Dzisiaj jest 23 wrz 2024, 23:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 617 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 07 sie 2011, 19:45 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 11:04
Posty: 350
Lokalizacja: ŚLĄSK
Pojazd:
A nie było lepiej 70 w sporcie? Wiem że już kiedyś pytałem ale spytam jeszcze raz czy nie chcesz zamienić tego oryginalnego filtra powietrza na malossi e5?




_________________

Moja maszyna:
http://polskajazda.pl/Motocykle/Rieju/MRX-50/123534
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 5&start=20


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 18:20 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
tomcioxxx, Miałem dośc tanio do kupna ten cylinder więc zdecydowałem się go wziąć jest on dość rzadko spotykany w PL lecz bardzo często we Francji i Niemczech.Jak sie nie będzie spisywał odpowiednio to pójdzie na sprzedaż.A i z tym filtrem napisz na gg pomysle jeszcze.
8 Sierpnia 2011
Doszedł nareszcie długo oczekiwany gaźnik od Dann'ego.Dellorto 19 phbg w pudełku Metrakita.Do latania pozostało mi jeszcze czekać na świece która idzie do mnie listem co prawda priorytetowym ale jak to nasza poczta.Zamówiłem również Kask No Fear i gogłe Scott Anti-Fog.
Obrazek
Obrazek
Ups :twisted: Troche nie rozumiem dlaczego ale ok.
Obrazek




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 18:45 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:05
Posty: 283
Lokalizacja: Bełk > Orzesze
Pojazd:
krzysiek39 pisze:
Dellorto 19 phbg w pudełku Metrakita.


Bo to jest wersja metrakit , a pudełko oryginalne :D

Mój dellorciak ; *** Ile on przeżył :D




_________________

Aprilia SR'R Factory ;*
Yamaha Aerox R ;)
Kawasaki KXF 250 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 20:28 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 19:06
Posty: 1702
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
Kurde, mialem derbi sende, ladnie smigalo, mialem simsona, ladnie smigalo, teraz mam runnera, ladnie smiga, ale brakuje tego czegos .... Biegow. Rieju oczywiscie piekne, dobre moto...

Zapraszam do mnie




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 21:19 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2008, 12:21
Posty: 1116
Lokalizacja: Miami
Pojazd: 5 jachtów w porcie 8 ferrari
Poka kask jaki zamówiłeś.




_________________

razor99 pisze:
jedyne i słuszne auto to golf w dieslu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 21:21 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:05
Posty: 283
Lokalizacja: Bełk > Orzesze
Pojazd:
krzysiek39,

Wykorzystałeś już naklejke ? ;>




_________________

Aprilia SR'R Factory ;*
Yamaha Aerox R ;)
Kawasaki KXF 250 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 21:49 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
danny180, Hehe naklejki nie wykorzystam chyba ze na wachacz ale do niczego mi nie bedzie pasowala.Dzisiaj siedzialem okolo 8h roboczych w garazu ale warto bylo miedzy innymi zostal wypolerowany czarny lakier na ramie na lustro,wypolerowe golenie lagów,wypolerowany lakier na lagach,zdjety zbiornik oleju mieszankowego itp.
Kask dojdzie mi prawdopodobnie w środe także dam zdjęcia.Ogólnie nie jest jakoś szczególnie efektywnie umalowany ale chodzi o coś innego.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 21:51 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2010, 16:05
Posty: 283
Lokalizacja: Bełk > Orzesze
Pojazd:
Naklejke zostaw w pudełku , pudełko do szafki i trzym to ;D Jak byś go kiedyś sprzedawał to bedzie dla nastepnego i nastepnego i nastepnego kupca :D Wkońcu ktoś se weźmie tą naklejke :D




_________________

Aprilia SR'R Factory ;*
Yamaha Aerox R ;)
Kawasaki KXF 250 <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2011, 22:06 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lis 2009, 22:35
Posty: 364
Lokalizacja: Świebodzin
Pojazd:
Rieju fajne :) tylko trochę za dużo czarnego ,fajnie by tutaj się prezentowały elementy o kolorze zielonym bądź pomarańczowym. Ale i tak jest nieźle : ))




_________________

Obrazek

"Przy 180 trudno zobaczyć 40 na znaku" xd
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1132863#1132863 <= WBIJAĆ




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2011, 10:41 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
9 Sierpnia 2011
Tak o skończyłem polerke gaźnika tej 19 metrakita.Dam fotki z wczorajszych i dzisiejszy prac między innymi polerka lakieru na ramie bo byl bardzo zaniedbany,polerka goleni/rurek w lagach na lusteko.No i oczywiściew polerka korka chłodnicy :lol: Jakies tam polerki końcówki wydechu Conti itp. Swiecy jak nie było tak nie ma. :angry: Hełm zostal wczoraj wyslany a dzisiaj o 9 wyslali go z lodzi takze jutro powinien byc.Świeca została wczoraj wyslana także też jutro powinna być.
Dopadłem wreszcie Lustrzanke ale z obiektywem ktory nie nadawal sie na robienie zdjec Makro.:
Polerka ramy :mrgreen: :
Obrazek
Polerka Lagów:
Obrazek
Polerka gratow Contiego:
Obrazek
No i obowiązkowo korka chlodnicy :lol:
Obrazek
A tutaj jak wydech póki co bez końcówki się prezentuje na Rieju.Wedlug mnie jest 292920932921 razy lepiej niz na początku:
Obrazek




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2011, 12:28 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2010, 18:45
Posty: 597
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd:
jest git :twisted: "!!"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2011, 15:56 
****

Rejestracja: 19 lut 2010, 19:05
Posty: 1468
Lokalizacja: Radom
Pojazd:
[quote="krzysiek39"]tomcioxxx, Miałem dośc tanio do kupna ten cylinder więc zdecydowałem się go wziąć jest on dość rzadko spotykany w PL lecz bardzo często we Francji i Niemczech.
nie ma sie co bardzo z niego cieszyc nie jest to zbyt mocny cylek tylko ciutke od seri mocniejszy no i wogole ten egzemplarz jest jakis dziwny 400km przebiegu a komprecha 7bar :/




_________________

RS'ka na Full Sporcie Airsal 70cc Zapraszam!!
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=89475




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2011, 17:48 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 19:06
Posty: 1702
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
Robiles zamkniety obieg ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2011, 20:21 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
maciek805, Oleju? Nie nie bawiłem sie w takie coś.Po zdjęciu kapy zdjąłem równiez dwie zębatki napędzające pompke oleju także teraz on nie działa.No panowie dobra nowina przyszła długo oczekiawna świeca NGK Br9ES szła az z allegro.Jutro bedą focie i będe regulował bestie na nowym gaźniku.
wisnia1995, Nie dziwny egzemplarz tylko jak sam mówiłeś zdejmowałeś cylinder wraz z pierścieniem,tłokiem 7 razy no to pomyśl.




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 sie 2011, 14:43 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
11 Sierpnia 2011
Przyszedł kask i gogle Scott.Kask zdecydowałem się odesłać ale gogle zostawiłem sobie gdyż są w dość dobrym stanie.Kilka rys ale gąbka ogólnie w dobrym stanie.Nawet nie wiem co to za model gdyż nie moge znaleźć odpowiadającego modelu na allegro.Jak by ktoś znalazł stawiam piwo :lol: Jak równiez macie może jakies swoje sposoby na usuwanie delikatnych i głębszych rys ze szybki kasku bądź tak jak w moim przypadku z szybki gogli? Świeca juz dawno doszła do seba94 ale oczywiście parówa się obija i nie chce przyjechać a ja nie mam jak :evil: Co do kasku pewnie zawita nowy LS2 piston head :roll: nie jest on moim wymarzonym lecz sytuacja finansowa chyba zmusi mnie do jego kupna :( Tutaj foteczki gogli:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2011, 20:01 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
14 Sierpnia 2011 Rieju Mechanicznie Wykończony!!! Teraz jedynie optyka.
Dzis od samego południa co obecnej chwili wraz z seb94 regulowaliśmy tą bestie.Jak się okazało ten conti ma wielki zapotrzebowanie na wahe. Wrzucona jest dysza ponad 92 czyli na okolo 100-110 i jest idealnie wyregulowany.Buta mnie pięknego jak na 50.Zmieniona została również zębatka przednia na 12 JT więc obecny napęd prezentuje się tak: 12-52 także już jest lepiej.Zgranie wydechu Conti z cylindrem Conti jest niesamowite.W tym samym momencie cylinder oddaje moc gdy wydech ''tworzy'' rezonans.Ale i tak pięknie chodzi.Biegi po zmianie zebatki wyraźnie się wydłużyły teraz przy 50 jedzie się na 4 nawet nie w rezo a wtedy była już albo wysoka 5 albo niska 6.Z mechaniki już nic nie będe przerabiał ewentualnie nowy napęd.Natomiast z optyki obowiązkowo będzie okleina kilka dodatkowych polerek,kilka malowan proszkiem. Rieju z odnowionym wydechem i obróconą końcówka prezentuje się znacznie lepiej.Filmik wrzuca się na YT więc jak się skończy to dodam.Fotki:
Obecny Setup:
-Conti CHR 50 Racing *Tuned*
-Conti CHR
-Kartery *Tuned*
-Metrakit Dellorto 19 Phbg *Tuned*
-Zawór membranowy *Tuned*
-Krócieć *Tuned*
-Łożyska wału SKF c3 Teflon
-Uszczelniacze Corteco
-Łożysko Korbowodu Malossi MHR
-Napęd 12-52 JT
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tytułowa naklejka:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!


Ostatnio zmieniony 01 paź 2011, 15:08 przez krzysiek39, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2011, 20:08 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
To co ty miałeś za zębatki, ja na 12/48 mam na 4'ce nawet 80 tylko to jest już kat ostry, ale 70 na luzie, na 5'tce mogę jechać v-maxem prawie, a na 6'tce w stosunku do 5'tki to różnica 5-10 km/h ;) Ale można też jechać 20 km/h na 6'tce.




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2011, 20:27 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2010, 15:07
Posty: 1287
Lokalizacja: Burzenin/Sieradz
Pojazd:
Zębatki mialem 11-52 więc bardzo krótkie były te biegi. Ale mam tutaj dla was dziubaski filmik!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BbQ_CbLFs1E
Jak link nie działa to proszę kliknąć niżej w Rieju Conti filmik
Rieju Conti filmik




_________________

Chcesz zobaczyć jeden z najlepszych projektów SuperMoto na forum? Kliknij !! Dziesiątki upów,Wiele modyfikacji,Obecnie już tuning na poziomie RACING,Napewno sie zainteresujesz!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2011, 20:43 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2010, 19:06
Posty: 1702
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
Ile ten konti kosztuje ? To jest alu ? Ile wytrzymuje tlok ?

RIEJU CUDNE ....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2011, 21:01 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 paź 2010, 18:56
Posty: 754
Lokalizacja: Tłuszcz
Pojazd: Kymco ZX & Rieju RRX
Daje rade sprzęt :P Conti ładnie brzmi, ale i tak moim zdaniem do niego nie pasuje tego typu wydech :P Sprawdzałeś już vmax ?




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=106106&start=0 ZX <3
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=190001RIEJU <3
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 617 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy