Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 21:43



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 lut 2019, 18:20 
*

Rejestracja: 25 lut 2019, 18:04
Posty: 2
Pojazd: keeway hurricane
Witam otóż mam keeway hurricane i mam problem z v max'em po rozgrzaniu moc od 0 do 60 nawet 65 (licznikowych) jest super ale później ma problem ciągnąć do 80 do 75 spokojnie da radę. Otóż problem jest w tym ze teraz np. z górki rozpędza się ponad 80 ( licznikowe) a wcześniej spokojnie zamykałem licznik bez problemu miał siłę. Było słychać zwiększające się obroty a teraz tego nie ma chyba ze względu na tą prędkość. czy mam wyczyścić gaźnik czy rolki są winne czy coś innego. Piszcie poniżej :D


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 25 lut 2019, 19:02 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Kompresja do sprawdzenia, napęd do sprawdzenia, do umycia z syfu. 15km/h się od tak nie traci :roll: :roll: :wink:
Pisz co zrobiłeś w kierunku dojścia co jest przyczyną.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lut 2019, 19:18 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2013, 16:25
Posty: 1934
Lokalizacja: Morąg
Pojazd: Junak 305
W jakich okolicznościach stracił v-max? Z dnia na dzień?




_________________

Longjia Exactly 2008r. next Generic Trigger 2007r. now Junak 305 2016r.

ObrazekJunak 305 by Nikodem
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Where I am?

Facebook

Youtube




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lut 2019, 21:54 
*

Rejestracja: 25 lut 2019, 18:04
Posty: 2
Pojazd: keeway hurricane
Gdyż jeszcze było ciepło przed w listopadzie jak było ponad 18° I miałem rolki 5,5g to leciał ładnie miał siłę teraz zmieniłem na 5g w styczniu bo przy 50 jak dałem gazu to przy 5.5g miał ciężko się rozpędzić I jechał na niższych obrotach A jak mam 5g to wchodzi na wyższe obroty I leci tak do 65, 70problem jest w tym że jak jest te 75 to ma ciężko jak tak by za szybko pasek w chodził do góry, Jescze mam tak że jak mam go na stopkach I nie mam do końca rolgazza Ale kręci max obroty to jak dam na max rolgaz to mi chwile przerywa I potem kręci na Maxa, postaram się przeczyscic filtry, gaźnik zobaczę świecie może inna wezmę I cała przekładnie cvt wyczyszcze I sprawdzę też jak pójdzie na tych 5.5g dodam że kompresja raczej odpada bo od zera do 60 rwie w cholerę później jest trochę gorzej.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lut 2019, 22:15 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Ok, dobrze że sam próbujesz coś w tym kierunki zrobić. Może też być wina centralki albo wario ale nie musi.
Proszę pisać ze znakami interpunkcyjnymi i składnią !!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy