Dzisiaj jest 24 wrz 2024, 23:32



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 08 maja 2011, 18:56 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2010, 13:58
Posty: 321
Lokalizacja: okol.Zagnańsk
Pojazd:
Lepiej Ssanie ręczne :mrgreen:




_________________

"Z Motorem jak z Kobietą: Najpierw pokochaj, zrozum a później rozbieraj "


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 20 maja 2011, 16:51 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
Żeby troszkę odświeżyć temat, to przyszła mała paczuszka, a w niej:
Ssanie ręczne z linką Polini
Wentylator wariatora Top Racing Sport CPI 16mm
Zestaw naklejek Stage6 MKII A2 białe
Olej Castrol Power1 Racing 2T (zapas na cały rok :D)
Obrazek

Założyłem rolki 3,5g i zbiera się dużo lepiej jak na 50cc ale to jeszcze nie to. Czuć że konieczny jest gaźnik, także w przyszłym tyg zakładam dell'orto 17,5, później już tylko regulacja, jakiś mocniejszy wydech, moduł odblokowany, nowa linka gazu, akumulator, a jak będą fundusze to jakieś sportowe wario. Następnie optyka + opona na tył i na ten sezon myślę, że wystarczy :)




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 cze 2011, 17:24 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
UP!
Więc niestety gaźnik zostaje seryjny, rzekomo na 17,5 nie można było go wyregulować, no ale ok :roll: Kiedyś tam się wrzuci Dell'orciaka.
Cylinder dotarty, założony nowy 'sportowy' moduł, nowy filtr stożkowy z osłonką chrom, wyregulowany gaźnik, sprężyny seryjne z minarelli, rolki są włożone tylko 3szt 3g. Efekt - przyspiesza bardzo ładnie, kręci baardzo wysokie obroty (przez ten moduł obrotomierz nie działa), tylko start trochę kiepski i zamulenie między 45-55km/h, co do prędkości to zabrakło prostej do sprawdzenia, ale dziś jechałem nim 82km/h, może jeszcze trochę więcej wyciśnie, ale potrzeba pustej drogi :)

Aktualnie kompletny brak forsy, także inwestowania w niego jak na razie nie będzie. Gdzieś dopiero po wakacjach wpadnie mocniejszy wydech (chyba że teraz trafię na jakąś okazję) no i gaźnik.

Nowe foto z naklejkami s6. Nie chciało już mi się go myć :)
Obrazek
Obrazek


Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż nówkę ssanie Polini.




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1


Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 17:25 przez mattiz1, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 cze 2011, 17:33 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lip 2010, 17:34
Posty: 1095
Lokalizacja: pdk
Pojazd: Keeway Flash '07 | Corolla E12
Jaki moduł kupileś? Ten z allegro czy inny?




_________________

Motoforce 50cc, Tecnigas Next, Malossi Multivar (hebo niebieskie +1500rpm, hebo +60, pasek Polini Speed)
v-max 70km/h GPS | 3,5l/100km
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 cze 2011, 21:00 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
Moduł china, coś Takiego , tam chyba jeszcze jakaś przelotka musiała być. Tyle że kupowałem w sklepie, więc wyszło trochę drożej, ale od razu zamontowali i mam pewność że działa. Ale jak już pisałem wcześniej obrotomierz na nim wariuje, no ale coś za coś.

Generalnie prędkość mi odpowiada, chociaż fajnie byłoby osiągnąć te 90km/h przy mocniejszym wydechu no i zniwelować ten dołek między 45-55 :D




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 cze 2011, 22:38 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 cze 2010, 22:10
Posty: 563
Lokalizacja: Radom
Pojazd:
fajny skuterek jak ci się spisuje zx z streetrace?




_________________

SPRZEDAM RÓŻNE CZĘŚCI ZDJĘCIA W LINKU
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1890834#1890834




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 13 cze 2011, 22:47 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 cze 2011, 22:22
Posty: 55
Lokalizacja: Się wziołeś ??
Pojazd:
No no ładna fura ;D
Widzę że ładny projekt się szykuje ;p




_________________

Sprzedam całe Piaggio NRG 50ccm LC !! Na części lub w całości !
GG: 1241245




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 cze 2011, 7:45 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
A więc wydech nie jest zły, niby mówią że taki niskoobrotowy ale dobrze zaczyna 'ciągnąć' od około 7000rpm. Myślę że te 85km/h nie jest aż takim złym wynikiem jak na keewaya, ale i tak przy napływie forsy wydech zmienię na coś bardziej wysokoobrotowego, bo mimo wszystko czuć że go trochę ogranicza :)




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 cze 2011, 15:03 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2011, 16:23
Posty: 123
Pojazd:
siema mam problem z regulacja mojego ZX'a jakbys mogl mi pomoc bo slyszalem ze tez miales problem z regulacja to daj mi znac na GG 12762579 :wink:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 cze 2011, 15:32 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 17:45
Posty: 468
Lokalizacja: B-stok
Pojazd:
LopezoO, Nie spamuj komuś w temacie!!!

mattiz1, także myślałem, że mam blokowany moduł do 9000rmp, jednak kiedy odpowiednio wyregulowałem gaźnik, ku mojemu zdziwieniu osiągnął ponad 9500rmp(na stopkach). Sprawdź czu u ciebie przypadkiem także tak nie ma :D




_________________

[center]Obrazek[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 cze 2011, 21:20 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
BiałyPiorun pisze:
mattiz1, także myślałem, że mam blokowany moduł do 9000rmp, jednak kiedy odpowiednio wyregulowałem gaźnik, ku mojemu zdziwieniu osiągnął ponad 9500rmp(na stopkach). Sprawdź czu u ciebie przypadkiem także tak nie ma :D


Jak już pisałem, moduł mam założony nowy 'sportowy' także nie muszę już nic sprawdzać :)
Tyle, że u mnie nigdy (nawet na stopce), nawet na rolkach 3,5g i sprężynie hebo niebieskiej nie miał siły wykręcić więcej jak 9000rpm, zresztą przy takich obrotach szedł ogień z wydechu...
Teraz jest już ok, tyle że po ostatniej jeździe w deszczu coś się z... i jedzie max 80, przy tej prędkości przerywa, pewnie gaźnik zasyfiony :roll: Ale szkoda mi ładować już w niego kasę, za pół roku prawko... Jak na razie planuję jedynie zakup mocniejszego wydechu, nowej opony, szczęk hamulcowych i jeśli wystarczy kasy to dell'orto 17,5. THE END : D




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł:
Post: 26 cze 2011, 21:50 
mattiz1, nie ładuj już w to kasy :P co do obrotów to coś z gaziorem musi być, lub linką, może na tym rozdzielaczu nie odciąga do końca przepustnicy i nie ma maxa :P Powtarzam jeszcze raz nie ładuj w to kasy, bo skuta po tunie drożej nie sprzedasz :P lepiej zbieraj na prawko :mrgreen: mi tez zostało jeszcze pół roku a potem auto i wsio :mrgreen: może jeszcze prawko na motór ale to sie pomyśli :mrgreen:


Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 21:50 przez tiger94, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
   
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 cze 2011, 9:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 17:45
Posty: 468
Lokalizacja: B-stok
Pojazd:
mattiz1, ale sam mówiłeś, że na sortowym module obroty czy coś ci wariuje. Więc sprawdź seryjny. Ja miałem docisk hebo +50 i rolki 4g i ledwo się na 9k rmp wkręcał. Jednak jak już mówiłem. Regulacja załatwiła wszystko. Teraz mam multivara i rolki 6 gram i 95000 to nie problem.




_________________

[center]Obrazek[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 cze 2011, 11:17 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
Obrotomierz na nim wariuje, gdy osiągnę 6000rpm się resetuje co chwilę, ale talki już urok tych 'sportowych', ponoć tylko na Naraku obrotomierz działa dobrze. Ale mi tam to aż tak nie przeszkadza :) Przynajmniej sądząc po dźwięku kręci gruubo ponad 10000obr, także z obrotami wszystko ok.

Z linką faktycznie coś jest nie tak, mimo że pod manetką jest skręcona na maxa, to mam prawie 1cm luzu na manetce, kiedyś tam się za to zabiorę. Jak na razie to ma tylko jeździć :P

Wiem, że dużo za to nie dostanę, obstawiam że za rok dostałbym max z 1700, dlatego kiła prawdopodobnie do końca swojego żywota zostanie u mnie, a po urodzinach od razu prawko A+B i super jakby wpadła jakaś '600setka. Kiłej zostanie do rekreacji, jak gdzieś trzeba będzie podskoczyć do sklepu itp. 50zł na ubezpieczenie na rok, to praktycznie żadne koszty: )




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1


Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 11:18 przez mattiz1, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 lip 2011, 21:32 
***

Rejestracja: 20 cze 2010, 12:46
Posty: 515
Lokalizacja: Połomia
Pojazd:
Coś nowego się dzieje?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 lip 2011, 8:53 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
Keeway jeździ tak jak jeździł..
Podjęta "męska decyzja" - nie inwestuję już w niego, i tak poszło za dużo kasy, a za pół roku robię prawko i kupię r6 lub Kawe zx-r6 :) Automatem zwyczajnie już się nie chce jeździć.
Na ten rok plany z zakupów to jedynie kupno nowej opony na tył, sprężyny dociskowej Malossi białej i twardszych sprężynek sprzęgła (tylko muszę znaleźć kogoś kto mi odkręci sprzęgło, "mechanik" który regulował skuter mi tego nie założy, uważa, że będzie dużo gorzej jeździł :roll: ) lub od razu całe sprzęgło nowe Tec evo racing / s6 sport pro [nie wiem, które lepiej], bo teraz start ma okropnie słaby.
Ale powiem, że wbrew pozorom zx daje radę przy streecie, po przekroczeniu 50km/h elegancko się wkręca, momentalnie pojawia się 70 na budziku :) Mam nadzieję że ten muł między 30-50 zniweluje sprężyna.




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 lip 2011, 9:36 
***

Rejestracja: 01 maja 2010, 9:05
Posty: 1180
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
mattiz1 pisze:
sprzęgło nowe Tec evo racing / s6 sport pro [nie wiem, które lepiej]
Dużo osób polecało mi Tec'a i go niedawno zakupiłem - jestem pod ogromnym wrażeniem jego możliwości ;)

mattiz1 pisze:
Mam nadzieję że ten muł między 30-50 zniweluje sprężyna.
Jeżeli muli Ci przy tych prędkościach to na bank wina sprężyny i skoro aż tak duży muł przez 20 km/h to masz duużo za miękką tą sprężynę.




_________________

Moja senda na racingu <3

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=273118

Zapraszam do komentowania :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 lip 2011, 9:43 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
Po prostu bardzo spadają obroty przy tej prędkości, dopiero tak powyżej 45 się zaczyna wysoko wkręcać, a od 50 praktycznie do końca już jedzie elegancko. Więc tak jak piszesz, na bank to wina sprężyny :) Podczas regulacji "mechanik" mi założył seryjną + 3rolki po 3g...
Chyba faktycznie się zdecyduję na to sprzęgło Tec, ale to jeśli jeszcze coś zarobię, tak to wrzucę jedynie sprężynki niebieskie Hebo.




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 lip 2011, 9:57 
***

Rejestracja: 20 cze 2010, 12:46
Posty: 515
Lokalizacja: Połomia
Pojazd:
mattiz1, też mam taki problem ze spadaniem obr :lol:
Mam sprężynę Hebo czarną, zamontuję niebieską. Możliwe, że pomoże :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 31 lip 2011, 10:23 
***

Rejestracja: 01 maja 2010, 9:05
Posty: 1180
Lokalizacja: Racibórz
Pojazd:
zimnyfull1, Napewno pomoże :) A jeżeli masz naprawdę dużego tego muła, tak jak mattiz1 to bym się pokusił nawet o hebo +90% :wink:




_________________

Moja senda na racingu <3

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=273118

Zapraszam do komentowania :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy