Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:29



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sie 2012, 12:24 
*

Rejestracja: 07 paź 2011, 22:55
Posty: 34
Pojazd:
Witam . Chciałem was ostrzec o urzydkowniku matOW, . ale ja sobie z nim poradziłem :) Kupiłem silnik za 850 zł ok przyszedł silnik z zatartym cylkiem z oszukanym wałem i karterami w stanie makabrycznym a wszystko miało być w porządku . kupowałem przez allegro więc wpłaciłem kase na konto na silnik czekałem dokładnie 2,5 miesiąca ... potem okazało się że silnik nie nadaje się do o niczego ... oczywiście telefon się nie zgłaszał na gg pisał żebym się walił itd itd ... Byłem na policji dowiedziałem się co jest co powiedzieli żeby go najpierw nastraszyć policją sądem i w ogóle no i się udało odesłał mi kase na konto ja odesłałem silnik . uwaga ten człowiem ma kilka kont na allegro.pl ... Nie ufajcie tanim ofertom


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 13 wrz 2012, 20:30 
*

Rejestracja: 05 cze 2012, 9:16
Posty: 16
Pojazd:
KubaWalek, Moj dobry kolega od niego cylek kupował i nie narzeka :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 paź 2012, 15:34 
*

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:10
Posty: 70
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
raiderskssg

Dane:
Patryk Mańkowski
ul Borowskiego 23/4
66-400 Gorzów Wielkopolski
nr konta: 60 1020 1954 0000 7102 0126 8226

Zamówiłem u niego tłumik S6 Pro Replice w Chromie, paczka za pobraniem w środku paczki stary zardzewiały seryjny tłumik, brak kontaktu, oczywiście sprawa trafi na policję, nie popuszczne gnojowi, ostrzegam innych!




_________________

Projekt Beta Ark Zapraszam!
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 09#2001509


Ostatnio zmieniony 26 paź 2012, 15:35 przez cini, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lis 2012, 16:07 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2012, 13:58
Posty: 190
Pojazd:
Witam ! Wypowiem się na pewien temat ! Na forum jest coraz więcej złodziei , oszustów . Dochodzi do coraz większych i kosztowniejszych oszustw którym nie jesteśmy w stanie zapobiec ! sam zostałem oszukany bite 3 razy ! Raz udało się odzyskać połowę kosztów , raz nic i tym razem walka o pieniądze trwa ! Pytanie brzmi co zrobić żeby tego uniknąć ?! Na forum może dostać się dosłownie każdy który dobrym sposobem i drobnymi uchybieniami z naszej strony wykiwa nas jak nic ! Liczę na jakiś wkład w temat ze strony administracji i moderacji forum ! Pozdrawiam !


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 20:28 przez Włoch50cc, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 16:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lut 2010, 21:14
Posty: 676
Lokalizacja: brać kasę?
Pojazd:
Było już o tym kilka razy pisane. Ale powtórzę jak zapobiec oszustwie.
Najlepiej ZA NIC SIĘ NIE WYMIENIAĆ- bo to najprostszy sposób na oszustwo!
Jeśli mamy zamiar coś kupić to należy sprzedającego poprosić o wystawienie na allegro lub aby zaznaczył opcję sprawdzanie paczki przy odbiorze,jeśli nie chce się zgodzić to coś jest nie tak. POD ŻADNYM POZOREM NIE WPŁACAĆ PIENIĘDZY NA KONTO jeśli nie kupiło się na allegro!
Jeśli chodzi o allegro to najlepiej kupować od takich którzy mają dużo pozytywnych komentarzy. Należy się również wystrzegać tych którzy założyli konta ale ich nie aktywowali.




_________________

Lewy pas to nie kółko różańcowe!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 16:16 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 maja 2012, 13:09
Posty: 214
Lokalizacja: NDZ
Pojazd:
dokładnie, jak kupisz coś na allegro to łatwiej jest odzyskać kase, bo zajmuje się tym serwis allegro a nie na własną rękę.




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=266038 :)

polub Scooter Team Podlasie ----> https://www.facebook.com/pages/Scooter-Team-Podlasie/386456028082654?fref=ts




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 16:51 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 mar 2012, 18:19
Posty: 830
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Pojazd: Eserkowaty Aerox
użytkownik motoserce15 już od kilku miesiecy oszukuje ludzi na swoje wario sport pro, zgłaszana była sprawa do administracji a z tego co widzę nadal naciąga




_________________

aerox-eserkowaty-z-rodziny-colibrow-t270554.html
Obrazek


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 16:54 przez ThePanKot, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 16:56 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2012, 8:09
Posty: 53
Pojazd:
Ja wszystko kupuję na allegro, tylko od użytkowników którzy mają min. 80-90% pozytywów lub duży asortyment. Po za tym jeżeli kupowało się przez allegro może nie łatwo jest odzyskać kasę, ale napewno łatawiej bo tak normalnie to szanse są praktycznie zerowe.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 17:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2012, 20:38
Posty: 173
Lokalizacja: Siedlce<3
Pojazd:
Według mnie administracja nic z tym nie zrobi, bo co mu powiedzą, żeby nie oszukiwał bo tak nie ładnie? czy go zbanują? jak zbanują to założy drugie konto i będzie czynił to dalej, więc tutaj musimy po prostu rozsądnie podejmować decyzję co od kogo kupić i tak jak już pisali wyżej przez allegro od osób, które mają mase pozytywnych komentarzy. Osobiście miałem taką sytuację gdzie zgłaszałem sprawę na allegro, bo z sprzedajacym daną część nei było żadnego kontaktu, numer był podany zły na aukcji, konto mu zblokowali, co sie potem okazało leżał w szpitalu i nie miał za bardzo jak wysłać :)
W Polsce panuje taka zasada, że każdy orze jak może ;)
Ludzie sprzedają rzeczy uszkodzone, w cenie rzeczy, która ''jest na chodzie'' i wciska mu kit, ze dziala bez zarzutów jest sprawna, taniej kupi drożej sprzeda, nie ważne, że uszkodzone i tak opchnie każdemu kto się nie zna na tym ;)
Więc najlepiej uważać na takich ciemnych typków :D .Jeżeli się na czymś nie znamy, to pokażcie przedmiot, zdjęcia osobie która ma o tym pojęcie, która wam doradzi czy to się nada czy coś się targować etc :)
tyle mam do powiedzenia




_________________

Pomarańczka By Kaczor ^^! Zapraszam!
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... &start=160


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 17:15 przez Kaczor;), łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 17:06 
***

Rejestracja: 24 sie 2011, 16:08
Posty: 939
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Pojazd: Audi A6 C5 2.8
Tak jak kolega wyżej zanim coś kupicie przemyślcie to kilka dziesiąt razy ustalcie ze sprzedającym kilka zasad i wtedy kupujcie człowiek myśli dopiero po fakcie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 19:59 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 mar 2011, 22:21
Posty: 1290
Lokalizacja: Łuków
Pojazd: Gp1 Racing, TZR 125
Zazwyczaj trafiamy na takich sk***%%$nów co okłamują Cię na każdym kroku. Wystawią coś i by sprawnego, owiną gazetą i na pocztę. Otwierasz paczkę a tu przedmiot zniszczony a on sie zapiera, ze był dobry. Nieraz trafimy na kogos uczciwego gdzie bez allegro idzie sie wymienic. Ja obecnie wysłałem jedną paczkę na swój koszt z swoim towarem i za tydzien dostanę paczkę za którą nic nie bede płacił a bedzie w niej dużo części. Uczciwość w dzisiejszych czasach zanika. Stajemy sie CYGANAMI!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 20:08 
Zgodzę się ze wszystkimi.

Zresztą nie ma co płakać, że są oszuści. Po prostu sami nie możemy być naiwni.

Z mojej strony mogę tylko tyle dodać, żebyście się w życiu nie zamieniali przez allegro!!

Ktoś Wam zaproponuje zamiany za pomocą aukcji, ale nie wierzcie, że to jest bezpieczne! Regulamin allegro zabrania takich zamian, do tego nie chroni kontrahentów od poniesionych strat.

Mi gość proponował za byle co gaźnik 19mm dellorto. NIE NAPALAJCIE SIĘ.

Jak już się zamieniać to wystaw przedmiot na allegro, sprzedaj normalnie za tyle, ile jest wart. Gość wpłaca kasę, Ty wysyłasz - regulaminowo.
Potem on wystawia swój przedmiot za tyle samo, Ty wpłacasz, on wysyła i są normalnie 2 transakcje.

Zamówiłem u gościa gaźnik 17,5 i już mu dopłaciłem te 10 zł, ale za to mogłem sobie sprawdzić zawartość przed odbiorem. Więc nie oszczędzać na wysyłkach!

Ja z siebie jestem zadowolony i mam wielką satysfakcję, że potrafię zarobić kasę uczciwie. Wiele osób wpłacało mi na konto bez aukcji, bez żadnych dowodów. Wysyłam jak najszybciej i sumienie mnie nie dręczy. Śpię spokojnie.


Ostatnio zmieniony 23 lis 2012, 20:12 przez arek95, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
   
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 20:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2012, 13:58
Posty: 190
Pojazd:
Wierzcie mi lub nie ale mnie na 400 zł wykiwał Tomel-JZK ! Sprzedał mi owiewki Customy z NRG zapłaciłem 400 zł przez aukcję allegro - kontakt się urwał ! Kasy nie ma i owiewek do dziś też i muszę walczyć od allegro odzyskać stratę i zgłaszac na policję ;/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 20:56 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 sie 2010, 9:21
Posty: 1297
Lokalizacja: Ok. Tarnowa
Pojazd:
arek95 pisze:
Zresztą nie ma co płakać, że są oszuści. Po prostu sami nie możemy być naiwni.

Święte słowa . I tego trzeba się trzymać .
Włoch50cc, Mogłeś dopłacić trochę kasy na pobranie . Podobno chytry 2 razy traci .




_________________

Bądź Modny - Myśl Samodzielnie

http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=10556700

Części Do Peżota 100 !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 21:14 
***

Rejestracja: 01 wrz 2011, 11:16
Posty: 833
Lokalizacja: Andrychów
Pojazd: Super 9, NSR
HAHAHAHA odezwal sie wyzej ten co ma 8 negatywow na allegro :roll:

OSYSEK chyba jest taka opcja na allegro jak platnosc z gory np przez payu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 21:52 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 6:58
Posty: 739
Lokalizacja: Gorzów
Pojazd:
Jak działa allegro? Chciałem kiedyś kupić stelaż do stuntu do Yamahy Aerox. Znalazłem kolesia na mielochu i poprosiłem o wystawienie na allegro. Wpłaciłem kasę na konto i... stelaża jak nie było tak nie ma. Sprawa zgłoszona na allegro oczywiście jest jakiś tam czas oczekiwania. Trzeba czekać i pomyślałem sobie nie popuszczę skubańcowi. Szanowne allegro niby wykazuję chęć pomocy, ale pieniędzy nie odzyskałem pomimo tego, że płaciłem przez allegro. I na koniec dostałem od nich wiadomość mniej więcej taką "Udzielimy Panu wszelkich danych użytkownika jeżeli sprawa zostanie zgłoszona na policję lub do sądu." Koleś na mielochu co chwila zakłada nowe konta tu są jego rzeczy na tablicy:
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/DaPX/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 22:08 
**

Rejestracja: 18 sie 2010, 21:06
Posty: 215
Lokalizacja: Nowy tomyśl
Pojazd:
"Każdy orze jak może" 1 główna zasada (Nie zawierać transakcji przez np. GG, bo to zachęta dla oszusta, aby nas okradł).
2. Zasada (Nie wpłacać kasy za coś kosztownego, pewniejsza jest przesyłka za pobraniem)
Ale i to nie daje pewności, że nie zostaniemy okradzeni. Miejmy nadzieję, że spotka go surowsza kara.




_________________

Obrazek
Speedfight 307 WRC http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=310945




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 22:23 
*

Rejestracja: 03 kwie 2012, 19:31
Posty: 168
Lokalizacja: Dębica
Pojazd: Yamaha Axis ^^
GuN, mnie też ten gość oszukał.
Zamówiłem kartery od roxa, miały być stan idealny, zero luzów na łożyskach wału i karter nie spawany. Gdy przyszła paczka okazało się że jest około 6 spawów, a łozyska mają luzy.
Mam kilka jego danych :
GG: 12843177
Telefon : 782242019
e-mail:szwanku321@interia.eu


NIE POLECAM !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 22:38 
*

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:10
Posty: 70
Lokalizacja: Włocławek
Pojazd:
Marcin179355, a ja u niego zamówiłem amortyzator za pobraniem nawet bez możliwosci sprawdzenia zawartosci i wszystko bylo ok, w takim stanie jak na zdjęciach, szybka wysyłka, zapakowany odpowiednio wiec jesli chodzi o mnie to bylem zadowolony i moglbym go polecic, az nie chce mi sie wierzyc ze odstawia teraz taki cyrk :D




_________________

Projekt Beta Ark Zapraszam!
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 09#2001509




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 lis 2012, 23:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2011, 9:00
Posty: 146
Lokalizacja: RdM
Pojazd:
GuN, jezeli masz taki kontakt do niego zadzwon powiedz ze kupiles skuter taki i taki nazmyslal i potrzebujesz kilka rzeczy i czy by ci nie sprzedal taniej troche jak wezmiesz wiecej i umow sie z nim wpadnij z ziomkami i zalatw to inaczej :P




_________________

piaggio zip ! RACING 70 cc ! Stage6 racing mk2 ! WPADAJ ! *,*

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=207989




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy