Dzisiaj jest 26 cze 2024, 10:57



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 sty 2014, 14:43 
*

Rejestracja: 05 paź 2013, 10:49
Posty: 44
Pojazd:
Panowie , ma roxa , chce sie nuaczyc gumy.
Czy spokojnie da rade nauczyc sie wheelie bez zaliczenia gleby ? dopiero co pomalowalem bzyka.
Chce spokojnie przejechac na gumie te 30-50m , ale nie chce zaliczyc gleby bo chyba sie zabije . Warto sie wogole uczyc ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 05 sty 2014, 15:14 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 12:09
Posty: 1376
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd: BMW E30
Nie ma sensu. Nie będziesz miał tego komfortu, że "jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz" :wink:




_________________

///BMW




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 sty 2014, 15:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 paź 2013, 11:48
Posty: 65
Pojazd: Keeway
rozbierz go z plastików i gumuj :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 sty 2014, 16:44 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2013, 18:17
Posty: 154
Pojazd: Aerox '04
ok , chyba dam se spokoj . :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 sty 2014, 17:31 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Masz 2 konta ? :mrgreen:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 sty 2014, 19:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 gru 2013, 18:17
Posty: 154
Pojazd: Aerox '04
tak , bo wczesniej zapomnialem hasla i zalorzylem, nowe , ale sobie jednak przypomnialem xd




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 sty 2014, 21:06 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2011, 6:58
Posty: 739
Lokalizacja: Gorzów
Pojazd:
Odpuść sobie....




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 sty 2014, 21:41 
*

Rejestracja: 25 sie 2013, 12:56
Posty: 176
Pojazd: Sachs SX1
Miałem podobnie jak Ty zrobiłem sobie nowe nadkole lampe i zachciało mi się stuntu a nie miałem stelaża "D"::D na bok się nie przewracałem tylko raz jak wzięło mnie do tyło to cały tył wyłamałem nadkole popękało a z lampy nie wiele zostało :D byłem tak wkur.... ::D ale sobie myślę, że jak tyle już poszło to muszę się nauczyć i dzięki temu śmigam na kole :::D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sty 2014, 20:07 
Wg mnie nauczyć się można bez upadku. Nie mówię o nauce stuntu, tylko o daniu na koło raz na jakiś czas na pustej drodze.
Ja nigdy nie planowałem nauczenia się wheelie, tylko samo przyszło. Raz poderwałem, drugi, trzeci i wyczułem. Nieraz byłem w sytuacji lotu na plecy ale od tego jest hamulec tylny i ja właśnie OD SAMEGO POCZĄTKU trzymałem 2 palce na klamce hamulcowej, mimo tego, że to nie wygodne, ale wiedziałem, że muszę się zacząć przyzwyczajać od samego początku.

Chciałbym podkreślić, że zwykłe wheelie na ulicy to nie jest STUNT i nikt nie będzie specjalnie przerabiał pod głupie wheelie skutera. Ryzyko, że pokaleczysz sobie plastiki jest wszędzie.

To tak, jakbyś w zimie golfem wszedł w zakręt na ręcznym. To nie jest drift i w cale nie oznacza, że wyj*biesz. To tylko chwilowy głupi manewr.

Zapytaj kolegi Huberto203, za którymś razem wyczuł sprawę, teraz lata setki metrów na kole, ale jeszcze nie słyszałem, żeby się przewrócił. On nie jest stunterem, on tylko raz na jakiś czas się tak bawi.

Może się kiedyś wywali on, ja, Ty, nie wykluczam tego, ale to tak jakbym się nie spodziewał jakiegoś wypadku samochodowego lub tego, że kiedyś idąc do szkoły wywalisz się na śliskim chodniku ;D Wszystko się może zdarzyć ale nie musi.


Tylko z wyczuciem, nie napalaj się, że w drugi dzień zrobisz 50 metrów i miej trochę oleju w głowie. Nie panikuj, zachowaj środki ostrożności, przewiduj konsekwencje, staraj się ich zapobiegać.




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 31 sty 2014, 20:59 
*

Rejestracja: 11 sty 2014, 21:59
Posty: 20
Pojazd: ałerox stunt
normalnie sie nauczysz ja sie nauczylem wszystkie rodzaje wheelie nawet na hc i cyrkli sie teraz ucze a jakos ani jednej gleby jak dotąd nie miałem, lecz przy cyrklach pewnie bedą :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lut 2014, 23:36 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 kwie 2013, 19:14
Posty: 2609
Lokalizacja: Lubelskie.
Pojazd:
arek95 pisze:
Wg mnie nauczyć się można bez upadku. Nie mówię o nauce stuntu, tylko o daniu na koło raz na jakiś czas na pustej drodze.
Ja nigdy nie planowałem nauczenia się wheelie, tylko samo przyszło. Raz poderwałem, drugi, trzeci i wyczułem. Nieraz byłem w sytuacji lotu na plecy ale od tego jest hamulec tylny i ja właśnie OD SAMEGO POCZĄTKU trzymałem 2 palce na klamce hamulcowej, mimo tego, że to nie wygodne, ale wiedziałem, że muszę się zacząć przyzwyczajać od samego początku.

Chciałbym podkreślić, że zwykłe wheelie na ulicy to nie jest STUNT i nikt nie będzie specjalnie przerabiał pod głupie wheelie skutera. Ryzyko, że pokaleczysz sobie plastiki jest wszędzie.

To tak, jakbyś w zimie golfem wszedł w zakręt na ręcznym. To nie jest drift i w cale nie oznacza, że wyj*biesz. To tylko chwilowy głupi manewr.

Zapytaj kolegi Huberto203, za którymś razem wyczuł sprawę, teraz lata setki metrów na kole, ale jeszcze nie słyszałem, żeby się przewrócił. On nie jest stunterem, on tylko raz na jakiś czas się tak bawi.

Może się kiedyś wywali on, ja, Ty, nie wykluczam tego, ale to tak jakbym się nie spodziewał jakiegoś wypadku samochodowego lub tego, że kiedyś idąc do szkoły wywalisz się na śliskim chodniku ;D Wszystko się może zdarzyć ale nie musi.


Tylko z wyczuciem, nie napalaj się, że w drugi dzień zrobisz 50 metrów i miej trochę oleju w głowie. Nie panikuj, zachowaj środki ostrożności, przewiduj konsekwencje, staraj się ich zapobiegać.

x2
tez sie nauczylem jazdy bez staleza itd na gumie latac.;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



cron Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy