Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 13:10



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 paź 2023, 13:14 
*

Rejestracja: 26 wrz 2023, 10:34
Posty: 1
Pojazd: REX RX600
Hey. Mam problemik który pojawił się po przemianie CDI. Mimo że wróciłem na swoje CDI , nadal mam problem.
Skuter nie pobiera prądu z akumulatora, tzn po przekręceniu stacyjki nie podnosi się paliwo, klakson, rozrusznik, kierunki nie chodzą. Brak jakichkolwiek funkcji na wyłączonym silniku.
Na odpalonym silniku, paliwko się podnosi, światła swięcą, mimo tego nadal brak kierunków bo z tego co wiem są one zasilane z baterii.
Odziwo - Rozrusznik działa na włączonym silniku więc prąd dochodzi do przełącznika z prądnicy
To co sprawdziłem:
Akumulator sprawny, naładowany, podczas jazdy również się ładuje. Napięcie spada delikatnie podczas klikania rozrusznikiem po czym wraca do góry więc prąd przechodzi przez baterie.
Nie ma reakcji w napięciu na klakson i inne rzeczy typu światło stop.

Wymieniłem : Bezpiecznik pod nogami koło baterii oraz regulator napięcia - bez żadnych zmian.
Skuter jeździ pali normalnie tylko właśnie nie pobiera prądu z baterii do zegarów i przełączników.
Jest szansa że podmieniając CDI pociągnałem jakiś kabelek i nie dochodzi prąd? Jeśli tak to jakieś podpowiedzi typu kolor? Musiałbym z pewnościa rozebrać plastiki pod nogami zeby miec fajny dostęp.
Czy może jest jeszcze gdzieś jakiś bezpiecznik...?
Nie mam wiedzy na temat prądu i kabelków, totalny amator więc prostę rozwiązania i odpowiedzi bedą bardzo pomocne. Szukałem schematu ale nie mogę znaleźć.. Nie wiem czy typowo zasilanie do stacyjki aby był prąd na kierunki itd to jeden kabelek który odchodzi gdzieś od okolic baterii czy to większa zabawa..

Z góry dzięki.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy