Dzisiaj jest 19 wrz 2024, 1:58



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 16 wrz 2009, 21:12 
*

Rejestracja: 09 wrz 2009, 20:48
Posty: 16
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Pojazd:
Witam serdecznie,

mam w planach zakupienie wydechu, wariatora, sprzęgła oraz dzwonu. Chciałem Wam przedstawić moją propozycję i chcę byście wyrazili swoje zdanie na ten temat.

1. Wydech LINK
2. Wariator LINK
3. Sprzęgło LINK
4. Dzwon sprzęgła LINK
5. Pasek LINK

Do tego sprężynki 5,5g 16x13, co o tym wszystkim myślicie? Będzie współgrać ze sobą?

I moje pare pytań:
1. Jaki mi tuning optyczny proponujecie? Kiera BMX odpada ;)
2. Czy do tego wszystkiego pasuje GasBox? Czy spalanie paliwa będzie zauważalnie mniejsze?
3. Chce sobie zamontować diody w kufrze na czujkę, które się zapalają jak się otwiera kufer ( w nocy nic nie widzę, a dużo rzeczy tam trzymam) i pytanie: Czy podłączyć to pod aku, czy pod oddzielne źródlo zasilania?
4. Jakie opony polecacie?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 17 wrz 2009, 7:19 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 cze 2009, 12:24
Posty: 451
Lokalizacja: P do en kreska
Pojazd:
Kup malosi multivar 2000 i tecnigasa next-r i wyreguluj to ... v/max powinien być w granicach 95-100km/h . Jeżeli chodzi o lampkę to jedynie do akusa podłączaj tylko musisz pamiętać o bezpieczniku . Polecam zrobić zapalniczkę i do tego podłączyć lampkę . Teraz coś o oponkach ... powiem wprost Heidenau to są najlepsze oponki ... połowa mojego klubu na nich jeździ i bardzo sobie chwalą laczki potrafią wytrzymać trasę rzędu 6-9 tyś km poprzez kraje byłego ZSSR (a wiadomo jakie tam są drogi) Na deszczu sprawują się wyśmienicie i dają pewność prowadzenia skuta .




_________________

City Raider Club Poznań !
www.skuter.org!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy