Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 19:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 mar 2015, 16:51 
*

Rejestracja: 12 lut 2014, 0:29
Posty: 111
Pojazd: ałto
Cybercobra, zależy. Ja dorwałem autko z roczną instalacją, na które są wszystkie papiery po okazji. Szykowałem się na jakieś duże remonty, a tu szok, bo 5 tyś przejechane, żadnej usterki i dodatkowo w silniku żadnych błędów, sondy, wtryski, wszystko w porządku.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 01 kwie 2015, 10:38 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 mar 2015, 15:29
Posty: 9
Pojazd: Honda
shalashaska pisze:
Można kupić auto z instalacją lpg ale trzeba coś trochę się na tym znać bo jeżeli stwierdzimy że właściciel włożył do auta lpg na lepszych komponentach tzn że nie musi być źle. Ja np sam sobie dobierałem komponenty a na koniec stroiłem instalacje LPG przy pomocy sondy szerokopasmowej więc jestem spokojny że mój AFR jest dobry a moje auto fabrycznie ma doładowanie 0.9 bara a obecnie lekko ponad 1 bar.
Tutaj małe info o sondzie AFR http://v40.info.pl/tester-afr-innovate- ... ?hilit=afr



Tylko żeby tak zrobić trzeba się na tym znać.
Ja chyba zamontuje zwykłe brc 24. Bo nie wiem za dużo o takich instalacjach.

-- 01 kwie 2015, 11:38 --

No i wszystko się zgadza brc to świetna instalacja. A jak ktoś się nie zgadza to zapraszam na konfrontację. Zakładajcie kostki szczęścia i zapraszam na wyścig po moście grota :0
Cena był niezła ale mogła być mniejsza. Wielka szkoda, że nie dało się wysępić jakiejś zniżki.
Zobaczcie jak to wygląda.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przepraszam za jakość dwóch zdjęć, jakoś aparat mi złapał na dziwny kolor.




_________________

A dary są po to, żeby się nimi cieszyć.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 09 kwie 2015, 16:39 
*

Rejestracja: 16 mar 2015, 0:56
Posty: 2
Pojazd:
BRC spoko jest, ale myślę, że jakbyś założył instalacje na przykład od AGC to też byłļyś zadowolony.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 kwie 2015, 23:10 
*

Rejestracja: 18 kwie 2015, 12:51
Posty: 4
Pojazd: Citroen
LPG jest najlepsze:) a instalacja jest bardzo dobra przez 4 lata mam zainstalowaną fabrycznie i bez problemów śmiga.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 kwie 2015, 9:15 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 mar 2015, 15:29
Posty: 9
Pojazd: Honda
CyberCobra69 pisze:
BRC spoko jest, ale myślę, że jakbyś założył instalacje na przykład od AGC to też byłļyś zadowolony.


Dzięki ale teraz na to za późno ale jak odświeżyłeś wątek do mam taki spam na emailu. Jak ktoś chciałby skorzystać to niech ma. Bo mi się to niestety teraz do niczego nie przyda.

To jest dla skody
To jest dla VW inaczej Volkswagena
To jest dla Audi
To jest dla BMW
To jest dla Bmw
To jest dla Toyoty

To taki po montażowy deal marketingowy, teraz niestety mi się nie przyda. Ale może ktoś sobie oszczędzi 200 złotych. A tylko w skrzynce miejsce mi zajmuje.




_________________

A dary są po to, żeby się nimi cieszyć.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 cze 2015, 16:30 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 14:49
Posty: 4
Pojazd:
Nie zakładałem do mojego samochodu LPG. Bo mi to było niepotrzebne. Nie chciałem zajechać silnika. U mnie najlepiej i tak będzie działał samochód z benzyną ;) u siebie mam taki podziemny garaż co w tym momencie jak do niego zajadę to się włącza alarm pod samochód z LPG.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 21:47 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 7:03
Posty: 4
Pojazd:
Ja to jakoś nie jestem zwolennikiem montowania instalacji gazowych. Fakt, że to indywidualna sprawa. Zalezy kto ile kilometrów robi. Trzeba sobie dobrze policzyć czy się opłaca. Tylko dobrze policzyć trzeba wszystkie koszty. Czasem lpg mało opłacalne jest.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lip 2015, 9:02 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 4:17
Posty: 5
Pojazd:
no chyba nie wiem co ty mówisz albo się dopiero wczoraj obudziłeś albo obudziłaś. LPG się nie opłaca no chore! Gaz kosztuje 2 zł a nawet mniej a benzyna 5 zł człowieku już teraz masz przebitke. Założenie systemu gazowego w aucie to koszt 2300zł to policz sobie jak szybko ci się zwróci.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lip 2015, 11:12 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 9:18
Posty: 4
Pojazd:
Zwrócić się może tylko wtedy jak ktoś bardzo długo na gazie jeździ. Jak ktoś mało jeździ to mu się na pewno nie zwróci. Trzeba tak w roku jeździć dla przykładu te 30 tys kilometrów. To z czasem się zwracać może. Można również kupić samochód z gazem. To już nie trzeba będzie montować.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy