Dzisiaj jest 26 paź 2024, 17:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 lip 2008, 10:51 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2006, 21:03
Posty: 16
Lokalizacja: ryglice(tarnów)
Pojazd:
Więc tak, pisałem mnóstwo mail do sklepu i sie zapierają, ze nie mają takich, ale wydaje mi się, że będzie pasowała od jakiegoś innego motoroweru, bo poprzedni właściciel wymieniał napęd już...
Przeglądając sklep i zdjęcia wydaje mi się, że ta
jest identyczna do mojej która wygląda tak:

Obrazek

Jak by mi ktoś ze sklepu podał wymiary rozmieszczenia śrub tak jak ja to zrobiłem, tylko tej zębatki do której link ze sklepu podałem wyżej, a fotkę zamieszczam poniżej:


Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 25 lip 2008, 17:49 
*

Rejestracja: 19 mar 2008, 8:13
Posty: 44
Pojazd:
napisz do mnie na gadu 12075832 też mam XPS i wiem gdzie dostaniesz zebatki :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lip 2008, 20:42 
***

Rejestracja: 18 sie 2007, 6:50
Posty: 564
Lokalizacja: Husów/Łańcut
Pojazd:
ero, A nie lepiej napisać tu, bo później też ktoś będzie miał problem i przeczyta i będzie wiedział :smile: :cool:




_________________

Porting Silników 2T/4t, Składanie, Remonty. Dobre Ceny, Wykonanie na Wysokim Poziomie! tel.606550800




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lip 2008, 0:00 
*

Rejestracja: 19 mar 2008, 8:13
Posty: 44
Pojazd:
chyba każdy kto by szukał zebatek spojrzał by w allegro tam są po 80pare złotych i tam własnie jest napisane zastosowanie które jest bardzo szerokie miedzy innymi padły takie motocylke jak XPS i senda ze wzgledu ze ta zebatka co jest od sendy jest identyczna jak od xps mysle ze powinna również trafić do działu Peugeot ponieważ nie każdy ma czas porównywać czy bedzie od tego pasować a od tego (taka mała uwaga z mojej strony żeby zylo się lżej riderą XPS-ów a nie tylko Sendy hah) ;) pozdrawiam wszystkich i szerokosci :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 lip 2008, 9:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 cze 2006, 21:03
Posty: 16
Lokalizacja: ryglice(tarnów)
Pojazd:
No znalazłem na allegro za 89zł zębatkę ale wysyłka to ponad 20 zł a łańcuch muszę i tak kupić na mielochu bo ten gościuch z allegro nie ma łańcuchów...
Jeśli jest ktoś na tym forum kto zajmuje się sklepem to prosił bym o to co w pierwszym poście, z góry bardzo dziękuje :roll:



Widzę, że nikt nie pomógł mi, zaryzykowałem i kupiłem zębatkę od Sendy - mam nadzieje zę będzie pasować, bo wzorowałem sie na zdjęciu, poniżej pisało "Wierne zdjęcie produktu" :roll:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy