mnie nie oczerniać pisząc, że administracja ma wszystko 'w głębokim poważaniu', bo tylko kiedy znajdę chwilę ogarniam co tylko idzie, a priorytetem są sprawy organizacyjne, nie chodzi tu o dział, a znaczenie.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 20:59 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Kąkol pisze:
Jakiś czas temu usunęliśmy naprawdę pokaźną liczbę użytkowników, jakoś tego nikt nie zauważył...

To tylko się chwali że był taki krok posunięty.

Kąkol pisze:
Wydaje mi się, że jest to raczej niemożliwe, aczkolwiek zagłębię się jeszcze raz w możliwości PA.

Ja się nie znam aż tak na informatyce ale propozycje podałem.

Kąkol pisze:
Tak było, jest i będzie...

Tu mógłbym polemizować ale powstrzymam się od tego.

Kąkol pisze:
Jeśli tak uważasz, to napisz do nich. U nich na pierwszym miejscu jest sklep, później daleko w tyle forum, nic na to nie poradzę...

Ale czemu ja mam pisać? Można by stwierdzić, że Ty we własnej osobie reprezentujesz całą społeczność tego forum na wyższe szczeble, Ty masz więcej do powiedzenia niż np ja. Nie bez powodu masz rangę Administratora?

Kąkol pisze:
Szanuję Twoje zdanie, ale nie powielaj go ponownie. Masz tylko cząstkową wiedzę na temat tego człowieka...

Ok Ty to może go znasz ale co powiedzieć o większości, którzy nie mają roku czasu spędzonego na forum a piszą o nim, jakby go znali kilka lat?

Kąkol pisze:
Fakt, napisałem tak i pisałem tak, ale to nie były informacje wyssane z palca. Wszystko było podparte tym co usłyszałem od góry. Z czasem okazało się, że było to nieprawdą, ale moje słowo padło, nic z tym nie zrobię...

No i zadowala mnie ta odpowiedź w 100%, teraz wszyscy wiemy kto dał ciała w projekcie (czyli właściciele).

Kąkol pisze:
Kwestia konkursu nadal jest aktualna. Mieliśmy zrobić tylko jakiś projekt, przesłać wyżej i jeśli scenariusz przeszedłby, to konkurs z nagrodami odbyłby się. Niestety pomysł z czasem ucichł.

Również jestem zadowolony z tej odpowiedzi i temat jest zakończony.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 21:15 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2009, 20:52
Posty: 4799
Lokalizacja: Nowy Targ
Pojazd:
Cytuj:
Również jestem zadowolony z tej odpowiedzi i temat jest zakończony.


Temat zakończony czyli zamykać ??




_________________

Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 21:22 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Wg mnie tak, póki Kąkol próbuje coś to można zamknąć, jak coś się zmieni w tej kwestii to sam odblokuje i napisze w tym temacie.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2011, 21:28 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Po co zamykać?
To są propozycje użytkowników, nie nasze... Temat ma być otwarty i ciągle na pierwszej stronie. Chyba każdy chce rozwijać stronę ;)




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2011, 23:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Mam ciekawą propozycję odnośnie SB.

Zamiast nazwy ShoutBox dać nazwę Kącik towarzysko-kulturalny.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2011, 15:22 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Kurdaa Kąkol to ciśnij ich cały czas by zrobili upgrade na coś normalnego ? Bo ja nie rozumiem jak w 2011 roku można używać tak przestarzałego, dziurawego skryptu postawionego na serwerze niezabezpieczonym przed DDOS (sprawdzałem :cool: Mała ilość danych blokowała wszystkie połączenia, gdyby odpalić pare komputerów na paru szybkich łączach to by się wyłączył cały) , a teraz technika tak poszła do przodu, że da się przed atakami zabezpieczyć w 101 % :) Zrób może temat z petycją, poinformuj o tym mielochów i niech dadzą te 500 zł na unowocześnienie forum.




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2011, 20:54 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Przykro mi, ale głosu w tej sprawie nie mam. Nie raz pisałem, pytałem jak widać bezskutecznie...




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 paź 2011, 1:30 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Adiii, tzn jest temat "Czarna lista sprzedawców" ale także uważam, że ten temat jak i pomysł na temat pod tytułem " Sprzedawcy godni polecenia" powinny być umieszczone w dziale "Giełda".




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 paź 2011, 14:18 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Stworzenie działu dla użytkowników 4 kółek.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 paź 2011, 16:48 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 kwie 2010, 19:53
Posty: 3247
Lokalizacja: Z Warsztatu:)
Pojazd:
czarekcw, ilu takich jest na forum? Nie za wiele;) Ale można by;)




_________________

Mycen [*]
Malina[*]
:arrow: Morał z Historii Krótki,Lecz Nie Wszystkim Znany..Jak Nie Ma Warunków ,Nie Zapieprzamy xD
Wiele Serc Jedno Bicie BMW Ponad Życie !
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 paź 2011, 22:25 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
Powinien być dział posiadaczy samochodów. Dla starych wyjadaczy mam na myśli tych którzy zakończyli swoją przygodę z skuterami i kupili na osiemnastkę auta ale dalej odwiedzają i uczęszczają się na forum.


Ostatnio zmieniony 27 paź 2011, 22:25 przez adikSR, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 paź 2011, 22:48 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Takie tematy zamieszczajcie w OT. To jest forum stricte motocyklowe. Wątków samochodowych poruszać nie będziemy.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lis 2011, 9:58 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2011, 15:50
Posty: 1137
Pojazd: Hrr/Ninja 250r
Co do tego co napisał adikSR, również dobry pomysł bo te auta tak się chowają pomiędzy spamem w OT .

Wiem, że już było to poruszane przez innych użytkowników, ale to bardzo dobry pomysł założenia oddzielnego działu dla CPI/KEEWAY ponieważ po 1 to te same silniki a po 2 jest ich więcej niż innych skuterów tak jak np ktoś zna się na Minarelli to wchodzi i pomaga w minarelli, a jak dużo osób zna się na CPI/KEEWAY to pomagali by w CPI/KEEWAY, a nie jakichś innych chińczykach na pewno taki temat zyskał by duże poparcie i wszyscy byli by zadowoleni aczkolwiek znając życie i tak nie założycie takiego działu :roll: .




_________________

Hary ! :
viewtopic.php?t=226138&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ninja ! :

kawasaki-ninja-250r-technicznie-sprawna-sesja-t369596.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lis 2011, 10:23 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 21:39
Posty: 1337
Lokalizacja: Ciechanowiec
Pojazd:
Dla mnie jak coś to jedynie mógłby być podział w inne na 2t i 4t :) Ot cała polityka ;]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lis 2011, 10:27 
***

Rejestracja: 01 maja 2010, 9:05
Posty: 1180
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
klarok pisze:
Wiem, że już było to poruszane przez innych użytkowników, ale to bardzo dobry pomysł założenia oddzielnego działu dla CPI/KEEWAY ponieważ po 1 to te same silniki a po 2 jest ich więcej niż innych skuterów tak jak np ktoś zna się na Minarelli to wchodzi i pomaga w minarelli, a jak dużo osób zna się na CPI/KEEWAY to pomagali by w CPI/KEEWAY, a nie jakichś innych chińczykach na pewno taki temat zyskał by duże poparcie i wszyscy byli by zadowoleni aczkolwiek znając życie i tak nie założycie takiego działu
Co do tego to się zgodzę, bo na forum jest sporo keewayów i myślę, że ten dział by się rozwinął

klarok pisze:
Co do tego co napisał adikSR, również dobry pomysł bo te auta tak się chowają pomiędzy spamem w OT .
A co do tego to się z kolei nie zgodzę z Tobą, to jest forum motocyklowe (no w sumie to skuterowo/motorowerowe, ale wszyscy wiedzą chyba co mam na myśli). Jeżeli ktoś tak bardzo marzy o tym, żeby sobie pooglądać i komentować czyjeś auta to niech sobie wejdzie na poświęcone temu forum SAMOCHODOWE. Ew tak jak teraz, w dziale offtopic




_________________

Moja senda na racingu <3

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=273118

Zapraszam do komentowania :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lis 2011, 10:31 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2011, 15:50
Posty: 1137
Pojazd: Hrr/Ninja 250r
Igi, Rozumiem bo co prawda to prawda, ale jest coraz więcej samochodów bo chłopaki kończą 18, albo robią b1 no i sprawiają sobie jakies autka co prawda nie ma ich dużo, ale za pewne będzie coraz więcej i trochę będą się mieszać z innymi tematami w OT są np forum typu keeway i są działy dla innych np yamaha a tutaj jest wszystko o motorach i mógłby być dział i samochodach teraz nie jest źle, ale jak by zrobili taki temat nie było by gorzej .

Co do tematu keewaya to myśle tak samo bardzo by się przydał lecz było to już poruszane na forum i efektów nie widać rozumiem, że jest z tym trochę pracy, ale nikt nikogo nie pośpiesza.


Piórek,


Nie w "inne" tylko w "różne" :mrgreen: . Lepsze to niż nic aczkolwiek keewayów jest najwięcej z tych "różnych".


Racja racja pomyłka :P
Piórek




_________________

Hary ! :
viewtopic.php?t=226138&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ninja ! :

kawasaki-ninja-250r-technicznie-sprawna-sesja-t369596.html


Ostatnio zmieniony 05 lis 2011, 10:43 przez klarok, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 lis 2011, 14:46 
*

Rejestracja: 08 maja 2011, 2:10
Posty: 144
Pojazd:
klarok, temat wasze samochody nie taki zły pomysł ciekawe co na to administracja




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 lis 2011, 14:51 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Myślę że nie ma sensu robić działu samochodowego.
W OffTopie możecie zakładać tematy o swoich 4 kółkach. Po co kolejny dział..
Lepiej by zająć się ważniejszymi działami, tak jak Piórek napisał.




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 lis 2011, 18:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 paź 2010, 18:36
Posty: 449
Lokalizacja: Kościan
Pojazd:
Imię: Tomasz
Piórek pisze:
mógłby być podział w różne na 2t i 4t :)


Tak przydało by się to, usprawniło by to prace ^^


Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 18:43 przez wiechu1996, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy