Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 10:00



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 96  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 lip 2015, 14:02 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
KoKaSt^nt pisze:
eldo, Coś cichutko tutaj... :mrgreen: :mrgreen:


Urlop i oczekiwanie na wydech :wink:

W wolnym czasie sprawdzam różne ustawienia napędu pod MK1 tak żeby coś się działo :wink:


Obrazek

Obrazek

Urlopowo :cool:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 07 lip 2015, 15:01 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2015, 23:09
Posty: 356
Lokalizacja: DOLNOŚLĄSKIE LUBIN
Pojazd: Fiat 126p (Żaba)
Imię: Barti
eldo pisze:
KoKaSt^nt pisze:
eldo, Coś cichutko tutaj... :mrgreen: :mrgreen:


Urlop i oczekiwanie na wydech :wink:

W wolnym czasie sprawdzam różne ustawienia napędu pod MK1 tak żeby coś się działo :wink:


Obrazek

Obrazek

Urlopowo :cool:


Przeeeee no, kozak maszyna !




_________________

ZNAJDZIESZ MNIE TU!
Facebook Żaba-Fiat 126p Projekt


Fiat 126p 650: 2016-Do końca świata i jeden dzień dłużej
Opel Insignia 2.0 200KM: 2023-?
Peugeot Satelis 125: 2022-?
Opel Insignia 2.0 160KM: 2019-2023
Cpi Popcorn 70: 2017-2019
Router Bassa 50: 2014-2017




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2015, 19:46 
*

Rejestracja: 06 mar 2011, 15:47
Posty: 144
Lokalizacja: Zawiercie
Pojazd: Rasing China
Eldo mam do Ciebie pytanie;-) mam podobny set do Twojego (byłego) ....ale gaźnik mniejszy 19mm filtr motoforce box mi nie wydala... zmieniałem wkładki na cienki nawet rajtki i nic:- ) jak dla mnie to klapa....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2015, 22:00 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Byczq87 pisze:
Eldo mam do Ciebie pytanie;-) mam podobny set do Twojego (byłego) ....ale gaźnik mniejszy 19mm filtr motoforce box mi nie wydala... zmieniałem wkładki na cienki nawet rajtki i nic:- ) jak dla mnie to klapa....


Tzn masz za uboga mieszanke ? Jaka dysza gl. masz ? Powieksz dolot a wklad zostaw taki jak jest. Ja przy racingu mialem podobnie jak teraz wklad s6 dl i rozwiercona puszke nieco bardziej niz obecnie przy sporcie i bylo OK.




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lip 2015, 15:46 
**

Rejestracja: 11 sie 2013, 14:13
Posty: 409
Pojazd: Keeway F-act NKD
tablica z powrotem na przekładni.? ;p




_________________

Zapraszam do F-act'a :)

f-act-naked-by-mazibox99-t375439.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lip 2015, 22:33 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
mazibox99 pisze:
tablica z powrotem na przekładni.? ;p


tak, na jakiś czas bo się pojawiło pęknięcie uchwytu wydechu które musiałem zespawać / wzmocnić i teraz obserwuje czy wszystko jest OK. Rejestracja obok zapłonu by mi zasłoniła całkowicie to miejsce :wink:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lip 2015, 9:11 
*

Rejestracja: 06 mar 2011, 15:47
Posty: 144
Lokalizacja: Zawiercie
Pojazd: Rasing China
Eldo mam pytanko... męczę się dalej z motoforce air box. Jakie wkładki tam zastosowałeś? Mam problem na wysokich obrotach... zwykły filtr wyrabia a on nie:-/ szkoda go bo wygląd ma zacny:-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lip 2015, 12:40 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Byczq87 pisze:
Eldo mam pytanko... męczę się dalej z motoforce air box. Jakie wkładki tam zastosowałeś? Mam problem na wysokich obrotach... zwykły filtr wyrabia a on nie:-/ szkoda go bo wygląd ma zacny:-)


Żeby dobrze zrozumieć, to masz na myśli ?

Obrazek

Jezeli tak to miałem styczność z tym filtrem u siebie w projekcie jeszcze za czasów 4T i podobnie jak u Ciebie był problem z odpowiednią dawką powietrza. Na wstępie wybebeszyłem połowe gąbki z tych 2 okrągłych wkładów (tak jak bym z dwu warstwowej zrobił jednowarstwową). Troche było lepiej ale nadal brakowało powietrza więc wywaliłem je całkiem ! Zdecydowana poprawa w temacie dostawy powietrza do gażnika ale skończyło się na tym że zdemontowałem te 2 wkłady i skróciłem je o połowe, następnie zamontowałem = pozbyłem się tych kratek co 3mały wkłady z gąbki :P Wiadomo że filtracji nie było żadnej ale skład mieszanki przynajmniej był OK :twisted: Tak jak wspomniałem wcześniej to było w 4T gdzie były momenty że smigałem na strumienicy a ta ssała wszystko co popadnie z nad koła, nie wiem czy bym się odważył na taki zabieg przy sporcie 2T :wink:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lip 2015, 19:08 
*

Rejestracja: 06 mar 2011, 15:47
Posty: 144
Lokalizacja: Zawiercie
Pojazd: Rasing China
Robiłeś dokładnie to co ja ... i tak za mało daje powietrza ... muszę sam zrobić takiego boxa tylko z wkładem od quada ( okrągła gąbka) nie wiem dlaczego je sprzedają hehe może sety mamy za mocne ... a może mi pomożesz i podsuniesz jakiś pomysł na filtr?:-

-- 17 lip 2015, o 19:08 --

A tak poza pytaniem to szkoda że nie mieszkasz bliżej.. myśle żeby biznes rozkręcić coś ala mieloch.. tylko potrzebuje maniaków :-) zwykły mechanik zawsze jest mniej wart. Siedzę w tym już 17 lat . Moje marzenie to robić to co się kocha..... Ja mechanike mam w jednym ;-)
Ty jesteś elektrykiem i lubisz mechanike :-) niestety sama amatorka wokoło mnie.. :-/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 lip 2015, 21:33 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
He, sam o tym myślałem jakiś czas temu :wink: Na luzie pogodził bym obecna prace z własną działalnością ale poki co temat odłożyłem na bok bo są inne priorytety :wink:

Co do filtra powietrza powiem Ci że u mnie było już tyle różnych patentów że nie jestem w stanie wszystkich opisac :) Głównie samodzielne doloty robiłem przy projekcie 4T. Były tez gotowe boxy połączone z moimi patentami. Koniec końcem projekt "czterosówa" zakończył się ze strumienicą STR8 Drag Style przerobioną pod gaźnik od qada 125cc który miałem założony. Dobry tez był patent ze stożkiem gabkowym obok głowicy z dorobionym dolotem 20cm z gumowej osłony amortyzatora chyba MZ-tki (taka harmonijka) :wink: Był też krótki epizod z boxem Motoforce który już opisałem wyżej...
Na początku projektu 2T miałem założony filtr Stage6 DL (chyba ten największy z oferty). Fajny filtr, dawał rade ale przy racingu szło oszaleć tak darł jape no i jazda tylko i wyłącznie na sucho. Następnie krótki epizod z Polini AirBOX, można było latać na mokrym i nie było aż tak głośno jak na S6DL ale...zgubiłem go po przejechaniu kilku km :| :P :/ no... to czas na inny wynalazek ! Do gaźnika Polini CP23 trzeba coś ze sporym dolotem a wiec padło na gabkowy Motoforce Racing. Fajny filtr za rozsądną cene ! Wpadło c20 zaczęło być już zbyt głośno na mieście więc trzeba było uciszyć bestie oryginalna puszką od Gilery (tej nowej) :wink: Tak więc wpadł wkład Stage6 DL w zamian oryginalnego filtra i został rozwiercony dolot odpowiednio do zapotrzebowania na powietrze (a było spore) :wink: Ten patent został do dnia dzisiejszego z tym że otwór dolotu w puszce jest mniejszy bo aktualnie jezdze sportem.

jak sobie coś więcej przypomnę to napiszę :wink:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 lip 2015, 3:25 
*

Rejestracja: 06 mar 2011, 15:47
Posty: 144
Lokalizacja: Zawiercie
Pojazd: Rasing China
Masz może jakieś stare części do 4t? interesują mnie koła 12 z tego co widziałem masz od innego modelu.. :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 14:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Byczq87 pisze:
Masz może jakieś stare części do 4t? interesują mnie koła 12 z tego co widziałem masz od innego modelu.. :wink:


Niestety nie mam, wszystko z projektu 4T zostało sprzedane.

Z nowości, nowe gripy :wink:

Obrazek

Obrazek




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 14:20 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 gru 2013, 18:04
Posty: 672
Lokalizacja: c:/windows
Pojazd: Macal MM 50 (Mina Hor AC)
kozak :twisted:




_________________

Obrazek
Cytuj:
Nigdy nie polemizuj z idiotą – najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 16:31 
**

Rejestracja: 30 sty 2014, 16:39
Posty: 350
Pojazd: Yamaha Aerox
Pasują te gripy tutaj :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 19:24 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Wcześniejsze Progripy wyzioneły ducha krótko mówiąc :wink: Pamiętały jeszcze początki projektu 4T więc trzeba było je zastapić nowymi. Miało być zupełnie coś innego ale te faktycznie pasują LUX więc zostają :wink:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 20:11 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2012, 12:02
Posty: 1143
Lokalizacja: Sędziszów Młp [RRS]
Pojazd: Suzuki Katana
Który rocznik Tourana? jaki silnik? :)




_________________

Zajrzyj do Katany i skomentuj Click on this photo
Obrazek
Odwdzięczę się tym samym ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 21:27 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2012, 17:59
Posty: 3719
Lokalizacja: Radom
Pojazd: Kymco Zx & Aprilia Sr R
Nie no eldo manetki pasują jak ulał :)

Jaki to model ?




_________________

Kymco Zx Swap p/g . Zajrzyj ! ---> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=339884

Aprilia Sr R 05' Zajrzyj ! ---> post2607571.html#p2607571

FunPage : https://www.facebook.com/SR05R




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 23:08 
***

Rejestracja: 07 sie 2013, 22:35
Posty: 526
Pojazd: gilera runner
Dobry pasuje cos skomentowac bo ostatno zadko tu bywam.

Manetki sa odemnie ( chyba powoli staje sie glownym zaopatrzeniowcem porjektu :hyhy)

sa to no end czarno czerwone.


Jakby ktos potrzebowal czesci to uderzac pw ceny zawsze bardzo konkurencyjne.


P.S toz to jest passat nie touran chyba 2.0 tedei




_________________

Zajrzyj do mojej runnerki
gilera-runner-zmiana-planow-big-bore-t378945.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lip 2015, 12:23 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 gru 2013, 0:56
Posty: 1069
Lokalizacja: małopolska
Pojazd: swap p/g by eldo ®
Wszystko chyba zostalo wyzej opisane no poza kawalkiem auta bo to passat b6 z 2008r z silnikiem 2,0tdi DSG 170ps zrobiony na 192ps/400nm :wink:

Nastepne w kolejce czerwone paski na felunek i czarny mat na bude :twisted:




_________________

MK1.R / Platek Racing / R/T / Koso / Selettra / Stage6 / Galfer / Polini / Artek / MHR
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lip 2015, 15:40 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2012, 17:59
Posty: 3719
Lokalizacja: Radom
Pojazd: Kymco Zx & Aprilia Sr R
Hmm... jednak planujesz nowe oblicze swap'a ? :D

Od zawsze był czarno-żółty , teraz czarno-czerwony , będzie pasować pod instalacji elektrycznej :twisted:




_________________

Kymco Zx Swap p/g . Zajrzyj ! ---> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=339884

Aprilia Sr R 05' Zajrzyj ! ---> post2607571.html#p2607571

FunPage : https://www.facebook.com/SR05R




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 96  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy