Dzisiaj jest 13 maja 2024, 0:22



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 mar 2015, 18:45 
*

Rejestracja: 13 lut 2015, 18:01
Posty: 83
Pojazd: Yamaha Tzr
Hej !
15min temu jak stałem na parkingu moją tzr (robiłem postój) stwierdziłem ze czas wracać do domu więc włączyłem moto i chcę wcisnąć 1'wszy bieg i nagle jebut ^^ coś pękło mi jak by linka pierwsze co mi przyszło do głowy ... klamka luźna ale miałem do domu z 0.5km więc dojechałem bez sprzęgła :) Co mogło się popsuć coś czytałem że jak linka jest cała a z tego co widzę jest tylko jak by lekko naderwana to mogło coś innego się popsuć czy coś??? help


Ps. Tak mam dwie lewe ręce ;)

-- 19 mar 2015, 19:45 --

AA no i wyleciało mi coś metalowego takiego dziwnego małego w kształcie ''walca'' z małą dziurką i wklęsłym jednym miejscem haha nwm co to xd

-- 19 mar 2015, 19:45 --

AA no i wyleciało mi coś metalowego takiego dziwnego małego w kształcie ''walca'' z małą dziurką i wklęsłym jednym miejscem haha nwm co to xd


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł: Re: Sprzęgło
Post: 20 mar 2015, 10:30 
*

Rejestracja: 19 cze 2014, 20:59
Posty: 32
Pojazd:
Najprawdopodobniej urwałeś linkę sprzęgła norma :D teraz musisz kupić albo nową linkę albo tzw Zestaw naprawczy który kosztuje ok 10zł tam masz pare metrów linki gołej z tym właśnie "walcem" który wchodzi w klamkę sprzęgła i potem na dole przycinasz tą nową linkę z zestawu naprawczego i zakuwasz ją takim drugim walcem z dziurką lub skręcasz przy silniku to zależy jak masz to zrobione :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: Sprzęgło
Post: 20 mar 2015, 18:51 
*

Rejestracja: 13 lut 2015, 18:01
Posty: 83
Pojazd: Yamaha Tzr
Linka mi się zerwała i zapadła się lekko mi a ten ''kabel'' o mogę jej załapać zeby wciągnać spróbuje jutro kombinerkami .... z tego co widziałem to przerwana jak by była i ten walec z klamki mi wypad i nwm co musze zrobić xd

-- 20 mar 2015, 19:51 --

znalazłem http://shop.mieloch.pl/linka-sprzegla-t ... l?ext=true
Ale zastanawia mnie coś czy nie dało by rady taniej tego naprawić .... bo 40zł (linka) + 20zł (dostawa) = 60zł nie idzie taniej?
A co do tego zestawu naprawczego to o co dokładnie chodzi i co lepsze nowa czy jak... zeby za duzo nie kąbinować ...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: Sprzęgło
Post: 22 mar 2015, 9:20 
*

Rejestracja: 24 lut 2015, 17:28
Posty: 54
Lokalizacja: Warszawa, Targówek
Pojazd: Italjet Formula 50/ Audi A6 C4
Da się taniej - kupić w sklepie obok domu. Kupowałem linki do wielu motocykli i zazwyczaj było to max 25 zł..

Zestaw naprawczy - przeciągasz tylko linkę przez stary pancerz - żadna filozofia. Nasmarujesz i leci prosto.

Gotowa linka z pancerzem - troszkę mniej zabawy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: Sprzęgło
Post: 22 mar 2015, 13:28 
*

Rejestracja: 13 lut 2015, 18:01
Posty: 83
Pojazd: Yamaha Tzr
Aha rozumiem o co chodzi a co przesmarować trzeba?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: Re: Sprzęgło
Post: 23 mar 2015, 1:27 
*

Rejestracja: 24 lut 2015, 17:28
Posty: 54
Lokalizacja: Warszawa, Targówek
Pojazd: Italjet Formula 50/ Audi A6 C4
Jak będziesz wpuszczał nową linkę w pancerz to psiknij wd40 albo innymi cosiami aby lżej linka chodziła. Raz na jakiś czas można by je przesmarować dodatkowo ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy