Dzisiaj jest 28 wrz 2024, 12:25



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 715  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:19 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
TZRfan pisze:
BMW jest lepsza marka od VW czy innych i zaczynacie wmawiac sobie "a po co mi BMW? Mi golf starczy" nie stac was na utrzymanie/kupno

Powiem tak- rozwalasz system człowieku. E36 jest ciężka do utrzymania w podstawowym silniku i nie skatowana? Takich E36 Compact mógłbym mieć 2 i jeszcze je utrzymać. Ba, stać było by mnie na kupno i serwis podstawowej wersji E46. To nie jest cud techniki, że części się cenią jak cholera.

Tylko właśnie pytanie- po co mi BMW? Dla lansu że mam tylny napęd a potrzebuję przedni w teren, jaki się wypuszczam? Nie. Kupię sobie coś lepszego niż Golf jeśli nie będę musiał jeździć w teren a jedyne moje trasy to dom-praca-dom i wyjazd na wakacje.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez czarekcw, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:19 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
TZRfan, VW jest niżej sytuowane w hierarchii motoryzacyjnej więc ameryki nie odkryłeś :mrgreen:




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:21 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
TZRfan pisze:
seku145, nie,ale zaraz napiszecie jakie to bmw sa gowniane przez to ze buraki kupuja zajezdzone e36 za 2k..smiechu warte.Wiekszosc z was pisze po co mi to,po co mi tamto,nie potrzebny mi duzy silnik-przeciez polskie drogi sa tak tragiczne-to sobie kupcie Cinquecento :) Nikt z was nie przyzna ze to poprostu lepsza marka,w sumie do niczego mi to nie potrzebne ale to szukanie za wszelka cene dziury w calym..ehh



Na razie nikt nic takiego nie napisał, więc nie bądź taki do przodu bo Cię zabraknie z tyłu.




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:21 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
czarekcw, czy ktos pisal o e36? no moze ci nie potrzebne,twoja sprawa ale mi nie pisz tutaj bzdur jak na poprzednich stronach ze takie te auta maja wady..


razor99, obroncy golfa i tak nie zrozumieja,wiec wiesz..


Troche ci te rymy nie wyszly :lol:


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 22:24 przez TZRfan, łącznie zmieniany 4 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:24 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
TZRfan pisze:
obroncy golfa

Odezwał się obrońca BMW :D

TZRfan pisze:
ale mi nie pisz tutaj bzdur jak na poprzednich stronach ze takie te auta maja wady

Wady mają jak każdy i na pewno jest więcej do psucia się niż w takim Golfie ale mówię też z pełną odpowiedzialnością, że na podstawowe silniki benzynowe byłoby mnie stać i ich naprawy w BMW.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:26 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Seku jesteś śmieszny tyle Ci powiem :) Wybacz mi jaśnie wielmożny małoletni lordzie moderatorze za moją impertynencję spowodowaną chęcią dotarcia do motłochu z którego się wywodzisz, już nigdy nie użyje słów powszechnie uważanych za wulgarne wśród starszej części społeczeństwa Polskiego. Proszę, byś nie uronił bursztynowej łzy ze swego pięknego oczka, moje serce nie mogłoby tego znieść, urażenia twojej dumy użyciem jakże złego określenia *, które po głębszym przemyśleniu przekleństwem już nie jest, gdyż na stałe weszło w użycie w języku potocznym, a usłyszeć można je nawet w telewizji publicznej KTÓRA JEST LIBERALNA (i na dodatek rząd by ją dojechał), toteż uprzejmie wnoszę do jaśnie wielmożności o zdjęcie warna, chyba, że jaśnie lord uważa inaczej.


Można powiedzieć, sam się o niego uprosiłeś.
Warn
/seku145




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 22:31 przez Sendzia, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:28 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
czarekcw, troche tak ale tez bez przesady nie wychwalam tego auta pod niebiosa tylko piszac brednie z burakami ktorym sloma wystaje z butow to :lol: niestety i bmw i vw dopadly buraki nic sie na to nie zrobi.A jak ci to przeszkadza-kup se Pande i po problemie.


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 22:29 przez TZRfan, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:29 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Jeżeli to jest przekleństwo to ja się zacznę zastanawiać nad sensem tego co mówię w życiu codziennym. Zacznę mówić do kolegi, który zrobi coś głupiego ' CHYBA MAMA CIEBIE PATELNIĄ BIŁA PO MÓZGOCZASZCE' tudzież 'BRAKUJE CI PIĄTEJ KLEPKI' czy jadąc już po bandzie 'KLEPKI CI SIĘ POPRZESTAWIAŁY'.




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:31 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 lip 2011, 22:49
Posty: 1002
Lokalizacja: Kłodawa
Pojazd: Aprilia Sr + Alfa 146 Ti
TZRfan pisze:
niestety i bmw i vw dopadly buraki nic sie na to nie zrobi

jedyna dobra odpowiedz jaką widzę w tej jakże poruszającej debacie




_________________

Ktoś się podszywa pode mnie pod nr gg 41030559!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:37 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
Zwol4, w 147 maly promien skretu rzeczywiscie :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:39 
***

Rejestracja: 19 gru 2010, 19:51
Posty: 662
Lokalizacja: Zabrze
Pojazd:
Ijeee ustawka ; D

VW vs BMW ; D

Dobrze że nie bluzgacie na mercedesa, bo pozabijam :D:D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




_________________

Domin192 pisze:
Pomykałem dziś roxem ponad 105, bez kasku z włączonymi neonami




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Kurde CENZUUURA :D

Dobra, napisze, żeby nie było offtopu w offtopie. Ja w Civicu też mam mały i na dodatek brak wspomagania, co z jednej strony jest fajne, bo w zakrętach czujesz się pewnie, ale z drugiej strony dobija na parkingach, ostatnio ledwo co wyrobiłem jak skręcałem w takie ciasne miejsce, gdzie po jednej stronie 30 cm krawężnik, po drugiej auta , a wcześniej Octą jeździłem i zacząłem normalnie sobie powoli kręcić i prawie urwałem :D




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:43 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
Sendzia, ja mam wspome w sumie malo tym jezdzilem i odczulem dopiero niedawno..


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 22:44 przez TZRfan, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:50 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2010, 17:23
Posty: 243
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
A tam mój dziadek wspomy nie ma od 13 lat w Oplu i działa dziarsko :cool:

Przemek, chociaż mam merca, to merol jest ciulowy , no może tylko troszkę, ale jest - deski rozdzielcze w tych starszych są strasznie szajsowo wymyślone, bo w BMW wszystko jest zrobione 'pod kierowcę' , a tam wszystko jest plaskate. Kierownica też dziwnie ustawiona :D




_________________

Cytuj:
.a siedze w branży juz pare ładnych latek .


Cytuj:
Cytat:
Wiek: 16

:cool: :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:57 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
Sendzia, tez ostatnio doszedlem do tego wniosku po smiganiu oksem,te auta sa dla panow po 40 ktorym nie zalezy na dobrym odpychaniu sie tego auta,tylko ma byc wygodne.Tym autem nie pogonisz,chyba ze jakies 3.0 < pod maska.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:58 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Aczkolwiek Golf IV ma zaleciałości BMW bo deska środkowa jest wychylona w stronę kierowcy (taka dygresja jak gadacie o dechach).




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 22:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
Sendzia pisze:
Przemek, chociaż mam merca, to merol jest ciulowy , no może tylko troszkę, ale jest - deski rozdzielcze w tych starszych są strasznie szajsowo wymyślone, bo w BMW wszystko jest zrobione 'pod kierowcę' , a tam wszystko jest plaskate. Kierownica też dziwnie ustawiona :D


Bo ta C-klasa to nie powinna w ogóle nazywać się Mercedesem. Chyba jeden z najgorszych modeli Merca. Mój ojciec ma W210 Avantgarde, silnik 3.2, 200KM, full opcja (TV i takie inne bajery) i powiem Wam jest klasa sama w sobie. Można kupić ten sam model Merca za 5 tyś, a można i za 25 tyś, więc sorry, ale to, że masz pewnie najtańszą, najuboższą wersje to nie znaczy, że Merole są ciulowate ;) Chociaż ta C-klasa jest ciulowata jak na Merca.




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 23:03 przez PatrykoDXp6, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 23:00 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
PatrykoDXp6, to benzyna? Moj ojciec ma 3.0 D w automacie bez turbo i slabo sie odpycha :/ Wersja Avantgarde to tam ma troche tych pierdol.Fakt ze silnik i skrzynia nie do zajechania bo najprostsze jakie moga byc.


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 23:03 przez TZRfan, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 23:01 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Klasa C to pół biedy, wsiądź do pierwszego modelu A- to jest całkowite nieporozumienie.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2012, 23:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 cze 2009, 10:08
Posty: 86
Lokalizacja: Kielce
Pojazd:
TZRfan pisze:
PatrykoDXp6, to benzyna? Moj ojciec ma 3.0 D w automacie bez turbo i slabo sie odpycha :/ Wersja Avantgarde to tam ma troche tych pierdol.Fakt ze silnik i skrzynia nie do zajechania bo najprostsze jakie moga byc.


Diesel, Avantgarde to po prostu połączenie SPORT+LUKSUS.
W ogóle to ja jestem fanem tych starych Meroli takich jak w124, 190, w126 SEC, stary SL itd ;) Te nowe to już nie to samo.




_________________

Keeway Hurricane -> Peugeot XP6 -> Yamaha Slider -> Yamaha Axis -> Fiat Panda -> Honda CBR f4i 600 + Honda Civic VIgen. V-tec + Fiat 126p

Obrazek


Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 23:06 przez PatrykoDXp6, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14298 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166 ... 715  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy