Dzisiaj jest 19 mar 2024, 15:02



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 397 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 29 wrz 2010, 19:13 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:28
Posty: 755
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd:
30 Październik 2009




Chciałbym wam zaprezentować mojego bzyka, którym jest Kymco Super 9 LC










Moja przygoda z jednośladami z silnikiem ;) zaczęła się gdy miałem 10 lat. Jak sporo ludzi był to słynny Romet Pony M2. Kupiłem ją za 400 zł. Gdy pierwszy raz na nią wsiadłem czułem się jak w niebie:P. Pierwsze uruchomienie i hura udało się wrzucić bieg ale za szybko puściłem sprzęgło i niestety mi zgasł:P Po kilku nieudanych próbach pojechałem wrzuciłem dwójkę i potem nabierałem wprawy. Lubią te motorowery się psuć więc co jakiś czas bawiłem się w mechanika. Dodam że osiągała owa motoryna prawie 50 km/h. Dobra koniec o niej. Jeździłem na niej przez 2 lata. Potem znudziła mi się i poszła w odstawkę, gdyż moi starsi koledzy zaczęli kupować skutery. To była euforia jak zobaczyłem pierwszy raz w życiu skuter z bliska był nim Keeway Hurricane. Od tamtej pory czułem że muszę mieć taki...


Oto historia mojego Kymcoka!


Nie mając zielonego pojęcia o "kibelkach" zacząłem rozmowę z mamą. Ona powiedziała nazbierasz połowę kwoty będzie skuter. No trudno trzeba było się wziąć za robotę. Pracując w wiśniach i tym podobnych pracach zbierałem pieniądze. W między czasie oglądałem skutery. Najpierw przymierzałem się do skutera Wilga II. Podobał mi się on i dobre było to że były tanie. Po pewnym czasie znalazłem to forum które uratowało mnie przed Wilgą i silnikiem znanym już każdemu 139QMB. Zacząłem szukać używek. Najpierw bałem się żeby nie był za duży szukałem jakiegoś Piaggio Zipa, Malaguti F10. Potem mój kumpel kupił sobie Gilere Runner przejechałem się i zrozumiałem że dam sobie rade z każdym skuterem. Więc wziąłem się za szukanie Aprili SR i Yamahy Aerox. Szukałem ale nie byłem oglądać żądnego z nich. Peugeot Speedfight był dla mnie okropny ale gdy przypadkowo ktoś napisał mi że sprzedaje spodobał mi się. Szukałem wersji 206 WRC byłem oglądać chyba 3 ale w każdej było coś nie tak. Były one po około 5000 tys. No i stało się przejrzałem na forum różne tematy o Kymco. Postanowiłem że będzie mój...


Jak gdzie i kiedy go kupiłem? Pierwsze jazdy.



Znalazłem go w salonie motocykli i skuterów w Łodzi na ul. Alei Włókniarzy. Wszedłem do środka i padł wzrok na czerwono czarnego KYMCO. Stał sobie z 4 kolegami: dwoma Super 9 w innych barwach i dwiema Gilerami Runner. Dookoła otaczały ich wielkie bestie. Harley Davidson Suzuki Hayabusa Wielkie Enduro i wiele innych. Spojrzałem na cenę mojego rumaka. 6000 tys. Wróciłem do domu po rozmowie z mamą wiedziałem że następnego dnia będzie mój. Nie mogłem zasnąć w nocy a jak już zasnąłem śnił mi się. Poszliśmy do salonu z tatą i mamą utargowaliśmy cenę do 5900 zł. Dostałem do tego kask TORNADO w prezencie lecz i tak go nie używam. Podpisaliśmy papiery i do wydziału komunikacji do ubezpieczyciela i już. Można ruszyć... Skuter wrócił do domu VW Transportem. Pierwsze odpalenie. Skuter po pyrkał sobie ok. 5 min i ruszyłem bardzo delikatnie rozpędziłem go do 30 km/h i jechałem tak. Z silnika wydobywał się ładny lecz cichy pomruk dwu suw-owego silnika. O docieraniu skutera nie będę pisał bo to nuda.Obecnie skuter ma 970 km. Jego V-max wynosi 55 km/h ale dziś jadąc drogą krajową numer 2 rozbujałem go z wiatrem to równo 60 km/h Do 50 km/h szybko się buja ale na tym kończy się zabawa i skuter zbliża się do v-max. Przyspieszanie jest umiarkowane ale o tym później.


Teraz przedstawię jego cechy.


Wygoda: Mam 174 cm wzrostu więc dla mnie jest bomba. Jadać z pasażerem o wzroście 180 cm. Jest bardzo wygodnie i jest jeszcze sporo miejsca. Jadać samemu jest po prostu super. Można porównać z wygodą w Runnerze. Kanapa jest miękka a amortyzatory dobrze tłumią dziury. No może przód trochę trzęsie jak się jedzie po nierównościach ale tyłek ma super wygodnie Przy 45 km/h czuć lekkie wibracje ale słyszałem że to blokada na wariatorze. Jedyny minus to to że nie da się wyprostować całkowicie nóg nóg. Ale nie przeszkadza to zbyt bardzo.

Zawieszenie: Kymco'kowe zawieszenie jest bardzo dobre tył jest miękki przód trochę twardszy, ale w zakrętach bardzo dobrze się spisuje. Koła 12 cali z oponami 120 mm(przód) 130mm (tył) bezpiecznie chronią przed upadkiem na zakręcie. W dość ostry zakręt 45-50 km/h można spokojnie wchodzić. Skoro mowa o zakrętach myślałem że będzie gorzej bo Runnerze jest trochę dziwnie. U mnie jest bardzo dobrze i w zakrętach jakby się usztywniał:P


Osiągi: Na razie są niezłe ale myślę że po odblokowaniu będą o niebo lepsze. Skuter osiąga bezproblemowo 55 km/h. Jak już wcześniej pisałem dzisiaj udało mi się 60 z niego wycisnąć. Za kilka dni jadę nad morze więc pojadę na przegląd jak wrócę i wtedy będzie ostra jazda. Przyspieszenie wydaje mi się być średnie. Myślałem że będzie lepsze. Ale zobaczymy bez blokad. Raz z ścigałem się z zablokowanym Keeweyem (v-max 60) i niestety dostałem po dupie jakieś 1,5 metra. Jadąc z Moto-Magnusem odblokowanym do 50 biorę go o jakieś 2 metry. Potem już mnie bierze. Więc jak dla mnie to jest średnie.


Praktyczność: Skuter pod siedzeniem ma duży schowek mieszczący kask integralny i sporo innych rzeczy. Posiada także całkiem pijemy schowek w tunelu środkowym Można tam wrzucić telefon dokumenty jakieś pierdółki. Pod plastikowym schowkiem, który zakrywa dalszą cześć schowka znajduje się akumulator. Posiada też wygodny haczyk na zakupy.



Hamulce: Wyposażony jest w dwu tłoczkowe hamulce marki Kymco które bardzo dobrze zatrzymują skuter. Przedni hantel jest powalający duża tarcza świetnie sobie radzi. Mam jedną wadę w tylnym hamulcu a dokładniej to że jednym miejscu jak prowadzę skuter piszczy mi. Na przeglądzie wymienią mi klocki. Było tak od nowości. Gościu powiedział na pierwszym przeglądzie że może się dotrze a jak nie to znaczy że to wada fabryczna i wymienią klocki. Niedługo myślę że tego nie będzie.




Dane techniczne:

Silnik: jednocylindrowy, 2-suwowy, chłodzony cieczą (LC)


Pojemność: 49 ccm



Moc: 5,6 KM/6,5 KM
Masa: 106 kg (zatankowany)



Koła: przód-120/70R12/tył-130/70R12



Hamulce: przód-tarcza, tył-tarcza



Zbiornik: 6,8l paliwo; 1,1l olej


Wysokość siedzenia: 800 mm



Wymiary: dług.- 1856, szer.- 694



Osiągi: 55 km/h (z dobrym wiatrem 60) - zablokowany
ok. 85 - odblokowany


Plusy i minusy :)


+ v-max
+zrywność
+/- przyśpieszenie
+ świetne hamulce
+świetne światła mijania
+niezawodność
+ sportowy wygląd
+++ Kymco



- wskaźnik paliwa (jak jest na połowie to potem po 20 km schodzi do czerwonego a w baku jest jeszcze około 3 litrow)



07.06.2010

Siemka wszystkim! Dawno nic nie pisałem. Nawet bardzo dawno. Kymco trochę się zmienił:) Obecnie ma przejechane 2856 km. Miewa się dobrze i ciśnie jak powinien:)
W marcu założyłem mu Tecnigas'a Next R. Wcześniej była zwężka w wydechu i ledwo się człapał 70-75 na max. Po założeniu wydechu i 6,5 g rolek Stag6 zrobiła się rakieta:) Osiąga 90 km/h i zbiera się jak powinno. Seryjnego Runnera i Speedfighta wciągam równo. Taka mała rzec a cieszy. Przed założeniem wydechu wydawało mi się że Kymco to wolne żółwie. Teraz wiem że wystarczy do nich odrobina tuningu aby cisnąć fast.
Ostatnio założyłem przedłużkę IGM - 4 cm co dało fajny efekt. Dla polepszenie go zdjąłem górny błotnik a w miejsce po nim wstawiłem białą siatkę tuningową. Rejestrację zaś umieściłem na przekładni. Niedługo dalszy ciąg prac.
Zrobiłem też audio ale na razie tylko prowizoryczne na weekend będzie już porządne więc zapodam foty.

Mój plan na najbliższą przyszłość to:
-Porządne audio :D
-Niebieska katoda pod nadwozie
- Lusterka
-Siatka we wlotach z przodu
- Yasuni R
- Jakieś wario


Mały sampler o mojej Super9:

http://www.youtube.com/watch?v=OG43d_nypPo

A tu osiągi od 0 - 90 km/h:

http://www.youtube.com/watch?v=ticDYHzCAPc


29.09.2010


Skuterek ma przejechane równo 5000 km. Jak na razie brak awarii. Kilka dni temu założyłem nowy wariator. Kupiłem go ponieważ stary był dość mocno zużyty. Nie liczyłem na wzrost osiągów. Kupiłem wariator za 150 zł Top Racing SV1.

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


04-04-2011


Siema:) Bardzo dawno tu nie wchodziłem:) Skuter ma przejechane 6k km i trzyma się dobrze. Trochę się w nim zmieniło.

Około 2,3 tygodni temu do skutera założyłem nowy wydech Yasuni R od P/G. Miałem trochę problemu z przerobieniem, ale udało się. First run i skuter chodził ale wydech nie był uszczelniony dobrze przy cylindrze. Kupiłem uszczelkę Polini i wszystko było już dobrze. Spodobał mi się jego lekko metaliczny dźwięk. Na seryjnym wariatorze nie był regulowany i jeździł na 6,5g rolkach. był trochę za lekkie. Nie regulował go, bo po około tygodniu kupiłem wariatorPolini Speed Control, który bardzo dobrze się zgrał z Yasunim i Kymco. Przyspieszenie wzrosło, v-max również o kilka km, ale co najważniejsze praca silnika została wyrównana. Żadnych dziur w przyspieszeniu. Skuter równo przyspiesza do v-max, który wynosi minimalnie za żółte "h", czyli około 100 licznikowe, a realne 93-97. W zależności o ile oszukuje licznik.

Jestem zadowolony z wariatora i wydechu. Jak na 50 skuter naprawdę bardzo dobrze chodzi. Już za kilka dni założę gaźnik Dellorto 19mm Metrakita. Leży już u mnie na półce, ale czekam jeszcze an kryzę i ssanie. Nie mogę doczekać się przyspieszenia.

Aktualny setup:

* Yasuni R
* Polini Speed Control
* Hebo 60% Niebieska
* Sprężynki Hebo Racing Czerwone
* Rolki 6,9g Polini
** Gaźnik Metrakit Dellorto 19mm

** Część zostanie założona w najbliższej przyszłości

Plany:

- Założyć gaźnik pod koniec tygodnia
- Sprzęgło Hebo lub jakieś inne
- Odblokowany moduł
- Po tych operacjach zakończę na razie mechanikę i zacznę optykę.
- Po sezonie powinien zawitać Malossi Sport 70

Oto kilka zdjęć:) Nie długo dodam więcej i może zrobię jakiś filmik:)


[center]Obrazek[/center]


[center]Obrazek[/center]


[center]Obrazek[/center]


[center]Obrazek[/center]


[center]Obrazek[/center]


Kumpel na Boosterze - Wheelie

[center]Obrazek[/center]


[center]Obrazek[/center]


Kolejny Edit po założeniu gaźnika. Zapraszam do komentowania:)



Edit. 29-04-2011



Elo! Miał być edit po założeniu gaźnika, ale wyszło jak wyszło. Byłem chory i nie miałem czasu na regulację ani nic.

A więc gaźnik został założony do tego dysza 75 i przyspieszenie poprawiło się znacząco z czego jestem bardzo zadowolony. Gaźnik jest wyregulowany.

Napęd nie jest wyregulowany w 100% ponieważ Hebo 60% po założeniu gaźnika nie wydaje się być odpowiednia i zamówiłem Hebo 50%, nowe koperty i dzwon Tec CNC R. Ciekaw jestem jak będzie chodzić po regulacji. Dodatkowo muszę skrócić tuleję od Polini Speed Control, z 39 mm na 36mm. Przez to pasek nie wchodzi tak jak powinien i v-max jest mniejszy.

A jak już jesteśmy przy osiągach to obecnie v-max wynosi za litery i potem blokuje moduł więc niedługo zawita odblokowany. Przyspieszenie bardzo dobre ale da się zrobić lepsze. Obecnie kręci za duże obroty i trochę wyje. Rolkami próbowałem skorygować ale po założeniu 7,5 kręcił za nisko. Po pomieszaniu 6,9 i 7,5 także za nisko. Więc powinna to skorygować centralka.

Jak wszystko wyreguluje zrobię foty i nagram filmik.

Zostało mi kupić sprzęgło i moduł i zaczynam zbierać na cylek. Chciałbym Metrakit Hand Made 70, ale nie wiem czy w wakacje uda się go gdzieś dostać. Jeśli nie założę Airsal T6 Racing.

No to było by na tyle. W następnym tygodniu dam znać jak z regulacją

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=654504#654504 Ruszył po awari! FILMIK>20<

http://www.youtube.com/watch?v=vc5lu-9F ... e=youtu.be

Kymco Super 9 Racing!! The fastest on Poland^^


Ostatnio zmieniony 29 mar 2013, 9:29 przez Viper15, łącznie zmieniany 32 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2010, 19:31 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 lip 2009, 16:25
Posty: 130
Pojazd:
Super S9
Ja bym zamiast tego wario Top Racinga wsadzil Hebo (230zl, na mielochu)
Masz jakis filmik z obecnym setup-em ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 wrz 2010, 21:12 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:28
Posty: 755
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd:
Znaczy wiesz miałem tylko 150 zł a chodziło to żeby wymienić wario bo na seryjnym rolki mi się szybko ździerały. A pryz okazji osiągi się poprawiły. :)

Filmiku z obecnym setupem nie mam jeszcze. A jak się podobał ww. filmiki?




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=654504#654504 Ruszył po awari! FILMIK>20<

http://www.youtube.com/watch?v=vc5lu-9F ... e=youtu.be

Kymco Super 9 Racing!! The fastest on Poland^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2010, 18:16 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2010, 17:34
Posty: 1095
Lokalizacja: pdk
Pojazd: Keeway Flash '07 | Corolla E12
Kymco bardzo zadbane, u mnie w mieście jest S dziewątka ale seryjna.
Osiągi piękne, u mnie jakieś 9s do 50km/h :twisted:




_________________

Motoforce 50cc, Tecnigas Next, Malossi Multivar (hebo niebieskie +1500rpm, hebo +60, pasek Polini Speed)
v-max 70km/h GPS | 3,5l/100km
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2010, 19:01 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:28
Posty: 755
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd:
He. A jak się filmik podobał? Czekam na poprawienie się pogody wtedy zrobię nowe foty. Niedługo zamówię katodę pod nadwozie;]




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=654504#654504 Ruszył po awari! FILMIK>20<

http://www.youtube.com/watch?v=vc5lu-9F ... e=youtu.be

Kymco Super 9 Racing!! The fastest on Poland^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 wrz 2010, 19:08 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2010, 17:34
Posty: 1095
Lokalizacja: pdk
Pojazd: Keeway Flash '07 | Corolla E12
Okiem informatyka prezentacja fachowo zrobiona jedynie niektóre teksty mało czytelne. Ogółem napracowałeś sie przy jej tworzeniu. Szacun dla ciebie!




_________________

Motoforce 50cc, Tecnigas Next, Malossi Multivar (hebo niebieskie +1500rpm, hebo +60, pasek Polini Speed)
v-max 70km/h GPS | 3,5l/100km
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 paź 2010, 22:01 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2010, 22:44
Posty: 252
Lokalizacja: Dukla
Pojazd:
Piękny, zadbany skuter !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 paź 2010, 22:38 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2010, 20:50
Posty: 90
Lokalizacja: Zamość
Pojazd:
Ładnie ładnie ;) Ogólnie mówiąc skutery kymco mi się nie podobają :) Ale plusa ma od mnie ma za to że jest w cieczy ;)




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=73045 <--- Moja Sr'kaa ;D Malossi Sport'a 70 już nie ma.. jest Streetrace ;D i Yasuni R..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 paź 2010, 23:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sie 2010, 0:21
Posty: 112
Pojazd:
Aż miło się czyta takie texty,naprawdę widać,że jesteś rozgarniętym chłopakiem ile masz lat? Oby więcej takich ludzi na forum było jak ty;) a co do Kymca to bardzo ładny skuter widać,że zadbany no i w Lc
Viper15 pisze:
rzec
literówka;p




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 paź 2010, 9:38 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:28
Posty: 755
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd:
Hehe. Lat mam 15 :)




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=654504#654504 Ruszył po awari! FILMIK>20<

http://www.youtube.com/watch?v=vc5lu-9F ... e=youtu.be

Kymco Super 9 Racing!! The fastest on Poland^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 paź 2010, 9:50 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 7:28
Posty: 2771
Lokalizacja: Psary
Pojazd: Air Max System
ładna s9, podpis zrobiony bardzo dobrze!
wydech sport, przedłużka..to co potrzeba s9 ;)
kolega ma taką, wydaje mi się, że tych naklejek na boku jest za dużo. po 'zdarciu' tych szachownic/flag jest ładniejsza ;)
fajnie, że wrzuciłeś rejestrację na bok.. jest dużo lepiej niż tam na środku.
więcej niż 100 nie poleci, bo moduł go blokuje ;]
pzdr :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 paź 2010, 11:17 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:28
Posty: 755
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd:
Wiem właśnie bo jak już dochodzi tak pod 95 to już mam 10 tysięcy parę razy jak z górki jechałem to mi odcięło;p Mi tam się ta szachownica całkiem podoba. Zastanawiam się nad aerografem albo kameleonem, ale na to potrzeba $$$$ a na razie kiepsko u mnie z tym. Na wiosnę po świętach może coś się uzbiera:)




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=654504#654504 Ruszył po awari! FILMIK>20<

http://www.youtube.com/watch?v=vc5lu-9F ... e=youtu.be

Kymco Super 9 Racing!! The fastest on Poland^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 paź 2010, 12:03 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 mar 2009, 19:18
Posty: 3210
Lokalizacja: Pułtusk
Pojazd:
No S9 ładna i zadbana.
Oby tak dalej i zapraszam do siebie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 paź 2010, 12:57 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sty 2010, 16:30
Posty: 35
Lokalizacja: Sierpc
Pojazd:
Bardzo ładna S9 i do tego zajefajne osiągi ;)




_________________

Stage6 Streetrace 70ccm
Stage6 Pro Replica
Stage6 19mm Black Edition
Polini Speed Control 3.2g
Polini Race
Polini Air Box
Docisk Stage6 Medium
Sprężynki sprzęgła Hebo (czerwone)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 paź 2010, 17:38 
*

Rejestracja: 29 wrz 2010, 18:30
Posty: 22
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd:
Dzięki za zaproszenie, odwdzięcze się za kom do mojego projektu.
To tak: Nie na widzę skuterów firmy Keeway, Motobi, Kingway itp, ale Kymco są dobre, wiem to z doświadczenia, mój wujek ma i zrobił 20tys kilometrów na kymco nie pamiętam jakim i wymienił tylko przednie amorki przy 7tys, podobno, projektanci kymco wzorowali się na silniku hondy. A ogólnie co do twojej dziewiąteczki: Bardzo ładnie Ci to wyszło, dobre osiągi i w ogl, jedyny co mi się nie podoba to rejka na przekładni, gdyż ładniej wyglądałaby wkomponowana w nadkole.
PZDR-Daniu




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=657834#657834 <-> moja Gilerka.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 paź 2010, 18:21 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:28
Posty: 755
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd:
Silniki w Kymco są naprawdę dobre ja moim seryjengo roxa i speedfighta biore bez problemowo. Słyszałem że silniki w kymco są lepsze od minarelli. Mają wytrzymałe wał. Ja uważam że łądniej jest na przekłądni, ale o gustach się nie dyskutuje:)




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=654504#654504 Ruszył po awari! FILMIK>20<

http://www.youtube.com/watch?v=vc5lu-9F ... e=youtu.be

Kymco Super 9 Racing!! The fastest on Poland^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 paź 2010, 9:24 
*

Rejestracja: 25 wrz 2010, 14:51
Posty: 138
Pojazd:
Kymco są fajne, bo zmieniasz wydech (nawet znam kolesia, co regulacji nie robił i bardzo fajnie to jeździ) i wciągasz wszystkich jak chcesz. No a reszta, jak to seria :) Miałem kiedyś mieć Kymco Agility 70'tke , kupiłem Runnera - chyba nawet źle zrobiłem, ale ... ;)




_________________

MotoRoxik pisze:
dzięki wielkie PenerCargo, widze że bardzo pomagasz na forum i za to cię cenie:wink:

Zajrzyj i oceń moje Rieju




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 paź 2010, 13:51 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2010, 21:06
Posty: 471
Pojazd:
Viper15 pisze:
Silniki w Kymco są naprawdę dobre ja moim seryjengo roxa i speedfighta biore bez problemowo. Słyszałem że silniki w kymco są lepsze od minarelli. Mają wytrzymałe wał. Ja uważam że łądniej jest na przekłądni, ale o gustach się nie dyskutuje:)


Dokładnie, silnik Kymco bez problemu na powietrzu potrafią wyciągnać 80km/h realne.

Radziłbym Ci sportową kiere BMX ;) fajnie wygląda z tym Kymco.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2011, 15:57 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:28
Posty: 755
Lokalizacja: Łowicz
Pojazd:
Edit w 1 poście. Zapraszam do lekturki i komentowania:)




_________________

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=654504#654504 Ruszył po awari! FILMIK>20<

http://www.youtube.com/watch?v=vc5lu-9F ... e=youtu.be

Kymco Super 9 Racing!! The fastest on Poland^^




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 kwie 2011, 16:57 
Zbanowany

Rejestracja: 02 sty 2010, 10:06
Posty: 139
Pojazd:
Ładne kymco świetnie się prezentuje :P nareszcie kupiłes wariio , skąd kupowales? ile dales? :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 397 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy