Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 16:42



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 cze 2015, 8:20 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2012, 19:38
Posty: 688
Pojazd: aerox
Panowie. Mam odłożone około 1000zł, chciałbym je w coś zainwestować, bo tylko leżą na koncie.
Macie jakieś pomysły ?




_________________

https://www.facebook.com/SuperMotoRide?fref=ts

Sprzedam !!!
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/mamD/

Rieju
rieju-rr-50-sport-edition-by-michas-t368566.html


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 23 cze 2015, 9:30 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 wrz 2009, 8:12
Posty: 1770
Lokalizacja: Warka
Pojazd: Insignia B
misio357, za 1000zł to nie zaszalejesz co najwyżej możesz spróbować kupić jakiś skuter wyremontować go i sprzedać




_________________

toyota-corolla-1-6-dual-vvt-i-by-razor99-t323266.html Corolla by Razor
corolla-ts-by-razor99-t415180.html Corolla TS by Razor




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 23 cze 2015, 13:01 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 lip 2009, 15:20
Posty: 1275
Lokalizacja: SkiernieVice
Pojazd: GOLFS ROYCE TRZECI
zacznij kopać krypto waluty :mrgreen:
bitcoin i te inne




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 cze 2015, 17:12 
Żeby chodzić na giełdzie z wózkiem z obwarzankami to chyba trzeba więcej :D

Ja mam tak, że nigdy nie wydaję pieniędzy do zera i zawsze ma mi zostać minimum 10% mojej całej kasy na jakieś inwestycje, nieoczekiwane okazje, spontaniczne decyzje itp.
Od tysiąca da się zacząć. Wylicytuj sobie na allegro jakieś 2 fajne smartfony (np s. galaxy s3 jest już tani a jeszcze chodliwy i popularny) albo znajdź okazję gdzie indziej. Zapoznaj się z cenami rynkowymi i z ceną wypatrzonego modelu, zrób kalkulację za ile w najgorszym przypadku uda Ci się sprzedać i postaraj się kupować tak, żeby minimum te 50-100 zł zarobić. Na prawdę okazje się zdarzają.
To nie muszą być telefony, to może być cokolwiek innego, ale właśnie mi się dużo udawało z elektroniką (telefony, konsole itd.)

Między moimi kolegami jestem takim jakby lombardem: im zwykle brakuje kasy, a potrzebują na już i za grosze sprzedają mi swoje rzeczy, często koledzy się do mnie zwracają. Jeden dzięki mnie samochód kupił xD Też to wykorzystaj. (To nie jest wcale chamskie i nie działa na zasadzie:
-"umieram z głodu"
-"jak mi dasz swój telefon to dam Ci 60 groszy na bułkę"
Mówię o normalnych przypadkach)

Polecam też kupić właśnie skuter jak wyżej kolega napisał. Zależy gdzie mieszkasz, ale na zachodzie polski często widzę oferty Aeroxów za około 1000 zł. Są bez papierów, albo jakieś ogólnie porozbijane. Jeżeli nie znajdziesz czegoś do odremontowania i sprzedaży to też warto jest kupić TYLKO AEROXA (bo na innych skuterach nie ma takiego zarobku i popytu na części jak widzę po sobie), którego sprzedaż na części.
Za seryjnego i kompletnego aeroxa dostaniesz z części 2500-3000 zł SERIO! Po paru tygodniach wychodzisz na zero, za rok już prawie wszystko schodzi, a potem zostają Ci takie pierdoły, które wywalasz na złom albo rozdajesz za darmo (wartość może 100 zł).

Zdarzało się jeszcze wystawiać sklepom internetowym (mieloch i SKZ najczęściej) licytacje od złotówki BCM. Zdarzało mi się nie raz wykupić od nich wszystko co mieli wystawione, nawet rzeczy, które nie są mi potrzebne. Wszystko prędzej czy później się sprzedaje, różne rzeczy mogą zostać dłużej ale i tak wystarczy sprzedać 3 rzeczy z kupionych dziesięciu i już jesteś na zero lub lekko na plus. Potem to już czysty zysk.

Tylko takie rady:
-okazja szybko może zniknąć
-Twoje zastanowienie się nad zakupem ma tylko stanowić kalkulację, sprawdzenie czy nie ma haczyków itd.
-zawsze kupuj na Allegro albo osobiście i dokładnie wszystko sprawdzaj
-ryzyko musi być ;D

Obecnie posiadany skuter kupiłem w taki sposób:
-godzinę przed zakupem nawet nie spodziewałem się że jeszcze skuter kupię
-kolega napisał, że potrzebuje kasę na remont auta bo mu elektrykę popaliło i sprzeda mi skuter za XXXX (tanio)
-szybka kalkulacja i dycyzja
-przyjechał, sprawdziłem go na wylot bo zawsze okazje są podejrzane, ale haczyki nie muszą być zawsze
-kupiłem
Teraz liczę na zysk 2x

Wszystko da się robić uczciwie.

Kiedyś zainteresowała mnie możliwość inwestycji w złoto, ale podobno złoto do 20 tys zł nie opłaca się. Zostaje srebro albo może jeszcze jakieś inne szlachetności, ale odstawiłem temat.




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 25 cze 2015, 11:45 
*

Rejestracja: 10 kwie 2014, 15:48
Posty: 4
Pojazd:
Na szybko, temat biznesowy a więc prowadzi ktoś tutaj sklep internetowy ? Ja takowy chciałbym otworzyć i ja bym chciał takowy prowadzić. Patrzyłem nawet na jakiej platformie mam otworzyć. Rozmyślałem o platformie presta shop. Czy ktoś już może z niej korzystał ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 29 cze 2015, 19:38 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 mar 2012, 19:38
Posty: 688
Pojazd: aerox
Obrazek

Znalazłem taki skuterek, niby to Yamaha, na chodzie, za mały hajs, ile mogę dostać przy sprzedaży na części ?




_________________

https://www.facebook.com/SuperMotoRide?fref=ts

Sprzedam !!!
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/mamD/

Rieju
rieju-rr-50-sport-edition-by-michas-t368566.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 9:15 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 6:17
Posty: 5
Pojazd:
Szczerze to nie wiem, nie zajmuję się skuterami. Tylko co to ma w temacie do biznesu :D ? Chcesz handlować na części różnymi rzeczami i chcesz przede wszsystkim w ten sposób rozkręcać swój biznes ? Jeśli tak to mi się wydaję, że pomysł na biznes jest troszkę chodnikowy, nie obraź się.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 10:59 
**

Rejestracja: 06 sie 2012, 11:06
Posty: 460
Lokalizacja: brac kasę ??
Pojazd:
misio357, szczerze to za ile on jest ?? ja raczej przeczuwam , że nie będzie za dużego zainteresowania cześciami . Najlepiej szukaj jakichś markowych.Mi z Piaggio nrg mc2 chwile już schodza te częsci , wszystkiego pewnie sie w przeciągu roku pozbędę . Sprzedaż na części wymaga czasu




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 11:15 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 3:03
Posty: 4
Pojazd:
Tysiąc złotych na biznes? A na jaki biznes? Nawet za to budki z bułkami z pieczarkami nie otworzysz...:-) teraz, żeby cokolwiek otworzyć to trzeba 10 x tyle, co tysiąc złotych... nie wiem, co ktos ci jeszcze poradzi, ale za te parę groszy to raczej kokosów nie pozrywasz:-) ale oczywiście życzę ci powodzenia:-)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 cze 2015, 22:23 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 kwie 2011, 12:36
Posty: 791
Lokalizacja: Słupsk
Pojazd:
Kiedyś zaczynałem od skuterów kiedy wkrecilem się już w handel,znalazłem nowe źródło pieniędzy a mianowicie "TUNINGOWE CZĘŚCI " to właśnie na nich dorobiłem się najwięcej,w miedzy czasie były rowery,kiedy już miałem jako tako pieniądz postanowiłem do ukonczenia 18stki po handlować autam by po zdaniu prawka kupić sobie wymarzony samochód ,po ukończeniu 18 miałem przestać handlować autami ,ale się nie udało i robie to do dziś :d

Na dzień dzisiejszy (nie nie chwałę się )dorobiłem się Astry Bertone oraz Hondy Crx ,oraz nie dużych środków pieniężnych na koncie bankowym.

Teraz świat skuterów zmalał ale tuningowe części zawsze ludzie kupowali i będą kupować !! kiedyś kupowałem hurtowo tłumiki i czasami części sprzedawałem zanim dotarły do mnie do garażu :d wiec ja bym od tego zaczął ,pomysł na handel skuterami też jest dobry ale to musi być bardzo dobrze sprawdzone ponieważ nie w każdym województwie jest sens tym handlować ;)




_________________

ZAPRASZAM DO SIEBIE :)

Piaggio Typhoon <MoNsTeRek:

https://www.facebook.com/Pawelek016?not ... _new_likes

viewtopic.php?t=354526




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 cze 2015, 22:30 
Adaukt2773 znam co najmniej dwóch milionerów z okolicy którzy zaczynali od paru stówek ;D

A tak w temacie to misio357 nie wiem czy znajdziesz kupca na taką maszynę. Jak nieraz widziałem to coś takiego w całości kupić szło za 300 zł to kto do tego będzie szukał części.
Czasy zajebistych cen i popytu na części do skuterów niedawno minęły. To już nie jest to, co 10 czy 5 lat temu, że na byle co był popyt i byle jaki plastik kosztował minimum 100 zł. Teraz co najwyżej możesz to połamać i wrzucić do worka na plastiki, albo pomęczyć się rok i sprzedać za 20 zł.

Mówię Ci, jak skuter na części to tylko coś najpopularniejszego. Miałem SR i mimo sportowych części ledwo zarobiłem, a byłbym chyba na zero gdyby nie te sportowe rzeczy.
Natomiast jedynie z Aeroxów wychodziłem zarąbiście, niestety od końca sezonu 2014 zauważyłem spadek popytu. Ale jakbyś dorwał do 1000 zł to próbuj. Innych skuterów nie próbowałem to nie wiem...

Biznes, trochę to śmiesznie brzmi. Za 1000 zł nie rejestruj od razu firmy, po prostu pomyśl, wykorzystaj to, co jest popularne na rynku i pomnóż hajs :)

Samochody to chyba też spoko rzecz ale chyba nie za 1000 zł (no chyba, że znajdziesz grata za 500 zł i na części dostaniesz ponad 1000 ale mi by się za 500 nie chciało). Ja z autami od jutra zaczynam z kuzynem ale próbujemy na większym pieniądzu ;D




Na górę
   
 
 
Offline
Post: 01 lip 2015, 11:08 
*

Rejestracja: 13 kwie 2014, 9:18
Posty: 4
Pojazd:
Powiem wam chłopaki, że sprzedażami na części mało się zdziała..Jak ktoś już planuję jakiś biznes to najlepiej jest uderzać w usługi. To na usługach można jak najwięcej zarobić. Ceny w sklepach w całej Polsce są mniej więcej równe, ciężko tutaj szukać jakiś dużych zysków.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy