Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 9:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017 ... 1019  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 cze 2015, 9:06 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 11:33
Posty: 2
Pojazd:
To zależy , jak długo nie odpisuje. Albo- na jaka ilość smsów nie odpisuje. Bo to jest rożnie , naprawdę , jedne dziewczyny zgrywają się na niedostępne;)) , inne naprawdę są niedostępne i trzeba powalczyć trochę , serenada pod oknem , silnik w prezencie.

-- 04 cze 2015, 19:06 --

Magister276 pisze:
*

Rejestracja: 09 gru 2014, 6:32
Posty: 7
Pojazd: Piaggio Zip II
To ja teraz do was przychodze z problemem xd
A więc tak, jestem ja, jest tez ona. Wcześniej mimo ze mieszkamy 4 kmm od sb prawi sie nie znaliśmy. Jakoś tak we wrześniu ona zaczyna do mnie coś pisać na fb, pisaliśmy troche. Potem kontakt si urywa bo nie było o czym gadać itp. Później ja zacząlem do niej pisać jakoś w październiku i tak do tera 30k wiadomości wyszlo. Cały czas ona mi sie podobała ale nie wiedziąłem jak do niej zagadać itp... teraz wyszło że ona ma kogoś, i ja nwm co zrobić...?

Też pytanie. Cisnąć dalej , a niby co innego? Jak kogoś ma , to sposobem: nie na podryw , tylko na przyjaciela. Wspólne zainteresowania. Zadko komplement , ale jak już , to błyskotliwy. Zafascynować , nie osaczyć. Wzmocnić sympatię;))





Na górę    


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 24 cze 2015, 14:26 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 15:03
Posty: 3
Pojazd:
Z dziewczynami to jest tak z dziewczyną źle a bez dziewczyny jeszcze gorzej :) też tak czasem to odczuwacie i też tak czasem u was to jest ? że po kłótni od razu myślicie w jaki to sposób należy laskę przeprosić a nie szukać tylko jakiejś najbliższej okazji do tego by się znowu kłócić :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 10:05 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 3:47
Posty: 4
Pojazd:
Kobiety zgrywają niedostępne tylko po to żeby zacząć się nią interesować to też jest taka próba czy tobie na niej zależy ja widzi że za nią gonisz to otwierasz drzwi do jej serca i tak trzeba się całe życie starać by ją przy sobie zatrzymać na zawsze więc mamy przerąbane ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 11:07 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 3:03
Posty: 4
Pojazd:
- Kochanie, poszłabyś ze mną na siłownię?
- Myślisz, że jestem gruba?!
- OK, jak nie chcesz...
- I do tego leniwa?!!
- Uspokój się.
- Wmawiasz mi hiserię?!!!
- Wiesz, że nie o to chodzi!
- Teraz twierdzisz, że przeinaczam prawdę?!
- Nie! Po prostu nie musisz ze mną nigdzie iść!!!
- A dlaczego tak Ci zależy, żeby iść samemu...?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 21:33 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 7:03
Posty: 4
Pojazd:
Tak, tak - ten dowcip oddaje całą istotę tematu. Jak to już ktoś wyżej napisał - wzmacniać sympatię to chyba najlepsze co można zrobić no i czekać, obserwować rozwój sytuacji. Zawsze jakieś szanse są, a jak nic nie wyjdzie to trudno, takie jest życie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lip 2015, 8:57 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 4:17
Posty: 5
Pojazd:
idzie wyczuć jeżeli dziewczyna jest dostępna a jeżeli dziewczyna w ogóle nas nie chce znać tylko trzeba myśleć i nie traktować kobiety rzeczowo bo to naprawdę nie ma sensu i jest ogólnie na starcie stracony trzeba po prostu walczyć walczyć i pokazywać jak zależy




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lip 2015, 11:13 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 9:18
Posty: 4
Pojazd:
Z dziewczynami to zawsze trzeba ostro i zdecydowanie - jak zdobywca :) nie można do nich podchodzić jak ciapa. Trzeba konkretnie do kobiety podejść, popatrzeć jej prosto w oczy i powiedzieć pewnie. Dzisiaj np o godzinie 18 pijemy razem kawkę w restauracji.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lip 2015, 12:26 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 7:19
Posty: 4
Pojazd:
No chciałbym cię widzieć jak podchodzisz, patrzysz prosto w oczy i walisz prosto z mostu to i tamto. Łatwo się tak mówi, ale jak przychodzi co do czego, to inaczej wychodzi. Poza tym część dziewczyn nie lubi takiego zachowania. Trzeba trochę więcej taktu włożyć i starania.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 lip 2015, 7:02 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 7:47
Posty: 4
Pojazd:
Chyba sobie kpisz..Dziewczyny mogą mówić, że nie lubią stanowczych facetów ale jakbyś tak popatrzył wśród swoich zanjomych to tylko możesz zauważyć właśnie to, że kobiety śmiało wybierają sobie konkretnych facetów a nie takich facetów zwanymi mamejami. :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lip 2015, 14:37 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 7:32
Posty: 4
Pojazd:
Myślę, że z tymi mamejami to przeginasz w druga stronę. Wiadomo, ze takiej mameji jak to określiłeś to żadna dziewczyna nie zechce, ale chcę widzieć jak tak zdecydowanie podrywasz. Faktem jest, że jest pewna grupa dziewczyn, które tak lubią żeby je zdobywać, ale na pewno nie wszystkie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 lip 2015, 17:58 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 10:19
Posty: 3
Pojazd:
Racja jest taka że jest dużo dziewczyn które mają nawet chłopaków to chcą być zdobywane nadal. Czują się wtedy atrakcyjne i czują się jak boginie nie raz tak się przejechałem nawet nie wiedziałem że jest zajęta. Nie raz dostałem po mordzie ale teraz już się pytam.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 lip 2015, 10:28 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 11:18
Posty: 3
Pojazd:
Szczerze bardzo ci współczuje bo musiało boleć ale czasem właśnie tak jest że dziewczyny lubią być zdobywane nawet tedy gdy mają chłopaków ale to się też da obejść nie ma wagonu którego nie da się odczepić ;) myślę że jak dziewczyna się zaleca to czegoś chce i czegoś nie ma.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 lip 2015, 10:36 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 12:48
Posty: 3
Pojazd:
Kobiet się na pewno nie zrozumie do końca .. Ale jedno co można powiedzieć, że każda to kobieta lubi być właśnie cały czas adorowana i cały czas lubi być podrywana. Takie one właśnie są :D same mówią, że nie umieją podrywać i dlatego czekają jak to ich poderwie jakiś facet.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 lip 2015, 16:27 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 4:32
Posty: 3
Pojazd:
To było już zawsze w genach facetów i kobiet że o kobietę trzeba zabiegać a kobiety nam mają się podobać teraz czasem jest tak że kobieta stara się o faceta. nie powiem jest to miłe ale nie powinno tak być mężczyzna to mężczyzna zarywa i to jest dowód jego męskości.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 lip 2015, 7:37 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 11:32
Posty: 3
Pojazd:
No czasy się teraz zmieniły i to faceci stają się takimi babami co to nie potrafią normalnie podejść i zagadać kobietę na jakąś kawkę czy coś takiego. No się nic na to nie poradzi i przede wszystkim. Trzeba tylko oglądać czasem dziwadła przed telewizorem jak np Chonchita.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 sie 2015, 17:57 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2010, 6:16
Posty: 526
Lokalizacja: Kielce
Pojazd: TPH 125
NAJEDWIN2276, Wypraszam sobie ze tak powiem. Ja poznałem "przyszłą żonę" w okolicznościach może dla was śmiesznych,ale wam opowiem :) Napisałem jej komentarz pod zdjęciem :P a defakto jej nie znałem, przyjezdzalem okolo 8 lat wcześniej do jej siostry jako szczeniak, ona byla "dzieckiem" i tyle ja znałem, a ze z jej braćmi jakoś się znalem to i ją miałem w znajomych, i napisałem komentarz pod jej zdjeciem na tem jej wlosow i po 2 dniach wyslala mi demota (zdjecie) upiecia swych wlosow i tak zaczeła sie rozmowa. Kilku dniowa i to pisalismy gdy tylko byla mozliwosc i doszlo do spotkania, a miedzy czasie zaprosila mnie na noc horrorow piszac "ze boi sie sama isc z kolezanka" jednak kino nie wypalilo, zapronowalem spotkanie,odebralem ja ze szkoly i tak sie zaczelo i teraz juz 2 latka niedlugo nam skocza:)

Więc roznie to bywa :)




_________________

Obrazek

https://www.facebook.com/pages/Najnowsz ... 734?ref=hl Lajkujemy

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 sie 2015, 21:37 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Ktoś coś pomysł na jakąś kolację z kobietą co bym mógł zrobić w domu :D ?
Szpagetti odpada :mrgreen:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 wrz 2015, 15:46 
*

Rejestracja: 05 wrz 2014, 13:21
Posty: 41
Pojazd: Romet ZK125

Ostrzeżenia: 1
Panowie, a jakich perfum na co dzień używacie? Mam tutaj na myśli wody perfumowane i te sprawy.
Do tej pory używałem sportowych zapachów Adidas czy Puma, ale trochę mi się znudziły szczerze mówiąc... Może przez to że nie są tak trwałe jakbym chciał.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 wrz 2015, 6:24 
*

Rejestracja: 23 sty 2015, 12:50
Posty: 21
Pojazd:
2

Ostrzeżenia: 2
Adidasy są totalnie nietrwałe tak więc nie polecam. Obecnie psikam się Love & Desire. Są to perfumy z feromonami Nie jest to jakieś tanie badziewie z allegro ale zawierają rzeczywiście składniki odpowiadające za ludzkie feromony ( zresztą nie były takie tanie tak więc można sie było spodziewać).Jak do tej pory jest to zapach, z który zebrałem najwięcej komplementów od dziewczyn. Nie jest to tak ,że oczywiście wszystkie będą sie na Ciebie rzucały ale po prostu spojrzą na Ciebie milszym okiem.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 26 wrz 2015, 9:31 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2010, 12:09
Posty: 1376
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd: BMW E30
Co do zapachu to polecam Playboya niebieskiego. Wiadomo - co kto lubi, ale mi się bardzo podoba :)

Revo, Zależy jaka to kolacja ma być. Czy full romantico :cool: czy po prostu taka zwykła kolacja.
Jak to drugie to polecam placuszki budyniowe + jakaś ciekawa polewa (polecam z jeżyn :) )




_________________

///BMW




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017 ... 1019  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy