Dzisiaj jest 29 mar 2024, 3:28



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 cze 2014, 10:57 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 lis 2011, 16:48
Posty: 655
Lokalizacja: Kętrzyn
Pojazd: Vapor MKII P/G Kawasaki GPZ500
UWAGA NA TEGO GOŚCIA !!!

http://olx.pl/oferta/silnik-2t-na-chodz ... 6425491727

BYŁEM OGLĄDAŁEM ZŁOM JAKICH MAŁO ! Jechałem go gościa 40 km w jedną stronę po ugadany wcześniej przez telefon iskrownik,okazało się na miejscu że gościu nie wie co to jest i mi tego nie sprzeda chciałem sprawdzić iskrę kopka nie chodziła,co do czego przyszło kupiłem cewkomoduły 2 za 30 zł w domu okazały się że nie działają ! UWAGA BO GOŚĆ kręci jak najęty !


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 11 lip 2014, 21:34 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Uwaga na sprzedawcę na allegro nick: skuter_net !!!!!!!!!!!
Nic od nich nie kupować! Zamówiłem towar w niedzielę a dziś mamy piątek i nadal zero odzewu od kuriera kiedy ma być! Powiedziano mi że w czwartek będzie a nie było, znowu zadzwoniłem di nich w czwartek i obiecano że będzie w piątek...Dziś jest piątek i nie było! PORAŻKA ta firma! Do tego poprosiłem o numer do kuriera który ma dostarczyć, powiedziano że dadzą mi nr. nadania (oddzwonią). Czekałem ok. 1h i nic zadzwoniłem kolejny raz a idiota mi wmawia że mają klientów i zaraz oddzwoni. Minął cały dzień i nadal nic. ODRADZAM KUPOWAĆ U NICH COKOLWIEK!! sprzedają towar którego nie mają!!! napisany czas realizacji 4 dni a dziś mija 5ty!! Przez te szmaty 4 dni sqt stał rozkręcony i nie mogłem jeździć. Pomijam już to że 'wysłali' dopiero po 3 dniach od kupna.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2014, 21:56 
*******

Rejestracja: 08 mar 2011, 18:41
Posty: 5429
Lokalizacja: Katowice
Pojazd:
scoot nie wierz temu co piszą w aukcji,regulamin allegro jest tak skonstruowany że sprzedawca ma 14 dni na wysyłkę towaru i tak się często dzieje bo firmy handlują wirtualnym towarem który jest ściągany z zagranicy w momencie.zawarcia oferty kupna przez allegrowicza,najlepiej czytać komentarze przed kupnem ,one dużo mówią o sprzedawcy




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 lip 2014, 23:32 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 gru 2012, 20:52
Posty: 206
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Pojazd:
Uważajcie na użytkownika forum sprzedający częsci do skuterów " LukasMoto " Ukrywa wady twierdząc ze nie widział ich... Aukcja na allegro była juz zgłoszone. Odrazu po otrymaniu paczki napisałem i ugadałem się z nim na odzyskanie częsci pieniędzy za porting bo tylko to mogło utratować cylinder po zzzTJUNINGOWANIU wiertłem przez tego uzytkownika, ale poźniej przestał odpisywać

UWAŻAJCIE !




_________________

Ałeroks
Speedfight




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 lip 2014, 10:54 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 5:33
Posty: 7
Pojazd:
Stage6-Senda pisze:
Uważajcie na użytkownika forum sprzedający częsci do skuterów " LukasMoto " Ukrywa wady twierdząc ze nie widział ich... Aukcja na allegro była juz zgłoszone. Odrazu po otrymaniu paczki napisałem i ugadałem się z nim na odzyskanie częsci pieniędzy za porting bo tylko to mogło utratować cylinder po zzzTJUNINGOWANIU wiertłem przez tego uzytkownika, ale poźniej przestał odpisywać

UWAŻAJCIE !

dobrze wiedzieć bo kiedys mialem coś kupić na jego aukcji

____________________
Sam sprawdź, że to nie fałsz czy prowokacja - kliknij https://biuropodatkowe.wordpress.com/2014/10/27/wypadki-w-pracy/ przekonasz się u nas optymalne ceny


Ostatnio zmieniony 04 mar 2015, 14:40 przez interfermina91, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 28 lip 2014, 12:29 
*

Rejestracja: 19 lis 2009, 19:01
Posty: 40
Lokalizacja: Nakło Śląskie
Pojazd: Ice '04/Jetforce '06/R125 '09
Jakby ktoś z Was chciał sobie kupić skuter w sklepie Marpol z Trzebini, którego produkty są dostępne np. na OtoMoto - to niech sobie odpuści wycieczkę. Szkoda czasu i pieniędzy na benzynę. Ponad miesiąc temu byłem tam ze znajomym, który z racji mających wejść w życie nowych przepisów chciał sobie kupić skuter 125. Oglądaliśmy tam trzy sprzęty - Majesty '06, X-Maxa '06 i Sportcity, nie pamiętam z którego roku. Oto co zauważyłem po całkiem pobieżnym obejrzeniu sprzętów:

- Majesty - cała pomalowana - i o ile owiewki, które miały kolor biały były w porządku, z przedniego błotnika, popryskanego (to najwłaściwsze określenie) na czarno farba schodziła kilkucentymetrowymi płatami i było pod nią mnóstwo drobinek kurzu. Plastiki miały połamane zaczepy. Skuter ciężko kręcił rozrusznikiem, ledwo zapalał, gasł przy dodaniu gazu - a, podkreślam, był rzekomo przygotowany do sprzedaży!
- X-Max - lepszec: oczywiście również pomalowany, oczywiście również byle jak, a do tego sciągał w lewo i choć zapalił bez kłopotów, po wyłączeniu nie chciał zapalić jeszcze raz. Myślałem, żeby zrobić sobie nim dłuższą przejażdżkę po ulicy, ale już po dosłownie stumetrowym objeździe placu wiedziałem, że to mina. Za to gówno sprzedawca chciał 5500 zł, choć jak z nim rozmawiałem telefonicznie (nie było go akurat w tym przybytku), sam zaproponował 5000, jakby sam miał świadomość, że to kupa złomu. Dostępny jest do dziś: http://otomoto.pl/yamaha-x-max-x-max-125-M4053673.html
- Sportcity - najmniej rozpieprzona, więc najmniej było w niej partactwa. Tylko dwie owiewki malowane - oczywiście do dupy, odcień dobrany byle jak. Nie odpalaliśmy jej, bo znajomy stwierdził, że wolałby coś dużego, więc odpadła szybko.

Strona tego handlarza: http://auto-marpol.otomoto.pl/

Skutery ma z ubezpieczalni z Francji, więc każdy był mniej lub bardziej bity.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 sie 2014, 14:29 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 sie 2014, 8:51
Posty: 9
Pojazd:
dzięki za posta, miałem tam jechać ze znajomym w weekend.. ;/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 sie 2014, 7:55 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2014, 19:36
Posty: 4
Pojazd: Suzuki Katana
UWAGA NA OSZUSTA Z OLX (dawnej TABLICY) !!!

Krzysiek Dziura, Lesko woj. Podkarpackie

http://olx.pl/oferta/aprilia-sr-50-2002 ... 617MD.html

tutaj reszta jego aukcji:

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/r4If/

Ten sprzedawca z linka co podałem to jakiś oszust, kupiłem u niego przełożenia (niby z Aprili SR Di Tech Morini) i gaźnik (niby dellorto 17,5 z Katany), a po rozpakowaniu okazało się że zamiast gaźnika dellorto 17,5 był gurtner 12 z połamanymi króćcami do doprowadzenia oleju, a przełożenia zupełnie nie od sr morini bo zamiast 64 zebów ma 45. Człowiek uczy się na błędach, ale przestrzegam wszystkich forumowiczów przed tym sprzedającym !!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 wrz 2014, 13:44 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Kolejny oszust z Tablicy do kolekcji (ODRADZAM SPRZEDAWAĆ MU I KUPOWAĆ OD NIEGO)
Artur Saran
Kadłubiska 1
37-610 Narol
woj. Podkarpackie

Wysłałem mu paczkę 48h za pobraniem w piątek 21.08 i do dzisiaj nie odebrał z poczty (sprawdzone). Szkoda że takie gówniarze istnieją.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 paź 2014, 6:07 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 15:33
Posty: 5
Pojazd:
Na tym forum są już w większości posiadacze jednośladów a ja dopiero przymiarki więc mam prośbę, jeśli znacie namiary na oszustów, którzy handlują skuterami wrzućcie też tu, żebym ja baba nie dała się wkręcić,

-- 20 paź 2014, 12:35 --

Aha, jeszcze jedno a jak się można dowiedzieć czy skuter nie był skradziony, są przypadki jak z samochodami, że jest składany? przepraszam jeśli głupie te pytania ale się nie znam..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 gru 2014, 22:49 
KATHERINA1349, może jestem spóźniony z odpowiedzią ale ja zawsze PRED podpisaniem umowy, po oględzinach zabieram pojazd i jadę na komendę, żeby mi sprawdzili.
Składany, nie widzę w tym nic strasznego w przeciwieństwie do samochodów, szczególnie jak jeszcze szukasz skutera starszego i tańszego i jeszcze po tuningach. W samochodzie lub nowym motocyklu będziesz się czepiał wszystkiego, co nie jest oryginalne, a w przypadku skutera ledowe kierunki robią furorę co dla starego dziadka może oznaczać przeszłość w postaci gleby.

Skuter złożyć to kwestia kupienia ramy dobrej i poskładać na niej skuter, tyle.




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 20 maja 2015, 10:05 
*

Rejestracja: 08 kwie 2014, 17:18
Posty: 1
Pojazd:
Macie całkowitą rację. Trzeba ostrzegać innych ludzi przed kradzieżami w internecie. Każdy taki przypadek zgłaszajcie. Przynajmniej wtedy, internetowi przestępcy nie będą mogli już nikogo więcej okraść oraz poniosą konsekwencje za swoje postępowanie. Popieram z całego serca.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 maja 2015, 23:00 
*

Rejestracja: 30 kwie 2015, 16:19
Posty: 6
Pojazd: Peugeot Speedfight 2
Odradzam kupno u użytkownika tego forum o nicku " SZYMON097 " wpłaciłem kasę na konto przelewem i kontakt się urwał nie odbiera telefonu nie odpisuje na maile, sprawę jutro zgłaszam na Policję . zdecydowanie ODRADZAM !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 cze 2015, 14:20 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 12:03
Posty: 2
Pojazd:
Mnie jeszcze nikt nie zrobił , a to z tej prostej przyczyny , ż e na allegro to sobie mogę książkę kupić , a zniczym więcej nie ryzykuję. Ostatnią rzeczą była maszynak do tatoo , trefna , a ze zwrotem przeciągali , ażbyło za poźno. Tylko osobiście!!

-- 02 cze 2015, 15:20 --

mateovandj pisze:
Odradzam kupno u użytkownika tego forum o nicku " SZYMON097 " wpłaciłem kasę na konto przelewem i kontakt się urwał nie odbiera telefonu nie odpisuje na maile, sprawę jutro zgłaszam na Policję . zdecydowanie ODRADZAM !


Cos mi to dźwięczy , ale może to nie ten , bo takich szymonków jest na kopy. Z tym , że kolega mój niezbyt bliski dał się wyrolować przez kogoś i jak klnął , to było właśnie " pier...ony szymonek" i inne inwektywy. Jeszcze razz apeluję- nic na allegro!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 cze 2015, 11:28 
*

Rejestracja: 24 kwie 2013, 16:23
Posty: 13
Pojazd:
Siema, kupiłem od użytkownika szymon009977 wydech poza Allegro. Gdy przelałem pieniądze, urwał się kontakt, ma ciągle wyłączony tel., na mielochu już się nie loguje. Kwota nie była duża, ale może oszukiwać dalej.

To są jego dane:
Tel: 516361272
Szymon Grabowski
Czernika Stanisława 46
92-545 Łódź
nr. konta. 80 1090 0075 4172 2310 7131 7714

Tak jak wyżej dwie osoby napisały o użytkowniku SZYMON097 możliwe że to jego drugie konto.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 cze 2015, 15:47 
*

Rejestracja: 16 lut 2012, 19:06
Posty: 128
Lokalizacja: Świebodzice
Pojazd: Keeway Matrix swap
BARDZO POLECAM PRZECZYTAĆ.

Będzie OT, ale myślę że skłoni ono Was do zgłaszania oszustw w odpowiednich miejscach i reagowania na wszystkie wątpliwości bez ślepego patrzenia na "dobrą cenę".

Gdy w okresie zimowym kupowałem konsolę pewnego japońskiego producenta, to oczywiście jak każdy szukałem najlepszej okazji. I oto na stronie "sprzedajemy.pl" znalazłem mój wymarzony sprzęt za kwotę ok. 150zł mniejszą niż najniższe ceny na innych portalach. Oczywiście nie mogłem takiej okazji odpuścić i w obawie przed oszustwem spytałem o przesyłkę pobraniową lub nawet odbiór osobisty.

Odpisała "kobieta" mówiąc, że konsola jest syna, ten pojechał na studia i nie ma czasu jej używać, więc sprzedaje ją żeby się nie marnowała. Wszystko brzmiało spójnie i wiarygodnie, więc przeszedłem do klepnięcia transakcji.
Jako, że akurat w tym czasie mój ojciec jechał do Warszawy w delegacje, to był w stanie odebrać rzeczoną konsolę osobiście. Gadka szmatka i wyszło, że "pani pracuje" od 9-22, więc odbiór tylko przed i po tych godzinach :D

Oczywiście uwierzyłem zapatrzony w dobrą cenę i zaproponowałem przesyłkę pobraniową. "Pani" powiedziała, że chce 100zł zaliczki w razie gdyby paczka do niej wróciła po nieudanym dostarczeniu, lecz po przeanalizowaniu dokładnie kosztów wysyłki zgodziłem się na przelanie 50zł.
Konto było rzekomo na pana mieszkającego w Warszawie i już tutaj zaczęło mi się to nie podobać, ale pomyślałem "to pewnie jego konsola, więc i pieniądze idą do niego".
Przelałem wspomniane 50zł.

I tu zaczęło się oczekiwanie na paczkę. Po 3 dniach pierwszy mail i brak odpowiedzi, później podstępem wysłany drugi z innego, fikcyjnego maila czy konsola aktualna i nie uwierzycie!
Konsola mimo tego, że była 3 dni temu sprzedana, wciąż była aktualna.

Wiedziałem, że nic z tego nie będzie, więc rozpocząłem batalię z prośbami o oddanie pieniędzy lub nawet można to nazwać żądaniami.
Nie uzyskałem odpowiedzi, więc znalazłem na facebook'u mężczyznę do którego rzekomo szły pieniądze i po wysłaniu do niego kilku dosadnych słów spotkałem się z dezaprobatą.
Napisałem, że ma pieniądze na koncie za zaliczkę i czekam na przesyłkę i oczywiście z jego strony dostawałem wielokrotne informacje, że nic nie sprzedawał itd.


http://numerkonta.com/ Tutaj lokowanie produktu, ale to mocno wpłynęło na rozwinięcie sytuacji.

POLECAM SERDECZNIE CHOCIAŻBY SPRAWDZENIE ZGODNOŚCI DANYCH W NUMERZE KONTA I NA OLX. NIE ZAWSZE TO BĘDZIE WIARYGODNE, ALE MOŻE WPŁYNĄĆ NA WYKLAROWANIE SYTUACJI.

Dostałem od niego numer konta, jego osobisty, i faktycznie po wpisaniu w te narzędzie lub każde inne w sieci uzyskałem dane mniej więcej zgodne z jego miejscem zamieszkania.

Zaś wpisując numer na który przelałem pieniądze dane wskazywały na Gdańsk a nie Warszawę.
Mężczyzna otrzymał ode mnie historię korespondencji z maila i powiedziałem, że jeśli nie ma nic za uchem, to niech zgłasza niezwłocznie fakt podszywania się pod dany podmiot - tzn. osobę.

Jeszcze wcześniej pisałem do osoby z którą na początku korespondowałem i nic nie wskazywało że chce mi wysłać pieniądze bądź konsolę, poza marnymi "była wysłana". Korzystając ponownie z narzędzia spisałem wszystkie dane i zredagowałem maila w następującym stylu.

Cytuj:
Witam,

Jestem w trakcie dochodzenia do pańskich danych, poprzez analizę numeru konta z banku XXX(tutaj nazwa jego banku). Dodam również, że mężczyzna, którego dane zostały podane do przelewu zamierza również skierować sprawę na Policję (mimo, że tej pewności nie miałem). Tylko zwrot zaległych pieniędzy spowoduje anulowanie tych czynności.

Pozdrawiam
XYZ


Oczywiście treść była bardziej oficjalna.

Po tym mailu nagle sprzedający odezwał się mówiąc, że zwróci pieniądze.

I tu znów czekanie tydzień na pieniądze i inne batalie, ale w ogólnym rozrachunku zostały mi one zwrócone.

Ze swojej strony jak obiecałem, tak zakończyłem sprawę i zapomniałem o całej sytuacji ciesząc się, że nie wtopiłem 1000zł.

W Marcu b.r dostałem zawiadomienie na Policję, co wzbudziło moje wątpliwości (mandat czy co?).
Na miejscu okazało się, że sprawa oszustwa internetowego oraz podszywania się pod osobę jest prowadzona przeciwko tzn. konkretna osoba jest już oskarżona. Po pogadance z policjantem okazało się, że wszystko nie jest takie piękne jak się wydaję i po danych można spokojnie dojść do osoby podejrzanej.

Sprawa zakończyła się myślę nieciekawie dla oszusta i kamień spadł mi z serca.

Na prawdę polecam nie kierować się powszechnym "JP" i pytać na forach i facebooku co robić, tylko po prostu zebrać obfitą liczbę danych i skierować sprawę na policję.
NAWET UMOWA NA GG, OLX itp. jest wiążąca!!

Dodam, że ogłoszenie widniało na stronie przez ponad 2 miesiące po oszukaniu mnie, więc możecie wyobrazić sobię ewentualną skalę oszustwa.

Na koniec życzę wszystkim udanych zakupów w sieci i trzeźwego spojrzenia na rynek, którego u mnie zabrakło.

Pozdrawiam.




_________________

Keeway Matrix 2011 SWAP Minarelli AC!
keeway-matrix-2011-swap-mina-ac-by-sevenpro-t403042.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 cze 2015, 18:09 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 5:18
Posty: 4
Pojazd:
Doczytałem do końca i widać, że to jest bardzo ważna i pouczająca lekcja bo nie sądziłem, że umowa na gg lub na OLX też może być w jakiś to sposób wiążąco..Trochę mnie to dziwi ale to jest w sumie logiczne. Uważajcie jeszcze raz to powtórzę na Lukas Moto.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 sie 2015, 11:16 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 cze 2011, 11:34
Posty: 320
Lokalizacja: Z klawiatury
Pojazd:
http://olx.pl/oferta/yamaha-dt50-sm-zam ... 62e07d9c25

Byłem oglądałem. Nie wchodzi 3 bieg. Odpalał to dobre 10min. Brakuje kupa dupereli takich jak korek wlewu. licznik. kierunki. Masa poodcinanych kabli. Silnik ledwo zapalił to młody już pałował do odcinki bez przerwy. Napęd do wymiany. Z silnika olej nie kapie tylko leci ciurkiem.


Zielono czarna Yamaha DT 50 SM 2004r z Sępulno Krajeńskie




_________________

Wybaczcie za orty i brak polskich znaków bo jestem leniwy jak pisze z telefonu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 sie 2015, 7:54 
***

Rejestracja: 18 gru 2012, 20:54
Posty: 714
Pojazd: Lingben LB50QT-35 50 4T
s6eba pisze:
Siema, kupiłem od użytkownika szymon009977 wydech poza Allegro. Gdy przelałem pieniądze, urwał się kontakt, ma ciągle wyłączony tel., na mielochu już się nie loguje. Kwota nie była duża, ale może oszukiwać dalej.

To są jego dane:
Tel: 516361272
Szymon Grabowski
Czernika Stanisława 46
92-545 Łódź
nr. konta. 80 1090 0075 4172 2310 7131 7714

Tak jak wyżej dwie osoby napisały o użytkowniku SZYMON097 możliwe że to jego drugie konto.



szymon009977 oferował mi gazboxa w atrakcyjnej cenie

Cytuj:
Mam boosta
Jeśli weźmiesz do 3 dni oddam za 20zl z wysyłka bo bardzo zależy mi na czasie
static.flickr.com/77/218237619_5359f3a37e.jpg
Jak cos to pw

11:54:53 Gazbox: Nadawca tej wiadomości proponuje, abyś dodał go do listy kontaktów.
11:55:13 Gazbox: Cześć
11:55:30 Gazbox: Pisze w sprawie tego boost bottle
11:57:54 Killer: Witam
To samoróbka?
12:01:36 Killer: kupię go
12:11:27 Gazbox: Tak
12:11:49 Killer: ta fotka to z Twojego skutera?
12:11:54 Gazbox: Ok zaraz podeśle dane do przelewu i jeszcze dzis spróbuje wysłać
12:11:59 Gazbox: Tak z mojego
12:12:07 Killer: Napewno?
12:12:07 Gazbox: Ale sprzedałem na części już
12:12:23 Gazbox: I zostało mi jeszcze kilka
12:13:30 Killer: dziwnym trafem fotka pochodzi stąd
http://www.scootercentral.net/forums/vi ... php?t=4356
12:13:37 Killer: jest identyczna
12:14:30 Killer: uwierzę jak podeślesz real foto z karteczką z nickiem forum i dzisiejszą datą
12:19:42 Killer: i to jest malossi na tej fotce


Po moim żądaniu kontakt się urwał

Uważajcie na niego




_________________

Chinol 4t,Lingben LB50QT-35 50 4T
Airsal Sport 80cc (d.50mm),Gazior BT 18mm,Wariator Top Racing SV1,Przeciwtalerz NARAKU V.2 CNC,pasek GATES POWERLINK,sprzęgło seria,dzwon Motoforce Racing+tłumik przelotowy

Piaggio Typhoon 2T




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sty 2016, 14:31 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 11:41
Posty: 577
Pojazd: Nissan Almera
Gorąco (NIE)polecam Pana "Andrzeja z Kolbuszowa", który ogłasza się na OLX (nr tel 730667938), ale zapewne na innych również... Dlaczego, już opowiem wam ta smutną historyjkę... :cry: :mrgreen:

Więc tak. Po długim szukaniu znalazłem w końcu końcówkę wydechu (w zasadzie cały tłumik) w miarę moim oczekiwaniom. Wszystko ok, pytania etc. no i się dopiero wtedy zaczęło... "Został tłumik już wysłany?" - standardowo, odczytane, zatem brak odpowiedzi, na drugi dzień "Panie, został wysłany czy nie?" - hahahaha... dla "świętego" spokoju poświęcił te 30s na odpisanie i dostałem taką odpowiedź "Wysłany". Dziś już jest środa - wydechu dalej jak nie było tak nie ma... zignorował wczorajszą wiadomość jak i dzisiejszą - znowu standard, odczytał ale nic nie odpisał, no to... napisałem mu:
Cytuj:
Twoja odpowiedź

Dobra, nie ma co. Skoro nie zostal wyslany nie lepiej by bylo od razu napisac lub ze cena ktora zaproponowalem nie odpowiada jednak? Na prawde, nie mam czasu sie bawic w jakas dzieciniade, aby juz 3 dni robocze czekac na towar, co w 99% przypadkach powinien byc juz wczoraj, skoro zostal wyslany w piatek. Tymbardziej wzielo mnie na obawy po samym odczytaniu przez Pana ostatniej wiadomosci nt. numeru paczki, wiec jezeli tak bylo, jest i ma byc to w tej chwili juz podziekuje, poniewaz kupujac towar to z jakiegos powodu a nie na wystawe. :) Wielkie dzieki za strate mojego czasu. A co do podanych danych dla... nijakiego celu czego tez sie tym zajme. Po ostatniej wiadomosci juz stracilem cala nadzieje, pozdrawiam.

Przeczytana 1 godz. temu

Nosz... człowiek pisze z kulturą, pyta o swój towar a taki Cię [cenzura] bez mydła... :angry:

Nie polecam typa, tyle w temacie. :wink:


Ostatnio zmieniony 13 sty 2016, 14:31 przez robdk, łącznie zmieniany 1 raz
Regulamin pkt.10




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy