Dzisiaj jest 26 cze 2024, 7:00



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 17 sie 2013, 22:35 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2011, 19:17
Posty: 394
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Pojazd: Neo's ,Grizzly,126p,Polonez
Dzięki dzięki ale neos to moje oczko w głowie więc dbam jak mogę, a kopniak wykombinowałem dlatego aby mieć tą pewność gdyby nie chciał zapalić z rozrusznika to zawsze jest druga opcja :D




_________________

Yamahy Fs 80 1981r. Jedyna na 4um
jedyna-taka-na-forum-yamaha-fs-80-se-klasyk-t384301.html
Oraz do Neosa 2012r
jest-wydech-progress-yamaha-neo-s-2012-black-by-wojtus1219-t354028-160.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 18 sie 2013, 22:31 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2012, 23:50
Posty: 398
Lokalizacja: Tczew
Pojazd: Cagiva Mito 160
Też mam zjechany frez na kopniaku xd Neon piękny, blokada tarczy, fajna sprawa. Podejście masz takie same jak ja do skutera, pedancik, czyściutki wszędzie musi być :P Nie przyciemniaj lamp, przeźroczyste są na kozaku. Zdjęcia też konkretne. Karcher to świetna sprawa, no nie ..? :< Może jakoś rozjaśnić felgi.. paski? Ten chlapacz to utnij, ale bez przesady, bo to ma być praktyczne, ale i eleganckie :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 1:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2013, 21:36
Posty: 248
Lokalizacja: Warrington, UK
Pojazd: Yamaha YZF R125
Ale dlaczego nie jakis ladny chrom??? Neosik bardzo zadbany i za to respekt wpadnij do mnie




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 9:54 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2012, 23:50
Posty: 398
Lokalizacja: Tczew
Pojazd: Cagiva Mito 160
Jak chrom, to lusterka, felgi i wydech w nim :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 17:52 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2013, 11:12
Posty: 106
Lokalizacja: BAU
Pojazd:
Lusterka może nie :D
Ja tam widzę jakieś f1 w carbonie/macie.
A może biel :D Białe felgi były by na kozaku :)




_________________

Obrazek

ZAPRASZAM DO MOJEJ APRILII RS 50 2008 SPAIN'S NO1 :D :
http://www.forum.mieloch.pl/post2379514.html#p2379514




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 21:15 
**

Rejestracja: 18 lip 2013, 11:38
Posty: 270
Pojazd:
http://tablica.pl/oferta/yamaha-neos-st ... 87b84e9a44

Widać, neos'y się szybko nudzą :)




_________________

Malaguti f12 --> Następny skuterek w wakacje :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 21:27 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2011, 19:17
Posty: 394
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Pojazd: Neo's ,Grizzly,126p,Polonez
Dzięki chłopaki za rady ale Neosa nie będę tuningował i nic w nim modził ponieważ ciężej go jest sprzedać a już go wystawiłem wątpie że go ktoś nagle złapie ale wystawić zawszę mogę zobaczyć czy jest zainteresowanie, MalaGucioF12 Nie przesadzaj Neos to bardzo fajna maszynka wg mnie lepsza od roxa (niewygodny) jeszcze mój egzemplarz miodzio (nie mówię że inne złe ale miałem Neosa z 2005r to już był trochę wytłuczony) a neosa chcę sprzedać aby kupić coś okazjonalnie przejeżdzić z 2 miesiące i mam plan w przyszłym sezonie robić A1 A w zimę cenki maszyn spadają :cry: Dlatego pojawił się na tablicy I tak robiłem sesyjkę dla was to uznałem że go wystawię ale skoro MalaGucioF12 zrobił to za mnie to tylko jedna foteczka :D
Obrazek
Pozdro :mrgreen:




_________________

Yamahy Fs 80 1981r. Jedyna na 4um
jedyna-taka-na-forum-yamaha-fs-80-se-klasyk-t384301.html
Oraz do Neosa 2012r
jest-wydech-progress-yamaha-neo-s-2012-black-by-wojtus1219-t354028-160.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 22:17 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 sty 2013, 21:36
Posty: 248
Lokalizacja: Warrington, UK
Pojazd: Yamaha YZF R125
Wstyd wstyd wstyd!!!




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 22:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2012, 23:50
Posty: 398
Lokalizacja: Tczew
Pojazd: Cagiva Mito 160
andryk pisze:
Wstyd wstyd wstyd!!!
wiedziałem, że napiszesz coś w ten deser :P

Edit: Post 69 :evil:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 22:24 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2011, 19:17
Posty: 394
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Pojazd: Neo's ,Grizzly,126p,Polonez
andryk pisze:
Wstyd wstyd wstyd!!!

Czego wstyd po prostu jak się sprzeda to się sprzeda A na tun kasy nie mam bo jeszcze teraz kupiłem sobię nową zabaweczkę i odrazu mówię to że wystawiłem to nie znaczy że od razu sprzedam! Czego od razu takie hejty :D




_________________

Yamahy Fs 80 1981r. Jedyna na 4um
jedyna-taka-na-forum-yamaha-fs-80-se-klasyk-t384301.html
Oraz do Neosa 2012r
jest-wydech-progress-yamaha-neo-s-2012-black-by-wojtus1219-t354028-160.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 23:13 
***

Rejestracja: 23 maja 2013, 18:22
Posty: 502
Lokalizacja: Sierpc/Płock
Pojazd:
Neosik lepszy od roxa?
Pzdro :) Neos jest dobry nikt nie mowi ze zly ale nie porównujmy go do roxa :)




_________________

Hejtuj roxa bo jest najlepszym skuterem <3 , i miej o to ból dupki <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 23:25 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2012, 23:50
Posty: 398
Lokalizacja: Tczew
Pojazd: Cagiva Mito 160
Hahaha, a to czemu?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 23:48 
***

Rejestracja: 23 maja 2013, 18:22
Posty: 502
Lokalizacja: Sierpc/Płock
Pojazd:
Bo jakoś wiecej osób woli aeroxa?
Neos tak naprawde nigdy nie zagrazal roxowi , jesli chodzi o "lepszość" jakby napisal gilera , aprilia , czy jeszcze inny skuterek , to bym przyznal racje , ale neos ? nigdy nie byl nawet porównywany do aeroxa . oczywiscie neos nie jest zly , ogólnie ja jeszcze zlej opini o nim nie slyszalem .
Klotnie sa bez sensu wiec nie ciagnijmy tego ,
to zalezy co kto woli jedni neosy drudzy roxy a trzeci runnerki




_________________

Hejtuj roxa bo jest najlepszym skuterem <3 , i miej o to ból dupki <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 23:52 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 paź 2011, 21:58
Posty: 447
Pojazd:
Przyczepiles sie bo sam wozisz sie roxem... jak dla mnie neos jest o wiele lepszy poniewaz rox przereklamowany :)
Kazdy uwaza to za najlepsze czym sam jezdzi.. jak dla mnie jest to speedfight :)




_________________

Zapraszam do Speeda ! :D
viewtopic.php?p=2201105#2201105
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 23:53 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2012, 23:50
Posty: 398
Lokalizacja: Tczew
Pojazd: Cagiva Mito 160
Trzymasz się stereotypów :roll: Rox przebił Neonsa stylistyką, osiągi, ciut lepsze.. i to na tyle. Każdy kupuje rox'y, bo tego skutera nie trzeba robić, żeby był lans. Masz rox'a, masz propsy, typowe rozumowanie. Neons.. wygoda, ciekawa stylistyka, prowadzenie, hamulce, osiągi itp. Too saamoo co rox..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 sie 2013, 23:58 
***

Rejestracja: 23 maja 2013, 18:22
Posty: 502
Lokalizacja: Sierpc/Płock
Pojazd:
Y.
Nie kupic skutera ktory jest fajny , ladny , dobry , szybki , wytrzymaly itd tylko dlatego ze jest przereklamowany , inaczej mowiac popularny ? Pzdro :)
Koleżko , to tak jak nie kupic butów z nike , dlaczego bo sa popularne inaczej mowiac "przereklamowane" to dlaczego caly swiat w nich chodzi?...........Prosze was nie stosujcie tego debilnego stwierdzenia
Nie rox bo jest "przereklamowany" bo to nie jest zaden powód dlaczego ten skuter ma byc zly czy cos....
a innych nie ma . to sie przyczepiaja do popularnosci -,-
zreszta niewazne , wszystkie skuterki sa dobre , co kto woli :)

Edita strzele :D
NIkt nie mowi ze neos jest zly czy coś..... nawet kingway coliber nie jest zly , kazdy kupuje to co chce....
u mnie w okolicy sa tacy co dla nich kingway coliber to jednoslad marzen...




_________________

Hejtuj roxa bo jest najlepszym skuterem <3 , i miej o to ból dupki <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 sie 2013, 0:03 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2012, 23:50
Posty: 398
Lokalizacja: Tczew
Pojazd: Cagiva Mito 160
Źle powiedziane, każdy jednoślad to marzenie. Wspomniałem coś o przereklamowaniu? Nie. Tylko spójrzmy na to z innej strony, czemu dużo ludzi nie kupuje Nike'ów, bo mówią, że płacą za znaczek. Tak samo z rox'ami. :roll: Używki w zwykłym stanie chodzą po 4500zł.. Haloo zejdźmy na ziemie.. :wink: Co najmniej 30% wszystkich skuterów dorównuje rox'owi :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 sie 2013, 0:15 
***

Rejestracja: 23 maja 2013, 18:22
Posty: 502
Lokalizacja: Sierpc/Płock
Pojazd:
Tak tak , fajnie fajnie , gosciu ktory ma benelli wypowiada sie na temat roxow itd. no bardzo fajnie , tak napewno kingway coliber dorównuje masz racje jak jade sobie 90 km/h to kingwayem colibrem z blokadami mnie wciaga bez problemu i to bez ręki na gazie... i na felgach

Człowieku to że nie lubisz roxa ,czy coś ....... zejdzmy na ziemie .... kogo to ku*wa obchodzi? bo to ze cos mowisz o roxie , zle ze jest jakis tam czy cos .... mam to gleboko w d*pie , ciesze sie ze moge smigac itd

Aha ciekawe , w roxie placi sie za znaczek yamahy ? brawo , moze wygrasz Familiade... :lol:

po 1 Yamaha jest na tyle zaawansowana marka motocykli ze nie mowmy tu o placeniu za znaczek ,yamaha swoim wielbicielom nie sprzedaje zbędnego syfu , tylko potęzne potwory.. ktore pokazują ile YAMAHA wlozyla w nie serca , a mozna to zauwazyc po osiagąch , po jakości , po dopracowaniu wszystkich elementów .
30% tych skuterów to pewnie Gilerki , i te inne , tu sie zgodze , Gilery sa fajne i dobre.

-- 20 sie 2013, o 00:15 --

Klim98 , wiesz co mam dobre rozwiazanie , ja wole roxa , ty benelli , a ktos inny Runnera. Zakonczmy te jakze fascynujaca rozmowe w tej chwili bo to bez sensa , trzeba spadac spać zeby rano wstać i podyskutowac o lakierniku :D




_________________

Hejtuj roxa bo jest najlepszym skuterem <3 , i miej o to ból dupki <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 sie 2013, 0:25 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sie 2012, 23:50
Posty: 398
Lokalizacja: Tczew
Pojazd: Cagiva Mito 160
Mam Benelli, prawda. Wypowiadam się na temat Rox'ów, bo miałem z nimi do czynienia :P Rox 90km/h na serii, aż łezka mi się kręci w oku od smiechu. Zejdz na ziemie. Przejedz się z gps na swoim rox'ie to Ci gały wypadną jak na liczniku będzie 76-80 haha. Czemu akurat porównałeś Colibra do Rox'a. Podkreśliłem, że 30%, więc raczej nie ma tam miejsca, na chińskie, najtańsze wyroby. Coliber jest stworzony do takich krajów jak Indie :P Lubię aerox'y, nikt nie mówił, że nie. Yamaha, jakość ok, ale ty chyba nie wiesz ile tam jest marży :roll: Zaawansowana marka, nie powiem, że nie. Podbiła serca różnymi modelami, ale Aerox to raczej dużo nie wpłynął na to :D Tyle w temacie, a tak nawiasem, wygrałem familiadę w necie :twisted: Skończmy tę denną gadkę, bo zbędny syf się robi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 sie 2013, 0:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 maja 2012, 13:47
Posty: 139
Lokalizacja: Polska
Pojazd:
V3R0X pisze:
Tak tak , fajnie fajnie , gosciu ktory ma benelli wypowiada sie na temat roxow itd. no bardzo fajnie , tak napewno kingway coliber dorównuje masz racje jak jade sobie 90 km/h to kingwayem colibrem z blokadami mnie wciaga bez problemu i to bez ręki na gazie... i na felgach

Człowieku to że nie lubisz roxa ,czy coś ....... zejdzmy na ziemie .... kogo to ku*wa obchodzi? bo to ze cos mowisz o roxie , zle ze jest jakis tam czy cos .... mam to gleboko w d*pie , ciesze sie ze moge smigac itd

Aha ciekawe , w roxie placi sie za znaczek yamahy ? brawo , moze wygrasz Familiade... :lol:

po 1 Yamaha jest na tyle zaawansowana marka motocykli ze nie mowmy tu o placeniu za znaczek ,yamaha swoim wielbicielom nie sprzedaje zbędnego syfu , tylko potęzne potwory.. ktore pokazują ile YAMAHA wlozyla w nie serca , a mozna to zauwazyc po osiagąch , po jakości , po dopracowaniu wszystkich elementów .
30% tych skuterów to pewnie Gilerki , i te inne , tu sie zgodze , Gilery sa fajne i dobre.

-- 20 sie 2013, o 00:15 --

Klim98 , wiesz co mam dobre rozwiazanie , ja wole roxa , ty benelli , a ktos inny Runnera. Zakonczmy te jakze fascynujaca rozmowe w tej chwili bo to bez sensa , trzeba spadac spać zeby rano wstać i podyskutowac o lakierniku :D

A ten kurde znowu sie kloci jaka to jamahama aleroks jest mega super najlepsza w galaktyce... Co do placenia za znaczek TO TAK PLACIMY ZA ZNACZEK YAMAHY.. STARY ROX JAK I NOWY ROX TO WYDATEK 10 tys ZLOTY... i malo kto je kupuje jako nowe.. Nie sprzedaje syfu? Potezne potwory.. no prosze cie... Nowy rox to jedno wielkie gowno ze spieprzona stylistyka(a szczegolnie tylem) i dalej juz nie oszukujmy sie ale przestarzalym silnikiem minarelli LC.. Osiagi? 85 km/h moze troche wiecej czyli jak kazdy silnik LC czy morini czy inne..
Widze tez ze nikt nie moze powiedziec zlego slowa na sroxa bo zaraz tobie wlacza sie bol dupska i zaczynasz go hejtowac... I to ze ktos ma skuter marki benelli nie moze sie wypowiedziec na temat roxa? Owszem moze kazdy ma swoje zdanie na ten temat a ty dzieciaczku jestes tak zapatrzony w swojego sroxa ze wyglada na to ze poszedlbys za nim na koniec swiata... wez sie ogarnij i nie probuj wmawiac ze srox jest najlepszym skuterem bo tak nie jest... kazdy chwali to co ma (i to nie zawsze) i kazdy ma swoje zdanie na ten temat. hehehe wiem ze zaraz mnie z wyzywasz ale wali mnie to a zreszta jak to zrobisz to zglosze to do moderatora ;P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy