Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 6:45



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 paź 2015, 20:10 
*

Rejestracja: 27 lip 2015, 18:48
Posty: 33
Pojazd: Aprilia SR R Factory
hakaman12345 pisze:
Widze kolega z brzeska :) ja jestem z bochni. kolega mi opowiadal o eserce bo ja pomagal naprawiac na zlocie :)

mozesz wpasc do mnie

Tak Brzesko :D W następnym sezonie będa wypady do Bochni więc ustawimy się na jakąś seszyn profeszyn ^^

Dezan pisze:
Wszystkie projekty sa na poludniu Polski :(

Wiadomo, tam najlepsze maszyny haha :D:D.

Ogólnie to Aprilię odebrałem od mechanika w środę, jadę do domu i znów to samo.. Założyli lipny przewód paliwowy i znów się rozleciał :D. Na szczęście udało Mi się to ogarnąć i aprilia w piątek wyjechała ponownie :D. Polatałem trochę z kumplami, w sobotę rano padał deszcz ale nie mogłem się powstrzymać i poszedłem na przejażdżkę.. Zrobiłem z 10 km.. Wróciłem do domu, wjechałem do garażu i z aprilii zaczęło parować :evil: Przekładnia była mega gorąca więc od razu wziąłem się za rozbieranie.. Wiedziałem, że to coś ze sprzęgłem bo już od kiedy ją posiadam miałem odczucie ciągnącego sprzęgła więc już miałem przyczynę.. Rozebrałem napęd i wszystko jasne :D Na szczęście udało Mi się z tym uporać z pomocą kumpla i polatam jeszcze na tym, ale w zimie są grube plany na 70 i kompletny napęd ale nic jeszcze nie zdradzam :D Więc złożyłem apkę.. Całą sobotę padało więc tylko pojechałem na krótki test i do domu. Dziś po kościele zaczęło świecić słońce więc wyjechaliśmy z kumplem na latanko :D Kumpel lata gilerą SMT :P. Zrobiliśmy około 80 km dziś więc jestem zadowolony, cyknąłem parę fotek na snapa.. Jakość jest słaba ale jestem zmuszony tutaj dodać bo nie mam innych zdjęć i raczej już nie będzie takiej mega pogody jak dziś już..
Przepraszam Was za jakość zdjęć, robione tel. Nic nie poradzę :D Wybaczcie xd. Ogólnie aprilia jest mega brudna, ale wczoraj deszcz był i się ubrudziła a nawet się nie opłaca myć bo i tak pogoda słaba a chęć polatania jest silniejsza.. Nawet w deszcz jeździmy :P
OkOk.. Proszę zdjęcia :D:

Sobotnie naprawy :D:
Obrazek
A tu już fotki z dzisiejszego latanka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jeszcze raz przepraszam za jakość zdjęć :D. Już kwit odkłada się na mody na zimę.. Śledźcie temat bo myślę, że będzie warto :3
Lewa!




_________________

Zapraszam do Mojej SR ;)
Aprilia SR R Factory by BoleK ---> aprilia-sr-r-factory-fucktory-by-bolek-t413100.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 29 paź 2015, 11:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2013, 20:22
Posty: 158
Pojazd: Aprilia RS 125 Tuono
Fajna wersja malowania :P
Nie myślałeś nad paskami na felgach ?




_________________

Klik Pyk Aprilia RS 125 Tuono By Mati12587
http://forum.mieloch.pl/aprilia-rs-125-tuono-apolonia-rotax122-t424178.html
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 lis 2015, 20:34 
*

Rejestracja: 27 lip 2015, 18:48
Posty: 33
Pojazd: Aprilia SR R Factory
Właśnie też Mi to na myśl przyszło :D Teraz tylko pytanie, jakie?
Co powiecie na czerwone paski na felach? :D Zrobi ktoś VT? xd
Obecnie to słabo stoję z kasą więc lipa :D Czekam do grudnia i zamawiam różne fajne rzeczy :evil:
Wiadomo święta to i hajsy będą :D :evil:
Śledźcie temat bo już nie mogę się doczekać tych gratów! :D
Stay Tuned! :evil: :evil:




_________________

Zapraszam do Mojej SR ;)
Aprilia SR R Factory by BoleK ---> aprilia-sr-r-factory-fucktory-by-bolek-t413100.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 lis 2015, 23:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2013, 20:22
Posty: 158
Pojazd: Aprilia RS 125 Tuono
Obrazek
Coś tam się udało :D




_________________

Klik Pyk Aprilia RS 125 Tuono By Mati12587
http://forum.mieloch.pl/aprilia-rs-125-tuono-apolonia-rotax122-t424178.html
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 lut 2016, 23:03 
*

Rejestracja: 27 lip 2015, 18:48
Posty: 33
Pojazd: Aprilia SR R Factory
Witam wszystkich po długiej przerwie w temacie. Bardzo Was przepraszam i postaram się to nadrobić :D.
Więc ogólnie przez te 3 miesiące nic się nie działo takiego, 6 grudnia wyjechałem na Motomikołaje, 3 dni po tym znów pękł Mi przewód paliwowy. Na szczęście pękł lekko i udało Mi się dojechać do domu. Gdy rozkręciłem SRkę nagle Mnie olśniło xD. A więc ten wąż był przeznaczony do oleju, w sensie że to był wąż olejowy i wydaję Mi się, że benzyna Go powoli rozpuszczała :D. Aprilia przez grudzień i styczeń stała w garażu pod kocem, pod koniec stycznia wszedłem do garażu, wkręciłem akumulator i na dotyk Apcia zagadała :D Więc jestem bardzo zadowolony. Na dniach mam zamiar kupić ten przewód paliwowy tym razem porządny i mam nadzieję że już nie będzie problemów, a za 2 miesiące jak wpadnie hajs przeróbka na gaźnik ale to w późniejszej fazie projektu :D. A więc dziś przyjechał kurier z bardzo ciekawą paczką, Yasuni R <3 Wczoraj byłem na mieście i kupiłem olej Castrol Power Racing 2t oraz nową świecę. W planie jest jeszcze sprzęgło w najbliższych dniach.
Sorki za fotkę, zrobiłem na szybko :D. Wypoleruję Go i myślę że się będzie pięknie prezentował :3.
Obrazek
Także jak wszystko poskładam itp to się odezwę.
Stay Tuned! :D




_________________

Zapraszam do Mojej SR ;)
Aprilia SR R Factory by BoleK ---> aprilia-sr-r-factory-fucktory-by-bolek-t413100.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 0:48 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Jak kupiles nowego yaska to nie poleruj. Potem ladnie sie przepali i moim zdaniem pieknie to wyglada <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 9:16 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2012, 17:59
Posty: 3719
Lokalizacja: Radom
Pojazd: Kymco Zx & Aprilia Sr R
Dezan, Używkę kupił :D

Yasio fajny , pomyśl też nad jakimś wariatorem :D




_________________

Kymco Zx Swap p/g . Zajrzyj ! ---> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=339884

Aprilia Sr R 05' Zajrzyj ! ---> post2607571.html#p2607571

FunPage : https://www.facebook.com/SR05R




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 9:28 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 maja 2010, 5:24
Posty: 751
Lokalizacja: 10km od Śremu - Wlkp
Pojazd: Vivka 70ccm ;)
Ładna apka no i wydech w dobrym stanie, zakładaj i daj relację. :D




_________________

Zapraszam do Vivki. ;)
peugeot-vivacity-red-by-kuba-d-s6-pro-replica-chrom-t112986-480.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 15:40 
*

Rejestracja: 27 lip 2015, 18:48
Posty: 33
Pojazd: Aprilia SR R Factory
Dziękuję za miłe komentarze, to naprawdę motywuję do prowadzenia dalszego projektu :D. Yasuni jest używany więc mam zamiar Go wypolerować na tak zwane lustro :D Zobaczymy jak wyjdzie na polerka, mam nadzieję że Yasuni się pięknie przepali i będzie sztosik :D. W tym tygodniu Aprilia już będzie złożona bo na dniach wpada przewód paliwowy, dziś postaram się wkręcić już święcę, zobaczę jak to wyjdzie. Jak to poskładam to oczywiście będzie first ride w roku 2016. Postaram się też zamówić sprzęgło, chociaż przydałoby się jeszcze trochę kwitu dozbierać. I teraz moje pytanie do Was, jakie sprzęgło polecacie do 300 - 350 zł ( Może być tańsze w cenie 100-200 zł ) także piszcie swoje propozycję niżej i starajcie się uzasadnić czym wyróżnia się od rówieśników w tej klasie :D.
Stay Tuned!




_________________

Zapraszam do Mojej SR ;)
Aprilia SR R Factory by BoleK ---> aprilia-sr-r-factory-fucktory-by-bolek-t413100.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 15:58 
***

Rejestracja: 07 sie 2013, 22:35
Posty: 526
Pojazd: gilera runner
Ja od siebie polece polini for race 3g, jak potrzebyjesz czesci to zapraszam do.mnie, dobre ceny za nowe graty. Jbc to pisz pw:)jestem z bochni :)




_________________

Zajrzyj do mojej runnerki
gilera-runner-zmiana-planow-big-bore-t378945.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 16:50 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sie 2010, 16:05
Posty: 583
Lokalizacja: Poddębice
Pojazd: Aprilia sr factory
Nie zmieniaj zasilania na gaźnik, te wtryski są idealne ,mało pali i nic się nie psuje a oleju pali tyle co nic, miałem już kilka sztuk z silnikiem piaggio wtrysk i nie zamienił bym na żadne inne skutery. Nie wielkim nakładem można zrobić z niego fajny szybki sprzęt. Co do yaśka to nigdy nie miałem we wtrysku. Ale dobry i tani set do wtrysku to leoś tt do tego wario speed control , i śmiga w granicach 95-100. Filtra też nie zmieniaj chypa że tylko lepszy wkład polini np. Sprzęgło da ci tylko agresywniejszy start i myślę że się nie opłaca. Co do zestawu malossi 70cc to powiem że nie jest wart swojej ceny ,co prawda przy dobrym strojeniu da się wycisnąć 110km/h ale jest to przerost formy nad treścią, łożyska seryjne i wał tego długo nie znoszą, trzeba by dać coś lepszego.Moja seryjna apka leci spokojnie ponad 85/h ,na leosiu i nie ważne czy to był tt czy zt leciała w granicach 95 tylko wyraźnie lepsze było przyspieszenie.co do wydechu to polerowanie to słaby pomysł bo factorka na wtrysku ma bardzo wysoką temperaturę spalin i momentalnie wydech do połowy będzie fioletowo kolorowy :D
Twoja musi mieć gdzieś blokadę skoro nie przekracza 80, sprawdzałeś między króćcem a membraną czy nie ma takiej blachy z okrągłą dziurą? następna blokada może być na wario, ale tamta ogranicza bardzo mocno.




_________________

Mój projekt hamownia http://forum.mieloch.pl/motorynka-simron-70cc-zielony-szatan-pomiar-hamownia-10-koni-t415495.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 17:39 
***

Rejestracja: 22 paź 2013, 20:40
Posty: 513
Lokalizacja: Dobre Miasto
Pojazd: Gilera Stalker DD 50
Jeśli chcesz sprzęgło to w tej cenie myślę że idealne by było Tec Evo Racing. Bardzo dobre opinię o nim krążą i wcale nie jest drogie.




_________________

Zapraszam do Gilery !!!
http://forum.mieloch.pl/post2652196.html#p2652196




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 21:50 
*

Rejestracja: 27 lip 2015, 18:48
Posty: 33
Pojazd: Aprilia SR R Factory
Jaro pisze:
Nie zmieniaj zasilania na gaźnik, te wtryski są idealne ,mało pali i nic się nie psuje a oleju pali tyle co nic, miałem już kilka sztuk z silnikiem piaggio wtrysk i nie zamienił bym na żadne inne skutery. Nie wielkim nakładem można zrobić z niego fajny szybki sprzęt. Co do yaśka to nigdy nie miałem we wtrysku. Ale dobry i tani set do wtrysku to leoś tt do tego wario speed control , i śmiga w granicach 95-100. Filtra też nie zmieniaj chypa że tylko lepszy wkład polini np. Sprzęgło da ci tylko agresywniejszy start i myślę że się nie opłaca. Co do zestawu malossi 70cc to powiem że nie jest wart swojej ceny ,co prawda przy dobrym strojeniu da się wycisnąć 110km/h ale jest to przerost formy nad treścią, łożyska seryjne i wał tego długo nie znoszą, trzeba by dać coś lepszego.Moja seryjna apka leci spokojnie ponad 85/h ,na leosiu i nie ważne czy to był tt czy zt leciała w granicach 95 tylko wyraźnie lepsze było przyspieszenie.co do wydechu to polerowanie to słaby pomysł bo factorka na wtrysku ma bardzo wysoką temperaturę spalin i momentalnie wydech do połowy będzie fioletowo kolorowy :D
Twoja musi mieć gdzieś blokadę skoro nie przekracza 80, sprawdzałeś między króćcem a membraną czy nie ma takiej blachy z okrągłą dziurą? następna blokada może być na wario, ale tamta ogranicza bardzo mocno.

O to chodzi żeby się przebarwił ładnie na niebiesko po polerce :3 Co do przeróbki na gaźnik to wiele osób Mi to zalecało, ponieważ mówili że zwiększą się osiągi jak i możliwości w " Tuningu " :D. Nie chcę cylindra Malossi 70 nie wiem skąd Ty to wyczytałeś, pytałem o sprzęgło :D Jakbym zmieniał cylinder to wiadomo sport wał + łożyska. Co do sprzęgła moje jest w opłakanym stanie, o to chodzi, że już jest zużyte i kwalifikuję się do wymiany, a jak już muszę Go wymienić to lepiej dopłacić i kupić sportowe ;D. Wariator będzie za 2 tygodnie myślę bo muszę hajs nazbierać na Niego bo pieniądze ze Świąt się prawie rozeszły xD. Co do blokady to myślałem że problem tkwi w seryjnym wydechu i dlatego jedzie tylko 70 km/h, z górki 80 się bujała :D. Jeśli rzeczywiście jest ta blokada to mógłbyś dokładniej to opisać i jak sie tego pozbyć? To bym jutro obczaił co i jak ;D. Dajcie propozycję kilka sprzęgieł, uzasadnijcie dlaczego właśnie Ono i wybierzemy najlepsze z przestępnej cenie, także jeśli chcecie Mi pomóc to bardzo proszę bo to moje pierwsze moto ;D. Pozdro ;D




_________________

Zapraszam do Mojej SR ;)
Aprilia SR R Factory by BoleK ---> aprilia-sr-r-factory-fucktory-by-bolek-t413100.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lut 2016, 22:05 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 sie 2010, 16:05
Posty: 583
Lokalizacja: Poddębice
Pojazd: Aprilia sr factory
Sprzęgło to akurat najmniejszy problem, i nie wiele Ci da w 50cc zmiana na lepsze, ale jak wymieniasz to fakt można dać coś lepszego. Blokada na wydechu w tym modelu nie występowała chyba że masz wydech nie oryginalny. Blokada jest jak pisałem między króćcem ssącym a membraną i tą pewnie masz. Wystarczy odkręcić króciec i wywalić taką złotawą blachę zwężającą przelot. nie czytałem w temacie o 70cc malossi ale taki miałem i napisałem spostrzeżenia. Sprzęgło polini speed control dobra cena co do jakości.




_________________

Mój projekt hamownia http://forum.mieloch.pl/motorynka-simron-70cc-zielony-szatan-pomiar-hamownia-10-koni-t415495.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 cze 2016, 14:33 
*

Rejestracja: 27 lip 2015, 18:48
Posty: 33
Pojazd: Aprilia SR R Factory
Witam i przepraszam za moją nieobecność. Dziś wpadła paka ze ScooterKingZ, trzeba było wykorzystać promocję XDXD.
A więc w paczcę kompletny napęd:
- Wariator Stage6 Sport pro,
- Sprzęgło Stage6 Sport pro,
- Pasek Stage6 Pro,
- Olej Ipone Samurai 2t Truskawka XD
Może nareszcie będzie to jeździć, teraz tylko regulacja, mam nadzieję że całkiem nie osiwieje jak będę regulował napęd XD
Obrazek

Stay Tuned!


EDIT:
Aprilia zatarta....
Obrazek




_________________

Zapraszam do Mojej SR ;)
Aprilia SR R Factory by BoleK ---> aprilia-sr-r-factory-fucktory-by-bolek-t413100.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy