Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 3:12



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 paź 2013, 20:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 wrz 2013, 21:10
Posty: 62
Pojazd: aprilia rs 50/80
Siema.
mam problem z regulacją gażnika, motorek jak wchodzi do 5tys obrotów strasznie strzela z filtra i nie chce dalej jechac czy może być przyczyną za mała dysza?
mam cylek 80
gaznik 21
dysza główna 92


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 29 gru 2013, 14:46 
*

Rejestracja: 28 gru 2013, 16:25
Posty: 1
Pojazd: Sym Jet euro x 50
Witam wszystkich fanów motocykli i nie tylko:) mam pytanko .. Otóż.: Ostatnio zmniejszyłem ilość w mieszanki paliwa zwiekszajac dawke powietrza zrobiłem sobie taki problem że w tłoczku wypaliło otwór;/ Dzisiaj zakupiłem w sklepie jakiś tłok za 50 zł , założyłem również pierścienie i reszte kompletu, złozyłem wszystko do kupy , sprzęcior odpalił bez zarzutów.. Zwiekszyłem mu obroty na około 2,5tys aby sobie pochodził podocierał sie, co się okazało po około mniej więcej godzinie moto zgasł.. Odpaliłem go na kopke ( na rozrusznik nie pali jeszcze) co okazało się że moto się dławi i gaśnie nie ma wolnych obrotów. W celu ustawienia biegu jałowego próbowałem wyregulować gaźnik za pomoca 2 śrubek i iglicy , jest to niestety nie możliwe;/
Iglica ustawiona pośrodku.
Przyznam dodatkowo że przejechałem się około 1.5km i moto się zbierał i był zrywny natomiast kiedy zawracałem do garażu zatrzymałem sie do 0. i moto był już tak osłabiony że ledwo jechał. rozpedził się tyko do około 40km/h i więcej nie dał rady bo coś go dławi ..;/ Jak postawilem w garażu tak stoi. Nie mam już pojęcia co robić;/

Motorek to dwusuwowy Sym Jet euro x o pojemności 50cm. Dodam,że mam najechane 25000km i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł . Dlatego zaskoczył mnie ten problem .

Liczę na waszą pomoc:)

-- 29 gru 2013, 15:46 --

po dokreceniu śrubki od mieszanki skuter normalnie śmiga na wolnych .. co jest grane?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2018, 21:01 
*

Rejestracja: 13 mar 2018, 20:56
Posty: 1
Pojazd: Honda cr 125
Witam panowie. Wypaliło mi porcelanę na świecy honda cr 125 jak myślicie czego to przyczyna w gaźniku . Pozdro :shock:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



cron Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy