Dzisiaj jest 03 maja 2024, 6:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 kwie 2009, 22:40 
**

Rejestracja: 23 lis 2008, 12:52
Posty: 303
Lokalizacja: Poznań - komorniki
Pojazd:
Witam , zacznę od tego że docierałem skuter przez 700 km nie przekraczając 50km/h mój tuning w podpisie , gdy przejechałem 700 km to rozpędziłem skuter do 80 - 90 , później sprawdziłem v-max i jechał ponad 110km/h , i nagle coś zaczęło mulić skuter , dojechałem do domu klapa przekładni była bardzo gotująca , a śrubki od niej prawie parzyły w ręce , odkręciłem i zobaczyłem pasek w opłakanym stanie , cały postrzępiony , porozrywany , itd. Dziś odkręciłem wario i sprzęgło kluczem pneumatycznym , wariator lekko zszedł ale wentylator z gwiazdką był prawie połamany <WTF> , W całej przekładni były kłęby nitek od paska , odkręciłem dzwon i zszedł lekko , ale za nic nie mogę wyjąć sprzęgła i talerzy , popsikałem WD-40 popukałem gumowym młotkiem itd i nic kompletnie nie chce zejść , i mam pytanie jak to wyjąć ? Jakim sposobem ? Dodam że jak zmieniłem pasek dziś na Hebo kevlar to skuter od razu lepiej idzie , przekładnia się nie grzeje.

Ps. Żadnych drgań itp nie ma !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 11 kwie 2009, 23:27 
**

Rejestracja: 26 cze 2007, 11:38
Posty: 351
Pojazd:
Śrubokręt płaski do środka i popukać młotkiem, a jak nie da rady to ściągaczem do łożysk jakoś zaczepić tylko uważaj żeby nie zniszczyć talerzy. Spróbuj też tak z umiarem zwykłym młotkiem w sprzęgło pukać, ale tak żeby wywołać obrót i ruch na boki.

karpik pisze:
Witam , zacznę od tego że docierałem skuter przez 700 km nie przekraczając 50km/h


To był błąd :?




_________________

kamil7s pisze:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1084810702


Sprzedam Yamahe jog RR!! Warto




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2009, 8:56 
Zbanowany

Rejestracja: 24 lut 2008, 20:18
Posty: 999
Pojazd:
Daj fotki,zobacze jak to jest napewno jakiś patent się znajdzie. :]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 kwie 2009, 11:11 
**

Rejestracja: 23 lis 2008, 12:52
Posty: 303
Lokalizacja: Poznań - komorniki
Pojazd:
kamil7s pisze:
To był błąd :?


Why ? Zapiernicza aż miło ...;]


Powracając do mojego problemu to sprzęgło i korektor się kręci można spokojnie jeździć , tylko go zdjąć nie mogę , młotkiem już pukałem , lekko po sprzęgle itd i nic , myślałem żeby rozgrzać coca-cole i to polać. Dziś zrobię fotki.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy