Dzisiaj jest 15 maja 2024, 20:57



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Suzuki gsx r250
Post: 14 gru 2010, 13:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 gru 2010, 13:15
Posty: 2
Lokalizacja: stalowa wola
Pojazd:
witam potrzebuje pomocy z sprawie motoru Suzuki gsx r250 z roku 90
przymierzam sie właśnie do kupna tego motorku jest ona wystawiony na allegro .
problem z nim jest taki ze ma kłopoty z odpalaniem a mianowicie z tego co sie dowiedziałem od sprzedającego to to ze posiada go ponad rok wszystko fajnie chodził jeździł fajnie osiągi tez w bardzo dobre tam pi pisał ze posiada to 50 KM i v-max jechał nim 170 nie wie mczy to prawda ale tak mi pisał .
wszystko ładnie chodził i odstawił go na zimę do garażu i właśnie teraz mówi ze nie chce odpalić raz mu odpalił po kilku próbach pochodził trochę i tyle. rozrusznik kreci ładnie nowy akumulator. pisał mi ze sam boi się zaglądnąć w gaźniki żeby czegoś nie poprzestawiać to ma 4 gaźniki . mówił ze sprawdzał świece to iskrę pokazywało . tera nie wie jak będzie z iskra nie sprawdzał / jeszcze jedno jak dłużnej pokręci rozrusznikiem to strzela z rury .
Proszę o jakieś rady co tam może w nim siedzieć jaka przyczyna .
chwiałbym go kopic nom ale chce wiedzieć co w nim jest nie tam . proszę o pomoc podam moje gg 8219010 piszcie jak coś wiecie z góry dziękuje


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 15 gru 2010, 18:29 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2010, 9:48
Posty: 476
Lokalizacja: Kraśnik
Pojazd: Husqvarna Te 610
Myślę, że gaźniki do synchronizacji (jak od czasu do czasu w większych pojemnościach czyt. 4 gaźnikach).Wymiana może jeszcze świec i chyba tyle, myślę że powinien zapalić.
P.S Jak masz okazje to kup, czasami warto pogrzebać trochę, a to co napisałem to nie wielkie koszty, chyba że się myliłem :roll:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 gru 2010, 20:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 gru 2010, 20:41
Posty: 9
Lokalizacja: Biała Podlaska
Pojazd:
Jeśli jest jest przestawiony to motocykl jak odpali i doda trochę gazu tak na 3krpm to powinien chodzić, jak zejdzie na nisze obroty to zgaśnie. Moim zdaniem niech sprawdzi świece jeszcze raz i je przeczyści, sprawdzi przerwę świecy. Potem zaglądać do gaźnika, ale jak się nie zna to nic nie zdziała. Tam są jak wspomniałeś 4 gaźniki i wymaga to trochę wprawy i wiedzy




_________________

,,Zanim nauczysz się szybciej jeździć, naucz się szybciej hamować''




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 gru 2010, 19:19 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 gru 2010, 13:15
Posty: 2
Lokalizacja: stalowa wola
Pojazd:
dzięki za pomoc
ale już dziś poszło to suzuki sprzedane troszkę żałuje ze nie kupił ale nie wiadomo co było w nim go końca . porozglądam się za czymś innym macie jakieś propozycje dla początkującego ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 gru 2010, 19:48 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2008, 17:23
Posty: 899
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Piaggio NRG MC2 Evo / Zip SP 2
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... 7fe340efe3




_________________

Obrazek
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

NIE POMAGAM NA GG ! OD TEGO JEST FORUM !

Użytkowniku! Pamiętaj, że słowami jakich używasz i stylem jakim piszesz tworzysz wizytówkę swojej osoby.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy