Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 1:09



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 21 sie 2016, 13:28 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 gru 2015, 13:47
Posty: 148
Lokalizacja: Turek
Pojazd: Gilera Stalker Big Bore 77cc
Imię: Emil
kooboos89, za bogata mieszanka na avatarze :mrgreen:




_________________

Gilera Stalker Big Bore 77cc™


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 26 sie 2016, 18:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2016, 11:56
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Pojazd: Typhoon 96r. RACING AC
Uzzy pisze:
kooboos89, za bogata mieszanka na avatarze :mrgreen:

heehehe wnoszę, że w sam olej, bo gęęęsto tego dymu :P

Przerzuciłem fotki na fotosika, lepiej to hula

https://youtu.be/aMvGGOQpH-k

No i coś tam nagrałem ;)

VIDEO:
https://youtu.be/aMvGGOQpH-k

odkręt na 2/3 manety, dopiero 280km na dotarciu. Poprawiłem linke miedzy rollgazem, a lacznikiem, bo po tym jak przy gazniku skracalem pancerz to trzeba bylo nadrobic przy rolce. Pojawiło mi sie od razu więcej manetki, ale w ogole wywale lacznik i linke z metra zaloze. Stroilem jeszcze po tym wszystkim gaznik, ale na szybko, wiec reszta jadac do pracy. Jeszcze wlać trzeba, bo je skubaniec, ale dysza musi pójsc 100 lub mniej trochę. Rolki 5g jeszcze za lekkie, ale jak sprzęgło przyjdzie i dzwon to się wszystko odmieni zapewne.

Muszę jakiś wiatrochron dorobić do tej kamerki, bo nic nie słychać przez ten wiatr.

Czas spać i do rabotu.

Pozdro ;)

EDIT:
Dzisiaj leciałem 105km/h przez sekunde czy dwie, nie chciałem go trzymać na takich obrotach długo, ale jest jeszcze zapas, więc całkiem dobrze to rokuje jak na 300km dotarcia i seryjny układ przeniesienia napędu oraz zapłon (!). Wiecie może drodzy koledzy o jakimś odcięciu w tym zapłonie? Wydaje mi się, że jest to seria, CDI mam Ducati Energia.

EDIT2:
no i CVT klęknęła :) pasek na pewno jest naciągniety kosmicznie, więc do wymiany, a co tam w przeciwtalerzu wariatora slychac musze sprawdzic, wariator również. Gwint wału od strony wariatora chyba też sie pod nakrętką ukruszył, bo wczoraj jak nawiercałem pokrywę, to nie mogłem tej nakrętki dokręcić odpowiednio, więc talerz ma jakiś minimalny luzik. Zauwazylem, ze w ogole jednej łopatki wentylatora wariatora nie mam. Chyba wywalę rozrusznik i wentylatorek od razu włożę ten lepsiejszy. Wał na pewno zmieniam w zimie od razu ze wszystkimi łożyskami i uszczelniaczami.

EDIT3:
Nakrętka wału zgubiła gwint. Gwint wału cały, zmieniłem nakrętkę - jest lepiej. Pasek psuje całość, wprowadza wibracje i mulenie od 65km/h. Stay tuned.

EDIT4:
450km docierania ^^ Przez pierwsze 250km lałem 4% oleju, zmniejszam co 250km o 0.5%. Wykorzystuję pełny zakres obrotów, trasy nie dłuższe niż 15km, ale gorący jest jedwabiście nadal. Leję Castrol Racing.

Fotki:
ObrazekObrazekObrazek

Po nocy wierciłem. W ten weekend podwoję ilość otworów :)




_________________

Piaggio Typhoon RACING 96r., bo zabytkom należy się druga młodość :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 wrz 2016, 20:14 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lis 2009, 23:26
Posty: 250
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd: NRG Mc1, Mk1, 126p
Bardzo fajny tph, ale ten dekiel to odmaluj!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 paź 2016, 18:32 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lip 2016, 11:56
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Pojazd: Typhoon 96r. RACING AC
Dzięki :) Dekiel bedzie wypolerowany. Póki co to pękła tuleja w tym Airsalu po 1250km, wiec jakiekolwiek postepy stanely... Wiecej info niebawem.




_________________

Piaggio Typhoon RACING 96r., bo zabytkom należy się druga młodość :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 paź 2016, 19:06 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 gru 2015, 13:47
Posty: 148
Lokalizacja: Turek
Pojazd: Gilera Stalker Big Bore 77cc
Imię: Emil
kooboos89, Daj no jakieś zdj w którym miejscu pękła :cry:




_________________

Gilera Stalker Big Bore 77cc™




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy