Dzisiaj jest 16 wrz 2024, 19:55



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Wyregulowanie.
Post: 25 lis 2008, 14:12 
Zbanowany

Rejestracja: 08 paź 2008, 8:02
Posty: 64
Lokalizacja: Sekret
Pojazd:
Witam.

Posiadam Kymco Super9, 2007 rok. Mam w nim wydech Tecnigas RS, wariator Mallosi Multiwar, dzwon sprzęgła Polini Evolution i nie długo kupię sprzęgło Polini 2G Evolution. Mam też rolki testowe 16x13 (4.20 - 5.10 - 5.60 - 6.30gr, dostałem jeszcze jak kupowałem wario Malossiego rolki 9g), zestaw sprężyn dociskowych Top Racing (+15% zielona, +22% czerwona, +30% niebieska).

Mam w nim rolki 5.6g. Ma bdb przyspieszenie, ale nie podoba mi się to, że startuje z dużych strasznie dużych obrotów ;/ V-max jakieś 85. ( to przez te rolki zapewne taki mały v-max ). Ma też założoną białą sprężynę dociskową tą co dostałem razem z wariatorem Malossi. Słyszałem, że wariator Malossi Multiwar bardzo lubi ciężkie rolki czyli wychodzi na to co mi dali w zestawie (9g). Chciałbym, aby skuter miał bardzo dobre przyspieszenie dzięki sprzęgłu i v-max 90-95 dzięki wariatorze. Proszę, aby mi ktoś napisał jakie mam dać rolki, sprężynę dociskową, i ile mniej więcej przekręcić śrubokręt w tym sprzęgle 2g Evolution a jeśli się nie da wytłumaczyć tego to chociaż jakie rolki, sprężynę dociskową dać.

Proszę odpowiedzieć na moje wszystkie pytania, bardzo mi na tym zależy.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 10:21 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 maja 2008, 23:20
Posty: 1644
Lokalizacja: Szamotuły
Pojazd:
Człowieku! Na forum było o tym 100000000000000 razy. Nikt CI nie powie na odległość jak wyregulować silnik! Każdy silnik jest inny, na każdy mogą inaczej oddziaływać rolki, sprężyny, regulacja gaźnika itd. więc sorry... :???:




_________________

VW Golf II by jasiu226

Obrazek

Obrazek

ObrazekPiszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 16:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2008, 16:46
Posty: 218
Lokalizacja: Kościerzyna
Pojazd:
Ze zbyt wysokich obr. rusza bo masz za twarde sprężynki na sprzęgle, albo za mocno naciągnięte, i nikt ci dokładnie nie powie ile trzeba te sprężynki popuścić :shock: Sam musisz poświęcić na regulacje 1 dzień i patrzeć co się dzieje po włożeniu cięższych rolek itp. I tak jak mówijasiu226, to jest niemożliwe, żeby ktoś ci na odległość powiedział jak masz wyregulować cały napęd :shock:




_________________

Gilera Runner 01r.

FORUM:
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=12641

PJ:
http://www.polskajazda.pl/Profil,Gilera ... o,50/34693

Nasze Forumowe NK: http://nasza-klasa.pl/profile/20779204




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 16:27 
*

Rejestracja: 11 lut 2008, 20:37
Posty: 11
Lokalizacja: okolice OPOLA
Pojazd:
TAA ja na przykład mam kymco super 9 w nim tecnigas RS 70 wario malossi dzwon stage 6 sprzęgło Hebo R i mam w nim rolki 9 g i miękką sprężyne , choć niektórym wydaje sie to zestawienie na mocnego
V-max to jest zrobiony na przyspieszenie bo jak dam lżejsze rolki albo twardszą sprężyne to strasznie wyje i stoi w miejscu przez te sportowe sprzęgło :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 17:30 
Zbanowany

Rejestracja: 08 paź 2008, 8:02
Posty: 64
Lokalizacja: Sekret
Pojazd:
aha kuba kymco to radzisz wstawic rolki 9g te co dostalem z wariem malossi a sprezyne dociskowa jaka radzisz dc? mam top racing zreszta w 1 poscie napisalem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lis 2008, 19:14 
*

Rejestracja: 11 lut 2008, 20:37
Posty: 11
Lokalizacja: okolice OPOLA
Pojazd:
troszkę mocniejszą tak z +15- 22 % centralną i zobacz jak będzie porostu musisz próbować bo bez pracy nie ma kołaczy :D a jak sobie nie poradzisz to zawsze do mnie możesz przyjechać :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 17:34 
*

Rejestracja: 05 sie 2008, 15:47
Posty: 74
Lokalizacja: Stęszew / Poznań
Pojazd:
S9redSuwałki, ja też mam taki problem jak ty i myślę że przełożeniatrzeba by było wymienić . co w o tym sądzicie ??




_________________

http://www.youtube.com/watch?v=aAl0H1sX36g




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 mar 2010, 18:03 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 21:39
Posty: 1337
Lokalizacja: Ciechanowiec
Pojazd:
Karol15 Ten temat był dawno... Nie odświeżaj ich i nie rób śmietnika... Patrz na datę ostatniego posta...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy