Dzisiaj jest 15 maja 2024, 5:12



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Benelli 49x
Post: 06 sie 2013, 22:53 
*

Rejestracja: 06 sie 2013, 22:22
Posty: 2
Pojazd: Benelli 49x
Witam
Chciałbym zaprezentować mój 2 skuter jakim jest Benelli 49x. Kupiłem nowego w 2012 roku ,
w benelli mam zdjęte blokady. Około miesiąc temu założyłem chiński cylinder 60 ccm, ponieważ stary się zatarł :( Posiada drobne ryski i zadrapania :D Ogólnie fajny sprzęt, ale w nastepnym sezonie myśle nad zakupem sendy :D Nie wiem czemu ale to maszyna typowo miejska za miastem grzeje się i gaśnie :(

Jest
SILNIK
* cylinder 60ccm,
* dysza 70mm,
* nowy przeciw talerz (stary się pokruszył),
* nowa linka gazu,
* szersze kolanko wydechowe,

OPTYKA
* postojówki na 5 ledów,
* mocowanie tablicy na przekładni ( zrobione ale nie przykręcone),
* paski na kołach,

W PLANACH
* Zmiana kopniaka,
* Folia carbon na nadkolu,
* Chwytak powietrza,
* Manetki,
* Audio,
* Trąbka od tira ( już zakupiona czeka na wstawienie)
* Ledy pod podwoziem,
* Żarówki Xenon,
* Filtr air box,
* Rolki 4.5,
* Malossi multivar,
* Leo Vince zx,


Myśle że plany zrealizuję w najbliższym czasie, natomiast teraz muszę się nacieszyć tym co ma czyli 70 km/h bo więcej nie da rady wycisnąć :D chyba że mi podpowiecie jak :P


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł: Re: Benelli 49x
Post: 25 sie 2013, 22:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 sie 2013, 11:52
Posty: 55
Pojazd: Benelli 49x
Siemka. Widząc co piszesz o swoim 49x naprawdę mnie zadziwiasz. Jak dla mnie jest to fenomenalna maszyna, która nigdy się nie przegrzewa. Swoją Benelke posiadam od roku i na dziś przejechałem nią 6600km. Najdłuższa trasa to 160km bez odpoczynku (tylko tankowanie max. 3 minuty) z prędkością średnią 50km/h. Skuter odblokowany przy przebiegu 1500km więc sytuacja wygląda identycznie jak u Ciebie :mrgreen:. W swojej Benelce też mam postoje ledowe, ale to nie wszystko :mrgreen:. Zrobiłem osobny włącznik do świateł dzięki czemu po zapaleniu świecą tylko ledowe postoje :D. Do tego postanowiłem wykonać i zamontować długo planowane ringi, które w nocy świecąc wraz z postojami dały fenomenalny efekt co pokazuje zdjęcie które dorzuce. :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy