Dzisiaj jest 19 wrz 2024, 22:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 26 wrz 2010, 11:08 
*

Rejestracja: 21 sie 2010, 3:38
Posty: 12
Lokalizacja: Okolice Bydzi
Pojazd:
Witka ludziska!

Syn zaszalał i ruszył skuterem z założoną linką blokującą przednie koło :cry: . Spowodowało to przekręcenie całego ślimaka , czyli uszkodzenie tego plastykowego bolca powodującego, żeby się ten ślimak nie obracał. Obracanie ślimaka spowodowało wyrwanie linki od prędkościomierza, a dokładnie przy liczniku pancerz został wyrwany z tej nakrętki :cry: . Jeszcze tego nie rozbierałem, więc prosiłbym Was o porady. Trudno dostać się do licznika od spodu? Pewnie trochę tych plastyków trzeba zdjąć? Najbardziej obawiam się uszkodzenia ślimaka. Nie wiem, czy uda mi się go zablokować, aby kręcił się tylko jego środek, a nie cały. Macie jakiś patent na to?
W ostateczności pozostanie zakup nowego ślimaka i nowej linki- możecie podać mi linki do sklepu z tymi częściami? Sam nie jestem jeszcze za bardzo zorientowany :| .
Skuter ma dopiero 91 km :cry: .

Edycja:
Znalazłem takie coś: alledrogo
Jest to część używana. Kymco Agility i Kymco Agility RS mają takie same ślimaki?




_________________

HDK Rh "-"


Ostatnio zmieniony 26 wrz 2010, 11:31 przez Mars, łącznie zmieniany 5 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2010, 11:58 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 19:12
Posty: 291
Pojazd:
Nie, nie jest trudno dostać się do licznika wystarczy zdjąć ten dzióbek ochraniający kierownice :P W miejsce tego bolca spróbuj wkręcić jakiegoś małego wkręta (ale wątpię żeby to pomogło) :cool:
Jak byś chciał to mam ślimaka za 20zł + przesyłka do Kymca Agility(w Agility i Agility RS są takie same ślimaki)




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 wrz 2010, 14:07 
*

Rejestracja: 21 sie 2010, 3:38
Posty: 12
Lokalizacja: Okolice Bydzi
Pojazd:
Jeśli nic nie wymyślę z tym ślimakiem, to wezmę od Ciebie. Muszę sprawdzić na ile zgilotynowało ten plastykowy bolec :? .
Pozostanie kwestia linki, a dokladnie samego pancerza. Na razie nigdzie jej nie namierzyłem.
Oby tylko nie wyrwało plastyków przy liczniku :( .

P.S.

Plastyków nie wyrwało :) . Wystarczy kupić nową linkę prędkościomierza.




_________________

HDK Rh "-"


Ostatnio zmieniony 04 paź 2010, 18:40 przez Mars, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy