Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 14:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 14 lis 2011, 21:30 
*

Rejestracja: 13 lis 2011, 20:33
Posty: 50
Lokalizacja: Boćki
Pojazd:
Haj!
chcialbym sie dowiedziec czy ktos z tego forum zajmuje sie spawaniem wydechow po ilosc obrotow ? Aprilia Rs oczywiscie

jak patrze na te arowy po 1000zl to plakac sie chce jak na to patrze... troche blachy i rurki no i ladnie zesppawane...

moje pytanie jest takie czy ktos z was probowal spawac wydech? tzw. Spawak dobrze zeby ktos umial to robic bo lepeij komus zaplacic za samorubke 300zl a nie za arowa 1400zl

Mam simsona nie wiem czy ktos sie zna na tym ale ja dokonywalem tuningow w simsone poprzez reczne roboty... np. w simsonie w cylindrze 50ccm orginalnie sa 2 okna pluczace 1 ssace i 1 wydechowe simson osiagal predkosc 65 70 km/h wiec wyslalem dla goscia swoj cylinder ten org. i przerobil mi na 4 okna pluczace 3 okna wydechowe i 1 ssace poszezone oczywiscie wszystkie sa wieksze... po wlozeniu cylindra wlozylem gaznik 21mm i efekty byly takie ze mial resso przyspiecha elegancka i predkosc 90 95km/h
oraz spawaja spawaki strojone do simsonow po 10k obrotow 9500rpm i takie tam inne

dlatego nie chce wydawac 1000zl na tlumik tylko wole komus dac 300zl za dyfuzor wyspawany na podstawie arowa oczywiscie ceny moga byc rozne poniewaz jezeli spawa z nierdzewki i do tego wypoleruje mozna zaplacic 300zl jezeli z rdzewki itp 200zl wyzej


To tyle..


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 14 lis 2011, 22:07 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
trusek99 pisze:
90 95km/h

Na pewno nie na 50cc... 70cc to raczej do takiej prędkości minimum. Na 60cc cięzko tyle wyciągnąć. Miałem okazję zabawić przy kilku simkach :)

Pisz do użytkownika "Dudi" na PW. Gość robi naprawdę zacne wydechy! Tylko jest opcja że musiał byś sprzęt gdzieś u niego zostawić bo pewnie nie będzie miał sprzętu aby ukształtować wydech (pytałem kiedyś o takiego spawaka u niego) :wink:


http://www.bikepics.com/pictures/2297548/

http://www.bikepics.com/pictures/2268112/

Tylko raczej taki wydech nieco droższy będzie niż 300zł.




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"


Ostatnio zmieniony 14 lis 2011, 22:19 przez Marcin194, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 lis 2011, 22:15 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2010, 20:50
Posty: 1308
Lokalizacja: CK
Pojazd:
Myśle że to będzie w granicach 400-500 zł nie więcej :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 lis 2011, 22:19 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
ty nie myśl bo to kwestia Dudi'ego




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lis 2011, 16:03 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 maja 2010, 20:50
Posty: 1308
Lokalizacja: CK
Pojazd:
Marcin194 pisze:
ty nie myśl bo to kwestia Dudi'ego

tak wiem nie wiem ile kosztuje to am6 u niego ale do skuterów spawa właśnie w takich cenach (widziałem na allegro)

Więc z tego wnioskowałem :P


Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 16:04 przez hubert514, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lis 2011, 17:09 
*

Rejestracja: 13 lis 2011, 20:33
Posty: 50
Lokalizacja: Boćki
Pojazd:
Marcin194 pisze:
trusek99 pisze:
90 95km/h

Na pewno nie na 50cc... 70cc to raczej do takiej prędkości minimum. Na 60cc cięzko tyle wyciągnąć. Miałem okazję zabawić przy kilku simkach :)

Pisz do użytkownika "Dudi" na PW. Gość robi naprawdę zacne wydechy! Tylko jest opcja że musiał byś sprzęt gdzieś u niego zostawić bo pewnie nie będzie miał sprzętu aby ukształtować wydech (pytałem kiedyś o takiego spawaka u niego) :wink:


http://www.bikepics.com/pictures/2297548/

http://www.bikepics.com/pictures/2268112/

Tylko raczej taki wydech nieco droższy będzie niż 300zł.



http://www.youtube.com/watch?v=P14Dk84yB4w

masz niedowiarku ten gosc ma te same zeczy co ja cylinder dalem 50ccm wiec po przerobce chyba logiczne ze szlif musialem zrobic na 60ccm mam 60/4/3 TT tt oznacza tabori tuning czyli okno ssace zrobione pod tabori

a co do dudiego to na s.net znam wszystkich spawaczow dlubaczow cylidrekow np.james kilu dobrze roba dudi tez przerabia ale wydechy dobrze robi... pisalem do niego w tej sprawie oczyekuje na odpowiedz




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lis 2011, 17:29 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
trusek99 pisze:
masz niedowiarku ten gosc ma te same zeczy co ja cylinder dalem 50ccm wiec po przerobce chyba logiczne ze szlif musialem zrobic na 60ccm mam 60/4/3 TT tt oznacza tabori tuning czyli okno ssace zrobione pod tabori

a co do dudiego to na s.net znam wszystkich spawaczow dlubaczow cylidrekow np.james kilu dobrze roba dudi tez przerabia ale wydechy dobrze robi... pisalem do niego w tej sprawie oczyekuje na odpowiedz


Też ich znam. dzięki Dudi'emu nauczyłem się liczyć wydechy, czytałem posty Jamesa i innych poważniejszych osób na s.net... Sam dłubałem w cylindrach simsona i też nieco wiem na ten temat. Poza tym odnośnie filmiku to jest licznikowe 90-95. A simson realne ci 75-85 wyciągnie :wink:




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Marcin194, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lis 2011, 18:39 
*

Rejestracja: 13 lis 2011, 20:33
Posty: 50
Lokalizacja: Boćki
Pojazd:
dobra niech ci bedzedzie ale wiem jak moj chodzi na takim zestawie do 2T daj jakis tlumik to jest 2 razy mocniejszy dudi napisal zeby przyprowadzic do niego.. :/ a mam do niego 300 km wiec tylko zostalo szukacz mi taniego tlumika ;p




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lis 2011, 18:45 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2009, 13:20
Posty: 2672
Lokalizacja: Kraków/Krosno
Pojazd: Suzuki Bandit 600
W takim razie zamykam.




_________________

Zapraszam na mój MotoBlog!
JUST RIDE
Romet
Custom-Klik
Witamina
Witamina B6

Nex pisze:
Michaś, nie każdy na forum operuje magią, zwłaszcza tajemniczym zaklęciem "Tatodaaaaaaaajpiniędze"




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy