Dzisiaj jest 28 wrz 2024, 23:38



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 gru 2017, 17:40 
*

Rejestracja: 01 gru 2017, 17:33
Posty: 3
Pojazd: Gilera runner
Zakupiłem w poniedziałek sztyce obudowa kierwonicy i owiewkę do gilery runner sp 50 z 2013 roku zadzwoniłem do typka z neta co podobno sprzedaje takie rzeczy rozmawiałem z nim mówił ze nic nie uszkodzone i częsci są z 2013 roku... mówił ze nic nie uszkodzone lagi są bez wycieków dziś wracam ze szkoły patrze co mi kurier przysłał otwieram to i tak plastik obudowa licznika pęknięta w 2 częsciach jest.... sztyce z lagami mówił ze proste a tu sie okazuje że są wygięte bodajże po wypadku i jeszcze mocowania urwane z tego aby owiewka dobra jest dzwoniłem do niego i mówie mu że to jest nie do tego modelu a ten sie sprzecza i twierdzi że to jest do 2013 a tak naprawde to to jest do 2007 rozmawiałem z nim powiedział ze oddzwoni jak mu zdjęcia dam tego dałem mu jak wyslałem typek zamilkł nie odpowiada na sms nie odbiera telefonu co mogę z nim zrobić? mozna to gdzieś zgłosić ponieważ ja wydałem dużo pieniędzy w to i nie chce tego stracić


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 01 gru 2017, 18:17 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
1. Zła nazwa tematu
2. Po części Twoja wina bo dałeś się wrobić gnojkowi jakiemuś, masz jego dane, możesz podjechać i aferę mu robić, dokładnie jego rodzicom o ile to dzieciak sprzedawał, możesz zgłosić oszustwo na policję (oni nic z tym nie zrobią), wydasz kasę na paliwo i stracisz czas. Po co zdjęcia mu dawałeś? Co on, chory psychicznie że nie wie co wysyłał? Zgłoś go na policję i tyle. Może się okaże, że to kolejne na niego zgłoszenie to się gnojem zajmą.
Co do Ciebie, nie znajome Ci kupowanie ze sprawdzeniem zawartości? Przez allegro? Jak to było przez olx to masz prawie zerowe szanse na odzyskanie kasy. Jak przez allegro i kwota pow. 400zł? Bo chyba od tylu teraz jest przestępstwo, zgłaszasz na policję popełnienie przestępstwa i gość ma przewalone do końca życia :)
Sądząc po tekście : "wracam ze szkoły" lepiej poproś rodziców o zajęcie się tym.
Twoja wina bo zaufałeś oszustowi i tyle. Ja już nigdy nic nie kupuję bez sprawdzenia zawartości, chyba że znam dokładne dane człowieka np. imię, nazwisko, nazwę firmy, dokładny adres i jest to przez allegro.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 gru 2017, 18:22 
*

Rejestracja: 01 gru 2017, 17:33
Posty: 3
Pojazd: Gilera runner
O szkołę się nie czepiaj 3 technikum xD tak mam jego dane kwota którą wydałem w to 450 zł zdjęcia wysłałem mu moich i jego na jednym zdjęciu tak żeby widział tą rożnice zresztą on sam chciał zdjęcia tego czym się różnią tak że .... mam jego imie nazwisku adres itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 gru 2017, 19:00 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
To idź jutro i go zgłoś :) Pewnie będziesz musiał wydrukować dowód zakupu, jego dane, opis aukcji.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 gru 2017, 19:05 
*

Rejestracja: 01 gru 2017, 17:33
Posty: 3
Pojazd: Gilera runner
okej dzięki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy