Dzisiaj jest 04 maja 2024, 0:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 gru 2004, 16:22 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2004, 14:41
Posty: 34
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Pojazd:
Czy na tym forum są tzw. Upomnienia i bany ? Bardzo mnie to ciekawi bo widze, że dużo osób na tym forum robi błędy. A dać im 1,2,3 upomnienia, bana i się może nauczą. Wiem że na s.net to skutkuje, choć niektórzy są uparci i lecą do bana, a później na następnym nicku. I tak zaśmieca się forum.

p0zdr0 zdan3k


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2004, 16:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lis 2004, 15:57
Posty: 100
Lokalizacja: BISKUPIEC
Pojazd:
No dla tych, którzy ciągle popełniają błędy i nie piszą polskich liter powinny być bany. Widzę, że jest jeden taki , którego posty ciągle Jurek poprawia i prosi go o pisanie poprawnie. A on odpisuje, że nie będzie pisał dobrze, bo mu się tak podoba. Nie napisze, o kogo chodzi, ale jak przeczytacie temat o soczewkach w katanie to się dowiecie. :x



Kymco - moderator




_________________

PEUGEOT VIVACITY !!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2004, 20:09 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lis 2004, 18:37
Posty: 8
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
LISPLUS pisze:
No dla tych, którzy ciągle popełniają błędy i niepiszą polskich liter powinny być bany. Widze, że jest jeden taki , którego posty ciągle Jurek poprawia i prosi go o pisanie poprawnie. A on odpisuje, że niebędzie pisał dobrze bo mu się tak podoba. Nie napisze o kogo chodzi, ale jak przeczytacie temat o soczewkach w katanie to się dowiecie. :x


A jak ktoś nie ma zainstalowanych polskich znaków bo korzysta z windy anglojęzycznej lub niemiecko języcznej to co ma zrobić. Ma nie pisać?!

Dlaczego nie ma pisać? Może zainstalować polskie znaki :wink: .




_________________

Artur




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2004, 21:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2004, 14:41
Posty: 34
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Pojazd:
Jest takie coś jak np. Word. On redukuje błędy.

p0zdr0 zdan3k




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2004, 21:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2004, 21:52
Posty: 251
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Jeśli chodzi o jednego użytkownika to naprawde powinien pisać bardziej wyraźnie bo jak Jurek poprawi to aż czerwono jest...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2004, 21:28 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 wrz 2004, 19:37
Posty: 16
Pojazd:
"Wy nie gadać głupot. Kto tó piśiać źle?..."

Tak poważnie to chyba chodzi Wam o upomnienia? Można ale czy to coś pomoże? Kto pisze żle to i tak będzie to robił, a najlepszym sposobem wg. mnie byłaby zmiana rangi na jakąś... wstydliwą. No ale wiecie co może komu przyjść do głowy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 gru 2004, 22:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2004, 20:55
Posty: 18
Pojazd:
LISPLUS pisze:
Widze, że jest jeden taki , którego posty ciągle Jurek poprawia i prosi go o pisanie poprawnie. A on odpisuje, że niebędzie pisał dobrze bo mu się tak podoba. Nie napisze o kogo chodzi, ale jak przeczytacie temat o soczewkach w katanie to się dowiecie. :x

Kymco pisze:
Jeśli chodzi o jednego użytkownika to naprawde powinien pisać bardziej wyraźnie bo jak Jurek poprawi to aż czerwono jest...


Ten gościu to pewnie milan
milan pisze:
Dziekuję za poprawę mojego posta, ale i tak nie bede pisał z polskimi znakami, bo tam juz mam i tyle. Ktoś już mnie próbowal przekonać do tego....

To ja byłem tą osobą która go przekonywała do pisania polskich znaków (na s-t.pl, tylko że tam w regulaminie nie ma pkt. w którym pisze że TRZEBA używać polskich znaków), poprawiłem kilka jego postów i dałem sobie spokój- nie warto.

Bany są na każdym forum, a upomnienia można by zainstalować, przydatna rzecz. Albo taki bajer jaki wprowadzono na s-t czyli kartki (niestety jeszcze to nie działą) Każdy użytkownik może dać innemu unserowi niebieską kartkę, wtedy moderator zostaje powiadomiony żeby sprawdzić dany post. Poza tym modzi mają jeszcze żółtą kartkę- ostrzeżenie i czerwoną- ban.

EDIT:
Cytuj:
choć niektórzy są uparci i lecą do bana, a później na następnym nicku. I tak zaśmieca się forum.

BANa można dać też na IP, problem jest gdy ktoś ma zmienne, lub gdy na kilka osób przypada jedno IP zewnętrzene bo wtedy wszyscy mają BANa.




_________________

...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 gru 2004, 19:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lis 2004, 14:44
Posty: 125
Lokalizacja: Krzemieniewo
Pojazd:
Witam
Lepiej zostawić wszystko tak samo co jest do tej pory. Forum jest przejrzyste i bardzo czytelne.
Sory, że niemam ''c'' z kreską u góry. :?

OK więc poprawiłem - Kymco.




_________________

PoZdRo FoR aLL
EmAil: marekstajer@o2.pl
gg: 6969183




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sty 2005, 13:41 
Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2004, 16:41
Posty: 2430
Lokalizacja: Poznań
Pojazd: Gilera Stalker
Póki co użytkownicy zachowują się przykładnie (no prawie... :wink: ) więc wydaje mi się że upomnień i banów nie musi nikt nikomu dawać :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sty 2005, 17:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2004, 14:41
Posty: 34
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Pojazd:
No narazie nie jest źle, ale chodzi mi tak w razie "w" :P Dobrze ,że usuneliście licznik postów.

p0zdr0 zdan3k




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 sty 2005, 10:45 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2005, 19:19
Posty: 72
Lokalizacja: Rybnik
Pojazd:
Bany i upomnienia za niedługo będą potrzebnme ponieważ użytkowników przybywa. I będzie coraz wiekszy śmietnik jak na każdym forum.




_________________

Aprilia Atlantic 500 & Honda CBR125R ! I można żyć ... :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy