Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:17



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Regulaminy klas
Post: 24 paź 2012, 20:44 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2011, 22:21
Posty: 343
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Roxi SP55
Witam. Mam taki problem.. Szukam regulaminów poszczególnych klas w wyścigach skuterów i nigdzie nie mogę znaleźć.. Szukałem na stronie PZM ale strony są już nie aktualne.. Pomożecie ?




_________________

Obrazek
viewtopic.php?p=2337559#2337559\
"Radość z jazdy zaczyna się właśnie tam, gdzie kończy się ekonomia.."


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 25 paź 2012, 12:48 
**

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:00
Posty: 215
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Aprilia SR Aprilia Sonic
Podpinam się. Linki nieaktualne.

Kiedy zaczyna się w ogóle sezon, kiedy na ogół jest 1-szy wyścig. Wiem, że ciężko określić dzień ale chodzi mi tutaj bardziej o miesiąc :)

Ja, jak i również kolega MaKu, mieszkamy w Nidzicy ( warmińsko-mazurskie ). Do, którego z torów mamy najbliżej?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 paź 2012, 15:20 
**

Rejestracja: 06 sie 2009, 19:56
Posty: 344
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
W polsce już chyba nie są organizowane wyścigi skuterów :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 paź 2012, 12:36 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
W związku z brakiem zawodników nie ma już w Polsce wyścigów skuterów.




_________________

Sklep internetowy z częściami i akcesoriami do skuterów / motorowerów / motocykli
WWW.SKLEP.MIELOCH.PL

Szukasz części oryginalnych Aprilia / Derbi / Gilera / MBK / Peugeot / Piaggio / Vespa?
Jeżeli tak napisz na oe@mieloch.pl !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 paź 2012, 17:47 
*

Rejestracja: 15 paź 2012, 15:51
Posty: 53
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Aprilia SR 50 '97
Może społeczność forum mieloch.pl zorganizuje jakiś zlot razem z giełda części, wyścigami, pokazami itp. ? :)




_________________

Budzę moją perełkę do życia - Apri(L)ia <333




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 paź 2012, 20:14 
**

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:00
Posty: 215
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Aprilia SR Aprilia Sonic
SaTToMI pisze:
Może społeczność forum mieloch.pl zorganizuje jakiś zlot razem z giełda części, wyścigami, pokazami itp. ? :)


Na takie eventy przeważnie piszę się tysiące ludzi po czym przyjeżdża tylko 40 osób. Najbliższe państwo gdzie można brać udział w zawodach to?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 paź 2012, 20:20 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Niemcy i pewnie Czechy. Nie wiem jak inne kraje.

SaTToMI pisze:
Może społeczność forum mieloch.pl zorganizuje jakiś zlot razem z giełda części, wyścigami, pokazami itp. ?

To jest raczej niewykonalne.

Miał być customshow w Polsce, no ale też nie wypaliło.




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 paź 2012, 20:49 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 cze 2009, 13:59
Posty: 85
Lokalizacja: N/T
Pojazd:
Na sezon 2012 to sie nic nie odbędzie bo porostu sezon sie już zakończył, tak jak pisze Junior wiele osób sie jak wiadomo wycofało z tej dyscypliny, ale mam nadzieje ze będą nowi chętni dla tego jak ze mało znanego sportu w Polsce ale zainteresowanym powiem ze jak co roku powinny sie odbyć mistrzostwa Niemiec, europeanscootertrophy ''EST" 2013r w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry, bardzo duża frekwencja cieszą sie zawody w Czechach wiem bo sam byłem w Vyskokie Myto, to co mi przeszkadza na tym forum to kasowanie postów młodych ludzi którzy piszą z ciekawymi zapytaniami z dziedziny wyścigów gdzie nie mogą liczyć na wypowiedz ludzi którzy się ścigają na skuterkach bądź ścigali się, bo moderatorzy/administratorzy kasują posty

zachęcam wszystkich młodych do zgłaszania sie w przyszłym roku do pzm o chęć wzięcia udziału w wyścigach to jest podstawa aby wyścigi w 2013r sie odbyły oczywiście w polskiej edycji i myślę ze wcale nie potrzeba na początku super inwestycji wystarczą chęci :lol:




_________________

skutery to pasja




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 paź 2012, 22:38 
*

Rejestracja: 15 paź 2012, 15:51
Posty: 53
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Aprilia SR 50 '97
Mówicie niewykonalne, wystarczą chęci :) Tak samo było z masą krytyczną w warszawie (event na którym raz w miesiącu jeździ się na rowerkach po Warszawie) na pierwszej było 50 osób potem 100, 150, 250 itd. a teraz w sezonie jeździ nawet 2000 osób. Tak samo będzie z zawodami na początku będzie 50 a z czasem frekwencja może wzrosnąć :) Optymizm panowie :) To też ważne jest miejsce by było wszystkim blisko, np. stolica :D




_________________

Budzę moją perełkę do życia - Apri(L)ia <333




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 paź 2012, 0:16 
**

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:00
Posty: 215
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Aprilia SR Aprilia Sonic
Kompletuje właśnie cały ubiór potrzebny na wyścigi przez całą zimę tzw martwy sezon :P Jednostka na razie pozostanie seryjna. Studia + brak pracy nie ułatwia w realizowaniu marzeń o lepszy silnik. Na początek moim zdaniem seryjna jednostka starczy. Tutaj przecież chodzi o dobrą zabawę! Byłbym bardzo zadowolony gdyby udało mi się gdziekolwiek wystartować na jakimkolwiek torze, gdyż odkąd pamiętam jest to moim marzeniem :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lis 2012, 12:52 
*

Rejestracja: 01 lip 2012, 15:37
Posty: 20
Pojazd:
Ja też walczę właśnie w tym "martwym sezonie" z tym że z mechaniką w projekcie i szykuję się na 1/8 mili ale jak to w Polsce już jest, nic się nie dzieje, nigdzie nie da się pojechać i czegoś zrobić... Szkoda że nikt nie jest w stanie zrobić jakiejś fajnej imprezy skuterowej, która by była dobrze rozreklamowana i mogło by przyjść dużo osób. Nie mówię już o samych wyścigach tylko o imprezie, na której mogli by się wystawić wystawcy, można by pooglądać maszyny innych zawodników jak i się pościgać np. 1/8 mili.




_________________

www.facebook.com/PowerHuntersGarage




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lis 2012, 13:28 
*

Rejestracja: 15 paź 2012, 15:51
Posty: 53
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Aprilia SR 50 '97
Panowie można spróbować coś organizować :)




_________________

Budzę moją perełkę do życia - Apri(L)ia <333




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lis 2012, 20:20 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 cze 2009, 13:59
Posty: 85
Lokalizacja: N/T
Pojazd:
Jeśli mogę coś dodać to rozreklamowaniem waszego pomysłu jak i samą organizacja wyścigów powinien sie zając ktoś znany, mamy paru znanych importerów części do skuterów takich jak np: Mieloch Motocykle, Skuter Centrum, Scooter KingZ i to oni powinni poczuć sie do tego by takie coś zorganizować jeśli chcą aby był popyt na kupno części jak i ponowne zainteresowanie wyścigami skuterów myślę ze tacy znani importerzy napewno by jakieś środki finansowe znaleźli na organizacje takiego typu imprezy i nie ukrywam ze największym liderem był by tutaj pan Jerzy M Senior pozdrawiam




_________________

skutery to pasja


Ostatnio zmieniony 01 lis 2012, 20:21 przez derbig, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lis 2012, 21:20 
*

Rejestracja: 25 sie 2011, 9:23
Posty: 81
Pojazd:
Orientuje się ktoś może jakie trzeba spełnić warunki, aby legalnie zorganizować zawody na 1/8 mili.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lis 2012, 22:21 
*

Rejestracja: 15 paź 2012, 15:51
Posty: 53
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Aprilia SR 50 '97
Memphis pisze:
Orientuje się ktoś może jakie trzeba spełnić warunki, aby legalnie zorganizować zawody na 1/8 mili.


Wiem że na organizowanie imprez masowych trzeba mieć na pewno pozwolenie policji, miasta/gminy, straży pożarnej.




_________________

Budzę moją perełkę do życia - Apri(L)ia <333




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lis 2012, 8:38 
*

Rejestracja: 01 lip 2012, 15:37
Posty: 20
Pojazd:
No i na pewno trzeba mieć sprzęt pomiarowy, którego wynajem liczy się w tysiącach złotych, poza tym trzeba mieć odpowiednie warunki (lotnisko, ewentualnie ulica którą mogą zamknąć władze miasta). Popatrzcie tylko jak to jest w świecie aut, np. 1/4 mili organizowana przez SSS, już nie mówmy może o tak zaawansowanej imprezie ale można by naprawdę zrobić namiastkę tego razem z wyścigami na 1/8 mili.




_________________

www.facebook.com/PowerHuntersGarage




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lis 2012, 9:36 
*

Rejestracja: 15 paź 2012, 15:51
Posty: 53
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Aprilia SR 50 '97
mbwiejska12 pisze:
No i na pewno trzeba mieć sprzęt pomiarowy, którego wynajem liczy się w tysiącach złotych, poza tym trzeba mieć odpowiednie warunki (lotnisko, ewentualnie ulica którą mogą zamknąć władze miasta). Popatrzcie tylko jak to jest w świecie aut, np. 1/4 mili organizowana przez SSS, już nie mówmy może o tak zaawansowanej imprezie ale można by naprawdę zrobić namiastkę tego razem z wyścigami na 1/8 mili.


Tylko tu pytanie czy trzeba mieć aż tak super dokładny sprzęt ? Po za tym sponsorzy (jeżeli tacy by się znaleźli mogli by to sfinansować :) W Warszawie pod stadionem narodowym jest jedna zajebista prosta, właśnie idealna do 1/8 i dużo miejsca na pokazy itp. , można spróbować pierw napisać do sponsorów takich właśnie jak wspomniał kolega wyżej, czyli mieloch, scooter-kingz itp. i pisać do służb czy dali by to miejsce :)




_________________

Budzę moją perełkę do życia - Apri(L)ia <333




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lis 2012, 11:35 
Zbanowany

Rejestracja: 18 mar 2011, 12:14
Posty: 68
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Pojazd:
dobry pomysł chlopaki oby to wypaliło to ja chetnie wpadnę jak to bedzie gdzies nie daleko :D




_________________

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=312239
Projekt aerox vr46 full sport 2012-2013




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 lis 2012, 17:13 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2011, 22:21
Posty: 343
Lokalizacja: Nidzica
Pojazd: Roxi SP55
Dlaczego nikt kompetentny nie podejmie się organizacji czeoś typu ScooterDay ? Myślę ,że jeśli byłaby to odpowiednia osoba i miała chęci to na pewno znaleźliby się chętni i całość by wypaliła..




_________________

Obrazek
viewtopic.php?p=2337559#2337559\
"Radość z jazdy zaczyna się właśnie tam, gdzie kończy się ekonomia.."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 lis 2012, 20:07 
*

Rejestracja: 01 lip 2012, 15:37
Posty: 20
Pojazd:
Można by uderzyć do władz miasta czy nie wiem gdzie np. żeby to na lotnisku Bemowo zorganizować. Wydaję mi się że firma Mieloch byłaby chętna objęciem patronatu tej imprezy a nawet pomocą :)




_________________

www.facebook.com/PowerHuntersGarage




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy