Dzisiaj jest 19 wrz 2024, 23:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 09 maja 2013, 13:53 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 mar 2012, 14:41
Posty: 480
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
mam dziwny problem bo skuter strasznie mi przerywa na 1/4 manetki ... Wymieniłem Gaźnik na większy Dellorto 24mm Filt malossi E13 . Wszystko czyste czyszczone kilka razy . Dysza 85 . i problem w tym jest taki że do 1/4 manetki idzie średnio potem gdy trzymam manete na poziome 1/4 otwarcia przepustnicy to zaczyna strasznie przerywać .. takie Buul Bul Bull Buuuuuuu i gaśnie musze dać mu manetke do końca bo inaczej zgaśnie . próbowałem na dyszy 90 to już totalne do bo zalewa i nie wkręca się w ogóle na obroty , iglica spuszczona na sam dół bo wtedy się naklepiej wkręca . filtr próbowałem troche zaklejić nawet taśmą ale bez zmian . po wymianie uszczelniaczy i świecy fajfki + kabla dalej to samo .. przerywa tylko w tym jednym poziome . co jest nie tak ? lub czego dostaje za dużo lub za mało ? ; /

Aa i dodam że filtr jest ciągle wilgotny i pełno paliwa leci tyłem z gaźnika bo gąbka z filtra ciągle wilgotna że można ją wykręcać jak szmatke ... i podstawa gaźnika od tego jest taka wilgotna .




_________________

9


Ostatnio zmieniony 09 maja 2013, 14:37 przez Vein12, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2013, 16:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 kwie 2013, 14:11
Posty: 181
Lokalizacja: Zamość, Lubelskie
Pojazd: Malaguti F12
Regulowałeś ten gaźnik w ogóle? (jaki masz kolor świecy). Najprawdopodobniej dostaje za dużo mieszanki dla tego gaźnik "pluje" do filtra. Spróbuj go dobrze wyregulować i problem z "pluciem" powinien zniknąć.
Co do dyszy to spróbuj 80,a i zapomniał bym sprawdź w jakim stanie jest zawór membranowy :)




_________________

Sprzedam Malaguti F12 2003r AC <- Full RACING
http://forum.mieloch.pl/malaguti-f12-ac-2003r-lubelskie-full-racing-t366762.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2013, 19:56 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 mar 2012, 14:41
Posty: 480
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
Snuffek, Zawór ma minimalne prześwity ale jak pociągne do siebie to nie puszcza pod światło delikanie się przbija , Kolor świecy bardzo jasna kawa z mlekiem , okej jutro spróbuje na 80 ale wydaje mi się że to coś innego bo dziś jak zatankowałem to do tego jeszcze zaczoł przerywać na połowie obrotów i te Buu ciągle się nasila . zatankowałem 98 zamiast 95 tym razem . dodam że w gaźniku na samym dole pokrywy ciągle są jakby opiłki z mosiądzu (tego co jest dysza zrobiona) taki pyłek .. ale po wyczyszczeniu gaźnika też tak dalej robi .




_________________

9




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy