Dzisiaj jest 26 paź 2024, 7:39



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 wrz 2009, 10:01 
*

Rejestracja: 07 cze 2009, 11:03
Posty: 4
Pojazd:
Witam

Posiadam Yamaha Axis 50R 1997r., czy wiecie moze jaki rozmiar sprzegla posiada ten skuterek 105mm czy 107mm ?? Jest on dokladnie taki jak ten:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1498076


Napisz odrazu w temacie. Skuter mial wymieniony tlok/pasek/lozyska i przy okazji sobie zmienilem wariator na Polini Speed Control + rolki 4.9g z zestawu, drugie opakowanie rolek 3.6g gdzies mi zginelo. Jak rozkrecilem silnik to sprezynki sprzegla maja inne kolory (kazda inny kolor), mam nowe sprezynki ktore byly w zestawie z wariatorem. Powiedzcie mi czy zalozyc te nowe sprezynki, czy kupic jakies inne ? i czy przy okazji wymienic sprezyne dociskowa ?? Powiem tak skuter na starcie jest mocny ale przy 20km/h tak buczy i nie ciagnie do przodu tak mocno jak przy samym starcie, co polecacie z tymi sprezynami ?? no i czy ten rozmiar sprzegla ma duze znaczenie do tych sprezynek ?? bo czytalem ze przed zakupem sprezynek sprzegla nalezy zoabczyc rozmiar sprzegla. z gory dziekuje


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 07 wrz 2009, 13:34 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sie 2009, 12:45
Posty: 664
Lokalizacja: Górzno/Garwolin
Pojazd:
107mm.




_________________

Obrazek
Fotki z prac:
http://www.fotka.pl/profil/MasterRacing/albumy/3,Malowanie/83981603,?najnowsze=1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 wrz 2009, 14:42 
*

Rejestracja: 07 cze 2009, 11:03
Posty: 4
Pojazd:
dzieki bardzo, to lepiej zalozyc te nowe sprezynki sprzegla od zestawu POLINI czy kupic jakies inne ? oraz czy wymieniac sprezyne dociskowa? przypominam ze mam Polini Speed Control + 4.9g rolki

dokladnie sprawdzilem skutera i od predkosci 15km/h do 25km/h tak jakby buczy i nie idzie rownomiernie, dopiero od 25km/h idzie rowniutko.

jeszcze chce sie zapytac ulamalo mi sie pół ząbka na wentylatorze od wariatora, czy msuze go wymienic czy nic sie nie stanie ?

EDIT :

i jesli ktos wie co zrobic to mam ejszcze maly problem. Otoz np zaleje do pelna i pojezdze troszke to wskazowka pokaze mi ze mam pól baku, tak szybko spada, po jakims czasie wskazowka jest na czerwonej kresce i msuze jezdzic na wyczucie bo nie wiem ile tak narpawde jeszcze miz zostalo paliwa. NP ostatnio zalalem do pelna wskazowka wskazywala FULL, skuter stal w shopie nie jezdzony i jak przyjechalem po wakacjach patrze na wskazowke a ta mi pokazuje polowe baku a nigdzie nie cieknie i nie smierdzi paliwem, jak mi skuter zgasnie bo braklo paliwa to odkrecam korek od benzyny i poruszam skuterem to benzyny jest jeszcze z pol litra ale skuter gasnie, tak samo jest w przypadku odpalania zapalanie skuter, jesli zgasimy skuter wskazowka automatycznie powinna spac do zera a po wlaczeniu zaplonu podnies sie tak zeby wskazywala ilosc benzyny w baku a u mnie jak zgasze to stoi w miejscu, nie wiem mzoe w Yamaha Axis tak jest, ale dneerwuje mnie to ze mi zle pokazuje ile mam benzyny, co mzoe byc za przyczyna ????

Używaj opcji "EDYTUJ" !
M_LoT


Ostatnio zmieniony 07 wrz 2009, 22:40 przez anderfelt, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 wrz 2009, 22:41 
*

Rejestracja: 07 cze 2009, 11:03
Posty: 4
Pojazd:
prosze o pomoc.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 wrz 2009, 20:25 
*

Rejestracja: 08 wrz 2009, 13:38
Posty: 66
Lokalizacja: wziasc extasy?
Pojazd:
plywak sie zawiesil a to ze jest wacha a skuter nie odpala to jest cos nie tak ze ssaniem albo cos sie przypycha wyczysc gaznik dysze itp moze cos da pzdr




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy