Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:13



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 25 mar 2017, 21:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 sie 2014, 21:06
Posty: 76
Lokalizacja: Głowno
Pojazd: Ventus Grand 4T,Mz Etz 250
Witam,z góry przepraszam i proszę o przeniesienie do innego działu jeżeli to nie tu.
Pisze z zapytaniem o instalację elektryczną a w sumie o to co zrobić żeby iskra wróciła? :cry:
Problem był gdy jeździłem i odstawiłem quada na noc,podchodzę za kilka dni i quad nie pali,wykręcam świecę a tam brak iskry.Nowa świeca nie pomogła więc wymieniłem fajkę,cewkę i brak nadal.Wymieniłem moduł,a teraz jeszcze iskrownik i też brak.W starym padła cewka prądowa.Cewka zapłonowa dobra na pewno razem z fajką,bo sprawdziłem pod skuterem i działa a w quadzie nie.Instalacja oryginał,nie grzebana.Quadem jeździłem tylko w suchych miejscach.Kable sprawdzałem i też nic nie znalazłem.Prąd do regulatora napięcia,modułu,iskrownika dochodzi lecz nie dochodzi do cewki WN pod bakiem,zero prądu tak samo przy kostce z wyjścia zaraz(sprawdzane z myślą,że może kabel ułamany). Zero pomysłów już mam do tego.Przycisk od gaszenia na kierownicy jest w porządku,nie odcina,stacyjka też.Winny był by nadal moduł? Stary iskrownik by go przepalił jak stary? Zakładałem stary i jest to samo.Do prowadziłem osobną masę,prąd do modułu i nadal to samo. Co może być? Może macie jakieś schematy na krótko albo coś?Tak jeszcze myślę czy to może nie faktycznie ten moduł jeszcze. Pomóżcie szybko.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy