Dzisiaj jest 28 wrz 2024, 23:01



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 10 mar 2016, 12:40 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Na wstepie zaznacze, ze temat o mojej vici juz byl... Ale to byl totaly nie wypal :roll:
Temat zakladam glownie dla tego, ze licze na wasze porady i wskazowki w rozwiazywaniu problemow.
Skuter jest akutalnie full seria, oprocz wydechu - tecnigas next-r. Ktory prawdopodobnie zostanie sprzedany, a za niego wpadnie rsII albo pfr3. No chyba, ze cos innego znajde... Gdyby nie to, ze dzis trafil sie kupiec na next-r to w nastepnym tygodniu mialo wpasc wario malossi, ktore poczeka :mrgreen: A sercem na ten sezon prawdopodobnie bedzie airsal 70 AC, ale to pozniej. Najpierw wydech i naped musze zalatwic. Po skonczeniu mechanik bede bral sie z optyke, ktora w chwili obecnej jest w porzadku i mi sie podoba po za kilkoma "skazami".
Obrazek
Obrazek
Obrazek


EDIT: Next-r juz moge powiedziec, ze sprzedany. Teraz czas na nowych komin. I tu mam dylemat: RSII czy PFR3? PFR jest przerabiany i ma chyba wgniotke, bo zdjec ladnych nie chciano mi przeslac... a RSII wyglada jak nowy


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 10 mar 2016, 13:03 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lut 2015, 19:34
Posty: 434
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Aprilia SR
Ja bym bral RSII skoro wyglada jak nowy i nie jest przerabiany ani nic :) Tak ogołem piękne kymco tylko te pekniecie i bedzie cudo :) Ja bym felgi przemalował na czarno i czerwone paski na felgi.
Wpadniesz do apki ? :D




_________________

Aprilia Sr'ka By Macieek
aprillia-sr-50-70-by-macieek-nowe-lampy-t415051.html
Wpadniesz do Sr'ki ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 mar 2016, 13:46 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Wlasnie sie zastanawiam, i naisalem do goscia od tego RSII




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 mar 2016, 22:26 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2014, 16:36
Posty: 447
Pojazd: Kymco Vitality 2t
To tak ;p
wypierdziel to nadkole ... Mogę CI zrobić i sprzedać :D
podwyżka 4/5cm ale kufer musisz ciąć ... ja mam 6cm :D
fele na czarno :D za piaskowanie i malowanie zapłacisz max 120 zl u kogoś normalnego :P
Lusterka won....
No i jak bys miał hajs to kiera i adapter tak jak ja mam xd
No i by to fajnie wyglądało :P
Z mechaniki to tak :D
Wspominałeś o Airsalu 70 no to do niego gaziorek 19 ,jakiś wydeszek db no ten rs2 nie jest zły ale coś poszukaj jakiegoś jasia R :D
jak chcesz zeby moto było ciche to przerobisz org filtr pod ta 19mm ja tak miałem chwile ,co do krócca to wbijaj do mnie to CI mogę podpowiedzieć co i jak zeby to miało sens :D i to za groszowe sprawy :D
Multivar mam i polecam , jest też ten s6 sport pro ale one podobno nie za specialne nw nie miałem ,chcesz v-max to polini kupuj autentycznie z polni poleci 8/9km;h wiecej ale moto jest troszke mułowate :D kolega testował w vitce wiec wiem :) przy hebo monstanie
Doradzam zmienić przeciwtalerz odrazu na Naraku bo orgilany psuje wariator ... wiem bo mi zepsuł multivara ...
Co do paska kupuj dayco dobre tanie paski
Sprzegło Top Racinga , teca :D Dobre dzwony identyczne to Tec cnc przez poł tanszy a to samo co s6 ...
Chyba ze Cie stac to kupuj polini,malossi ;p ja załuje ze nie kupiłem regulwoanego sprzegła Teca i dzwonu teca sa one lzejsze od Malossi
No taka mała podpowiedz o de mnie :P
Jak CI sie to nie podoba to sorry usunę jak cos
Czymaj sie :3




_________________

Vicia na Racinguuu :P project by Michaśśś :>
ZAPRASZAM :roll:
viciaa-3-lc-max-port-project-by-michass-t413978.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2016, 0:04 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Ten blotnik juz byl sciagniety, ale jak kilka razy sie przejechalem w deszczu to biala kurtka praktycznie nadawala sie do wyrzucenia... :/
Yasiek R? Niby dobry pomysl, ale bym musial przerabiac. A tego sie boje :roll: Ciekaw jestem jak ten romano by sie spisywal :D Troche mocny moze byc narazie do serii, ale przy Airsalu by dawal rade.
Co do napedu. Plan jest taki: multivar, tec cnc, przeciwtalerz narku i jakies sprzeglo.
Ale najpierw wydech i opona tyl! To jest priorytet, bo dzis pakuje wydech i w poniedzialek leci do Krakowa :twisted:

-- 13 mar 2016, 1:03 --

Wydech dzis polecial na poczte! Mam nadzieje, ze koles odbierze paczke i ona do mnie nie wroci, bo jest zapobraniem :roll:
Obrazek
Kontaktuje akutlanie sie z osoba co ma vitke z RS(nie wiem jakim, ale po zdj z aukcji wydaje mi sie, ze jest to RSII :/), multivarem i dellorto 21mm. Mowi, ze jest ogien! I cos takiego bede chcial zlozyc u siebie :twisted:

-- 13 mar 2016, 1:04 --

Wydech dzis polecial na poczte! Mam nadzieje, ze koles odbierze paczke i ona do mnie nie wroci, bo jest zapobraniem :roll:
Obrazek
Kontaktuje akutlanie sie z osoba co ma vitke z RS(nie wiem jakim, ale po zdj z aukcji wydaje mi sie, ze jest to RSII :/), multivarem i dellorto 21mm. Mowi, ze jest ogien! I cos takiego bede chcial zlozyc u siebie :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2016, 0:12 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2014, 16:36
Posty: 447
Pojazd: Kymco Vitality 2t
czerwona vitalitka i rs 2 i gazior 21
jak mówisz o tej czerwonej z rs2 to znam gościa porady brał od de mnie co do vitki xd




_________________

Vicia na Racinguuu :P project by Michaśśś :>
ZAPRASZAM :roll:
viciaa-3-lc-max-port-project-by-michass-t413978.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2016, 0:33 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
http://olx.pl/oferta/tecnigas-rs-kymco- ... cYekj.html
Myslisz, ze to on? XD




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2016, 15:39 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2014, 16:36
Posty: 447
Pojazd: Kymco Vitality 2t
Tak on,znam go zabieraj wydeszek szybko bo tylko pozostałość po vitce bo jej już nie ma poszła do żyda :P
Heh :D




_________________

Vicia na Racinguuu :P project by Michaśśś :>
ZAPRASZAM :roll:
viciaa-3-lc-max-port-project-by-michass-t413978.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2016, 16:02 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Bo jest jeszcze inny RSII, ale chrom :/ Jak nowka, ale cena 430zl.
Czekam w takim razie na kase za next-r i prawdopodobnie wpadnie ten RSII




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 mar 2016, 1:28 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 mar 2014, 16:36
Posty: 447
Pojazd: Kymco Vitality 2t
Bierz Romano o de mnie :D jak będziesz miał 70 Airsala będziesz miał 100% wykorzystanej mocy a rs 2 nie wykorzysta max :P
Chcesz to pisz a się dogadamy :> jedyny wydeszek w pl jak db wiem :p




_________________

Vicia na Racinguuu :P project by Michaśśś :>
ZAPRASZAM :roll:
viciaa-3-lc-max-port-project-by-michass-t413978.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 mar 2016, 11:01 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Zastanawiam sie nad RSII albo gianelli reverse nowka :twisted:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 mar 2016, 18:54 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 maja 2010, 5:24
Posty: 751
Lokalizacja: 10km od Śremu - Wlkp
Pojazd: Vivka 70ccm ;)
Bardzo ładnie się w czerwieni prezentuje. Czekam na jakieś up"y. :D




_________________

Zapraszam do Vivki. ;)
peugeot-vivacity-red-by-kuba-d-s6-pro-replica-chrom-t112986-480.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 mar 2016, 18:58 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Jak narazie nic sie nie bedzie dzialo. Nawet do napedu nie zajrze, bo chory jestem... Akurat jak bede mial ponad tydzien wolnego :evil:
Caly czas mysle nad tym wydechem :| Niby prosta sprawa, a taka trudna :angry: A poczatek wpadnie raczej RSII, a pozniej jak juz caly set bedzie zlozony bede myslal o reverse albo czyms innym. Ale to wszystko okaze sie niedlugo




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 mar 2016, 19:08 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 maja 2010, 5:24
Posty: 751
Lokalizacja: 10km od Śremu - Wlkp
Pojazd: Vivka 70ccm ;)
Skoro będziesz póki co na serii śmigał to mogłeś zostawić next-r. :wink:




_________________

Zapraszam do Vivki. ;)
peugeot-vivacity-red-by-kuba-d-s6-pro-replica-chrom-t112986-480.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 mar 2016, 19:46 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Nie podobala mi sie jego charakterystka :/ Moze kwestia tego, ze za ciezkie rolki mialem. Ale sprzedal sie to sie ciesze, bo na olx wisial dobre pol roku. A jeszcze stan koncowki zostawial wiele do zyczenia. A nie stracilem na nim, wiec nie zaluje. Moze byc teraz tylko lepiej
A 70cc wpadnie na pewno, jest to tylko kwestia czasu. Albo jest jeszcze taki malutki planik, ze jak seria sie zatrze (wypluc to). To szlif i max port :twisted:
Swoja droga mozecie polecic kogos kto robi szlify? Bo moge kupic malossi sporta zatartego za 80zl i dac do szlifu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 mar 2016, 19:58 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 maja 2010, 5:24
Posty: 751
Lokalizacja: 10km od Śremu - Wlkp
Pojazd: Vivka 70ccm ;)
Poszukaj u siebie na okolicy albo
https://www.facebook.com/Krzych205Tuners/?fref=ts
Redus nw czy na pewno
https://www.facebook.com/RedusCustomGarage/timeline




_________________

Zapraszam do Vivki. ;)
peugeot-vivacity-red-by-kuba-d-s6-pro-replica-chrom-t112986-480.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 kwie 2016, 14:10 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Wiec tak, dzis znalazlem chwile zeby zajsc do garazu i zalozyc poki co seryjny wydech. Bo jutro jest rozpoczecie zlotu w Sobowidzu (chyba jedno z najwiekszych na pomorzu). To fajnie byloby sie zjawic, pomimo ze jestem bardzo sceptycznie nastawiony do kosciola i religii...
Na serii wydechu jest vmax 70 z bardzo dobrym przyspieszeniem do 65km/h. Az sie zaczelem zastanawiac jakby to jezdzilo na next-r i rolkach 6g. Jutro mozecie sie spodziewac jakis zdj z rozpoczecia sezonu.
A dzis jako, ze byla bardzo ladna pogoda ~20 stopni. To wyciagnelem rower i jakies 30km peklo. Bede musial zrobic jakis remont roweru. Bo latem nic nie zastapi rowerku <3
Teraz czekam do urodzin i czas na wydech. Wpadnie RSII albo Romano full c od bogusia :D Jesli jeszcze go nie sprzedal

-- 06 kwie 2016, 15:10 --

Rozpoczacie sezonu zaliczone! :twisted: Poswiecony zostalem (ale woda swiecona pali... :lol: )
Niestety, tak pozno to wrzucam, ale cos telefon mial humory i nie chcial sie polaczyc z komputerem...
Wszystko mozna tam bylo spotkac. Od skuterow po quady. Zdjec za duzo nie mam, bo rozmawialem ze znajomymi ktorzy tez wpadli i ogolnie. Za to mam nagrany filmik 4min po przejsciu przez ulice, co nie bylo nawet polowa tego co mozna bylo zobaczyc! Jakosc pomimo HD dupy nie urywa, bo telefon zostawia wiele do zyczenia. A filmik jest wrzucony w wersji surowej, tzn. takiej prosto z telefonu. Nic nie bylo renderowane albo kompresowane.
https://www.youtube.com/watch?v=lGBqqWpAzok
Licze na to, ze znajomy co byl zrobi niedlugo jakis fajny edit. Bo jego dziewczyna nagrywala gopro i takie tam... A on lubi sie bawic wideo i ogolnie wszystko nagrywa :mrgreen:
Nie zabraklo czegos co mnie rozbroilo totalnie! Siedzi tam niby jakies 125cc 4t, niestety wlasciciela nie bylo, wiec sobie z nim nie pogadalem. A szkoda, bo w sumie bym mu zadal pare pytan
Obrazek
A tu macie wszystkie zdj jakie zrobilem, czyli az 7 http://imgur.com/a/T57GB




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy