Dzisiaj jest 29 mar 2024, 1:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 14 kwie 2011, 20:52 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2010, 22:22
Posty: 403
Lokalizacja: Rawicz
Pojazd:
timo pisze:
Perzyk- kupiłem od niego zbiorniczek wyrównawczy, czekałem na niego z 1.5 miecha, doszedł dzisiaj i jest nie kompletny... Nie polecam, beznadziejny kontakt, na mój widok [gg] od razu robił się niedostępny... WIELKI NEGATYW !!

Korka ci brakuje?
napisz na gg 1064217
Czekałem za wpłatą 2 miechy takze nie polecam...




_________________

Sprzedam całą Aprilie SR na częsci
gg 1064217


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 24 kwie 2011, 10:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 8:57
Posty: 7
Lokalizacja: Świątniki G. k. KRK
Pojazd:
Ja nie polecam Gościa o nicku Maroo78 jest on z Gorlic.
Kupiłem u niego gaźnik. Był dziurawy iglica była przywiązana drutem, i nie było adaptera linki gazu. Zapewniał mnie że wszystko jest kompletne i sprawne gdy otworzyłem to była dziura zaklejona silikonem. Gdy do niego napisałem powiedział że dla niego wszystko jest kompletne i że on tak jeździł. Pisał że gaźnik jest po przebiegu 800km a miał zrobione przynajmniej 2000km cały porysowany.... Teraz na dodatek przecieka niewiadomo skąd....
jego GG: 642097

Pozdrawiam.




_________________

Yamaha Aerox VR 2006
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=136025. Zobacz. nie pożałujesz ;)

Zobacz jak chodzi :)
http://www.youtube.com/watch?v=Wo7qMk3s-Gc
http://www.youtube.com/watch?v=f4kFBDPZ3Y0




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 maja 2011, 17:59 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 14:45
Posty: 40
Lokalizacja: Lędziny
Pojazd:
Niestety nie pamiętam nicku na allegro, i nie wiem czy gość ma tutaj konto.
Na innych forach i serwisach używał nazwy:
MarciN-matrix
chłopak ze Śląska, miejscowość Osy obok lotniska Pyrzowice w Katowicach.
Kupiłem od niego Keeway'a Matrixa.
Rzekomo:
Miał przebieg około 3tyś
Nic nie było robione, kombinowane itd.
Nigdy nie leżał
itd.
gdy go odbierałem wszytsko fajnie jeździł bez problemu. Trzeba było dolać oleju, o czym mi powiedział...no spoko doleję.
Na drugi dzień dolałem oleju i okazało się, że jest zepsuta pompka oleju.
Strasznie dymił i nie odpalał. Oddałem go do naprawy, okazało się, że plastiki są połamane wszędzie!
Zaczęły się trząść itd.
Później znalazłem w internecie ten film dzięki któremu, widzę jaki był przebieg
7821 km
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 283114040#
i temat na forum gdzie doczytałem co było robione :)
http://www.skutery.slask.pl/forumsks/pr ... c1ecaf7d1a

3500zł w du**




_________________

Zapraszam do mojego custom keeway'a:)
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 83#1005283

[center]Obrazek[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 maja 2011, 15:51 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
Ostrzegam przed kolesiem nick na mielochu: Lampuś , jego gg- 35266625
Chciał kupić ode mnie gaźnik, prawie miesiąc temu wysłałem paczkę za pobraniem i typ nie odebrał, nie odpisuje na żadne wiadomości.
Podałbym jego dane, ale nie wiem nawet czy nie są fałszywe. Rzekomo jest z jakiegoś Janowa (gdzieś pod Starogardem Gdańskim)
Nauczka na przyszłość - już nic więcej nie wysyłam za pobraniem. Niepotrzebnie zmarnowane pieniądze i czas...




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 maja 2011, 8:21 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2010, 21:53
Posty: 125
Lokalizacja: Szczerców
Pojazd:
GG: 11017864

Uważajcie na ten numer..

Napisał do mnie że ma Streetrace na sprzedaż.

Po wpisaniu w google Streetreca S6 ukazały mi się zdjęcia które mi przesłał.

Po napisaniu mu żeby dalej szukał frajera oznaczył mnie na gg "ignorować"




_________________

Liczy się wnętrze a nie wygląd.. chociaż nie zaszkodzi jak jest ładnie :P

Aprilia SR High End 20 PS
!Zacnie!

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... sc&start=0


Moje małe kochanie <3


Ostatnio zmieniony 25 maja 2011, 13:40 przez Mati-Freak, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 maja 2011, 15:56 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lip 2009, 20:50
Posty: 593
Lokalizacja: B-STOK
Pojazd:
dawid303 pisze:
timo napisał/a:
Perzyk- kupiłem od niego zbiorniczek wyrównawczy, czekałem na niego z 1.5 miecha, doszedł dzisiaj i jest nie kompletny... Nie polecam, beznadziejny kontakt, na mój widok [gg] od razu robił się niedostępny... WIELKI NEGATYW !!

Korka ci brakuje?
napisz na gg 1064217
Czekałem za wpłatą 2 miechy także nie polecam...


Miałem kupić od typa ten korek, czekałem 2 tyg, podobno wysłał, okazało się że pod zły adres, czekam teraz 4 tydzień i już przestał odpisywać mi na gg. Najpierw kazał mi zapłacić zanim wyśle ale jakoś się dogadaliśmy że po przyjściu paczki ja zapłacę, dobrze że tego nie zrobiłem bo bym był parę złotych w plecy. Uważajcie na typa !!!




_________________

YAMAHA NEOS 50S LC
-Metrakit MKseries 50ccm
-Top Racing HQ
-Yasuni Z
-Dellorto 17.5
-Metrakit
-Polini Speed Controll
CUSTOM
NeoSpeed <--Sprawdź to




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 maja 2011, 21:35 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2010, 13:49
Posty: 1819
Lokalizacja: Nowy Sącz
Pojazd: Aprilia sr
Kupiłem od tego gościa phantom nóżke boczną igm do apki chciałem za pobraniem to się nie zgodził wpłaciłem na konto i maił na drugi dzień wysłać ale czekam juz ok 1.5 miesiąca i nic nie ma pisałem mu id potwierdzenie wysyłki a tu nic pisał ze jutro jutro i nie wysłał wkońcu mówił jakieś bajeczki że nigdy nikogo nie wyj*bał a tu proszę gośc jest z radomska ... nie polecam kupna od niego jeśli wkońcu dojdzie to spoko usune tą wiadomość i bedzie spoko ale wątpie . NIE POLECAM KUPOWANIA OD NIEGO !!




_________________

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=119616 ------> MOJA APKA ;)..full sport full optyk xd ...skomentuj odwdzięczę się tym samym

Polerowanie aluminium gg 23094870


Ostatnio zmieniony 29 maja 2011, 20:35 przez mateusz12253, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 maja 2011, 13:19 
*

Rejestracja: 12 maja 2011, 12:35
Posty: 4
Pojazd:
Wiem, że to nie do końca w temacie ale warto o tym pamiętać aby zakupy w internecie nie kończyły się porażką.

1. Przy każdym zakupie przez internet nowego sprzętu macie prawo odesłać go do sklepu w ciągu 7 dni bez podawania przyczyn.

2. Jeśli sprzedający na Allegro nie wywiązał się z aukcji, którą wygraliście należy zgłosić to na policję a następnie dochodzić odszkodowania z Programu Ochrony Kupujących.

3. Wszelkie gwarancje wysyłane do sklepów internetowych można wysłać na ich koszt. Jeśli ktoś prowadzi sprzedaż poza miejscem działalności czyli w internecie wszelkie gwarancje i rękojmie musi przyjmować na własny koszt.

4. Jeśli zakupiony przedmiot (nowy) przestanie działać w ciągu 6 miesięcy do daty zakupu to domniemywa się, że wada istniała od początku i nie ma żadnych przeciwwskazań aby taki przedmiot zwrócić.

Wszystkim mającym problemy z zakupami w internecie polecam lekturę:Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu
cywilnego




_________________

Blog na temat mojego skutera elektrycznego e-max 90s




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 cze 2011, 8:50 
*

Rejestracja: 06 sie 2010, 22:50
Posty: 33
Pojazd:
nick allegro: Grzesiek9663 , mieszka w Legionowie , na mielochu:Grzesiek9663. Sprzedał mi silnik od Yamahy Jog RR , który miał być idealnie działający,wycwanił się i wystawił na aukcji ten silnik za 1zł , żeby nie płacić dla allegro później a przesyłkę 299zł. Gdy silnik przyszedł okazało się, ze szpilka w karterze została ułamana i niema jak jej wyjąć i gwint na szpilkę jest do d**y. Następnie gwint wału od strony wariatora ucięty na skos. Nie da się nakręcić śrubki. Gwinty od mocowania pompy wody przypominają jajo. Od pokrywy przekładni zerwany 2 gwinty. Miałem z tym panem spór na allegro ale moje zdjęcia robione jako dowody nic nie dały widocznie pan sobie to wszystko już wcześniej zaplanował bo pisał w sporze, że jeżeli mi tak bardzo zależy to może mi oddać koszt licytacji czyli 1 zł a kosztów wysyłki (299zł) nie odda.


Ostatnio zmieniony 25 cze 2011, 9:31 przez maritcz, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 cze 2011, 9:04 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2010, 18:42
Posty: 163
Lokalizacja: Racibórz!
Pojazd: Keeway Matrix
Na forum gość ma nick : pioneer93 . Mieszka koło przemyśla w żurawicy bodajże. Oszust jakich mało , sprzedał wydech ( wystawił go na forum ) , wysłał mi po wcześniejszych uprzedzeniach że było kolanko lekko przerobione ale po to aby stał leciutko wyżej ( wydech to Laser X-Pro ) . Okazało sie że wydech w ogóle nie pasuje . Gościu usunął konto na nk , na mielocha nie wchodzi , usunął także nr. gg.




_________________

ObrazekObrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 cze 2011, 23:31 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
http://moto.allegro.pl/leovince-yasuni- ... 72784.html

Jak to jest RR to ja jestem księdzem :mrgreen: . Jest to zwykły TT z silencerem od RR.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2011, 11:34 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 mar 2011, 15:04
Posty: 118
Lokalizacja: Goleniów / Szczecin
Pojazd:
Zakupiłem od kolesia z forum nick ''Viva12342'' Jest to jakiś dzieciak jego dane to Daniel Filipek , Wróblewskiego 17/49 , 24-100 Puławk
Cylinder Airsal z tłokiem
po przyjściu paczki okazało się ze w tłoku jest tylko pół pierścienia i jest on lekko bity
Tłok okazał się cały do wymiany , w dodatku koleś twierdził że jeździł na nim jeszcze nie dawno 110km/h na tym tloku . J***** OSZUST !

Rozumiem że cię typ oszukał ale powstrzymaj się.




_________________

Mój Pojazd Speedfight 1 :
Dellorto 17,5 + Malossi E13 + kruciec polini
Polini speed control, Rolki polini
sprzęgło seria sprężynki zółte , centralka czerwona
Gianelli silience
Twist Control , Gaz Box
Ale skąd brać na Wache ?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez billaden0007, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lip 2011, 15:26 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2010, 21:53
Posty: 125
Lokalizacja: Szczerców
Pojazd:
Sean12 - Kłamca, Oszust

Transakcja przez allegro.. Po wpłacie za dysze pieniędzy na konto, one nagle się zgubiły.. następnie brak kontaktu przez około 2 tygodni, po zgłoszeniu sprawy na allegro i zawieszeniu jego konta znów brak kontaktu przez pewien okres, następnie napisał że zwróci pieniądze lecz teraz znowu napisał że sobie mogę czekać nawet rok :)

GG:22070039




_________________

Liczy się wnętrze a nie wygląd.. chociaż nie zaszkodzi jak jest ładnie :P

Aprilia SR High End 20 PS
!Zacnie!

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... sc&start=0


Moje małe kochanie <3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lip 2011, 16:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2011, 14:45
Posty: 40
Lokalizacja: Lędziny
Pojazd:
Witam :)
Chciałem kupić subframe do minarelli. Dałem ogłoszenie na forum i napisał do mnie gość.
Niestety nie wiem jaki jest jego nick na mielochu ale w katalogu gg ma Milek95.
Kłamca i oszust!!
to jego skuter jak by ktoś wiedział kim jest na forum :)
http://allegro.pl/aerox-full-racing-na- ... 17727.html
Jego dane:

GG:113 86 98
Tel:512 22 77 71
nick mieloch:
nick allegro: annasilver

Miłosz Suchu
ul. Guczkowskiego 3/7 nr 88
42-206 Częstochowa

Na początku chciałem jakieś zdjęcia oczywiście rzekomo nie miał no ale okej niech mu będzie.
Chciałem żeby wystawił na allegro to napisał:
"nie chcę płacić prowizji tak więc dam 49.99zł aukcję i 100.01 przesyłkę ok ?"
Poprosiłem więc go żebym mógł sprawdzić paczkę przy odbiorze.
Jako, że bardzo zależało mi na czasie chciałem, żeby wysłał mi to kurierem.
Podał mi jakieś ceny przesyłek 36zł +7zł za to że mogę sprawdzić.
Zgodziłem się na to bo cena dla mnie nie gra roli akurat.
Później napisał mi, że to bedzie 157zł (subframe 120zł) więc wychodzi 37zł za przesyłkę.
Koleś wysłał to wczoraj (poniedziałek). Wysłał pocztą a miało być kurierem. Przesyłka koszotwała 29zł a on i tak przybrał cenę 37 :)
Więc zamiast zapłacić 149zł zapłacę 157 czyli tyle ile za kuriera tylko muszę czekać dużo dłużej.
Po tym jak dziś paczka nie przyszła napisałem do niego zapytać co jest grane.
Napisał mi, że wysłał pocztą z taką ceną (157zł bo przecież się tak umówiliśmy) tyle, że pocztą polską priorytetem.
Pytając czemu nie kurierem powiedział, że po pierwsze ma 15km do siedziby DPD a po drugie jego tata niby był tam i było zamknięte od 2 tygodni! ;]
Gdy go jeszcze raz zapytałem czemu i ile jest zamknięte to DPD odpowiedział, że ze 3 dni bo remont jakiś mają.
Postanowiłem tam zadzwonić i sprawdzić na zumi ile ma do tego całego dpd.
Okazało się, że żadna placówka kurierska nie jest zamknięta włącznie z tą w o której mowa, a do siedzby ma niecałe 5km ;]
Jak mu to napisałem to oczywiście się przyznał i powiedział, że okej odda mi pieniądze i się przyznaje. Powodem tego jest niby jego zdenerwowanie bo wysyłał dwie paczki jakiś korek mhr i pasek.

Gość się upierał w tych przekonaniach ponad godzinę i kłamał i kłamał :)
NIE POLECAM




_________________

Zapraszam do mojego custom keeway'a:)
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 83#1005283

[center]Obrazek[/center]


Ostatnio zmieniony 05 lip 2011, 16:18 przez mihau17, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 lip 2011, 16:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 maja 2010, 22:16
Posty: 6
Lokalizacja: Nowy Sącz
Pojazd:
Łukasz Truszkowski nie radze sie z nim zadawac ;/
PSEUDO : truchol
sprzedalem moj licznik od vr mojej wysslalem w ten sam dzien co on mial niby wyslac kase oczywiscie ja dotrzymaalem slowa ale on nie potem sciamniaj i wyslal jakies przestazale potwierdzenia takim cudem zostalem wychujany na 80 zl poza allegro ;/


Ostatnio zmieniony 05 lip 2011, 16:22 przez damianomogilno, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 lip 2011, 0:21 
***

Rejestracja: 02 lis 2010, 15:31
Posty: 525
Lokalizacja: ŚLĄSK/Lędziny
Pojazd:
Użytkownik: Sallen
Dnia 20 czerwca zakupiłem sprzęgło, zapłacone 24.06 przez płące z allegro, więc można by powiedziec kasa była odrazu, tak mi przysłali meilem.
Link do aukcji: http://allegro.pl/sprzegl...1672867344.html
Link do mielocha: http://www.forum.mieloch....18cf2cecfc5ee02

Przyszło sprzęgło dziś(05.07) listem poleconym, wybrałem formę przesyłki jako Paczka Priorytet za 8zł. Profesjonalnie ponacinane okładziny okazały się totalnym szrotem, są po ukraszane, jedna częśc okładziny wyłamana ,a wypiłowane jest aż w korpusie alumiowym. Druga sprawa to poobjeżdżane śrubki od regulacji sprzęgła. Nie było o takich uszkodzeniach nic napisane w aukcji... :roll:
Na dole macie zdjęcia trzech okładzin w rzekomym stanie Bardzo Dobry, ,objechanych śrub oraz naciętego korpusu, wszystko jest zaznaczone czarnym lub czerwonym kołem.
Cytat z rozmów przez komunikator gadu-gadu:
"Ja: te okładziny nie są powyłamywane, trzymają się wszystko z nimi ok? Chcę miec poewnośc 100%
Sprzedający: ta wszystkie okładziny są w stanie bdb"

Czy patrząc po tych fotkach też myślicie, że są w stanie bdb? Ja nie.. :roll:

Fotki:
http://imageshack.us/g/148/zdjcie0342z.jpg/




_________________

Taki tam.. Ciekawy setup.. :D
Obrazek


Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 0:22 przez Adamer, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lip 2011, 8:11 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 kwie 2009, 12:40
Posty: 18
Lokalizacja: Poznań
Pojazd:
Hehe sorry ale takie posty to sobie mozesz pisać o sobie rozumiesz nie życze sobie po pierwsze przedstawiania mnie na forum w postaci oszusta jakie prawo masz do tego?.Po co te ściemy z tymi fotkami (fotki były dobrej jakosci i wszystko było na nich widać i po 2 nie było żadnych wymówek wiec nie próbuj udawać wielce poszkodowanego bo ja nie robie nikogo w .... Jeżeli chodzi o fotki nie chciałeś lepszych zdjęć mam to jeszcze na arch z gg wiec dowody mam ;D, kupowałeś co było na aukcji wszystko zostało wysłane zgodnie z opisem i przedstawione tobie wiadomo było ze sprzęgło jest używane bo raczej normalny(obeznany) człowiek by się domyślił ze sprzęgło to rzecz która sie eksploatuje (nie widziałem jeszcze sprzęgła z przebiegiem 600km w stanie jak po odpakowaniu z pudełka) jak chciałes nówke za 50zł to trzeba było nowe za 150zł i by nie było problemu.Nie mam sobie nic do zażucenia To tyle ode mnie.



Weż już skończ mnie oczerniać bo zaraz ja będę pisał na wszystkich forach ze jesteś dzieciakiem i masz problemy.ADMIN ZABLOKOWAŁ TWOJEGO POSTA BO NAJWYRAŹNIEJ PRAWDA JEST INNA>




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lip 2011, 9:16 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 paź 2010, 20:44
Posty: 313
Pojazd:
Witam!!!

Chciałbym was ostrzec przed uzytkownikiem z naszego forum:


NICK z forum: darekbad3,
Dane:

Darek Badura

miejscowosc: Bilczyce/Gdów

Jak ktos z tych okolic to pisac na PRIV lub GG bo moge miec małą prosbe w zwiazku z ponizszym :wink:

Jego gg: 9780514


Zakupiłem od niego cylinder, który to w jego przekonaniu był w idealnym stanie, pytałem go dosłownie o wszystko: czy nie ma jakis minimalnych rysek, przytarc, jaka kompresja itp.. Lecz mowił ze cylinder jest w bdb stanie, 9 bar kompresij i ze nawet minimalnej ryski nie ma.. Więc ok.. zamówiłem.... Wczoraj przyszedł, a tu zonk :shock: Cylek to totalny szrot posiada dosyc znaczna ryse nad kanałem dolotowym i tłok równiez w kiepskim stanie, ogolnie złom, a ze to nicasil to moge go jedynie na polce postawic.... A i najlepsze jak juz odebralem tą paczke i napisalem do kolesia to ten mowi ze nie powiedzial mi o tej rysie bo wtedy bym od niego tego cylindra nie kupił.. :roll:

Ale napewno sprawy tak nie zostawie... A napisalem to tylko po to poniewaz ten oszust sprzedaje na forum sporo gratów, które pewnie są tyle samo warte co ten cylinder.. a i dodam ze za cylinder dalem 250zł, wiec jest o co walczyc.. ale..
NIE KUPUJCIE OD UZYTKOWNIKA darekbad3, poniewaz szkoda waszych pieniedzy !!!




_________________

Moja apcia:

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... c&start=20

Wbijac :)


Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, 14:49 przez woli10, łącznie zmieniany 5 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2011, 16:57 
**

Rejestracja: 03 cze 2010, 20:11
Posty: 284
Lokalizacja: Kalisz
Pojazd:
Ja nie polecam za to Wojciacho0912, straciłem przez niego około 50 zł .

Był to gdzieś Wrzesień 2010. Pisał do mnie że weźmie odemnie telefon, pod warunkiem że zdejmę simlocka. Więc do ceny miałem doliczyć 20 zł. Pojechałem do serwisu zdjąć simlocka ( Nie mówiąc jak wtedy zmokłem) , zapłaciłem 20 zł . No i wysłałem ( około 15 zł) . Jakieś 2 tygodnie później przychodzi paczka spowrotem no i musiałem zapłacić za nią 12-14 zł. Oczywiście wielmożny Pan nie odbierał telefonów...Na GaduGadu cisza, Nie polecam i tyle.
Wiem że to było dawno ale ostatnio widziałem jego post , sam mi się jakby przypomniał i postanowiłem ostrzec innych.




_________________

Sprzedam części : GILERA ICE/RUNNER,YAMAHA BWS,PEUGEOT SPEEDFIGHT 1, SILNIKOWE P/G 125/150/50.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 lip 2011, 23:51 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 21:23
Posty: 605
Lokalizacja: Płońsk
Pojazd:
Nie kupujcie nic od alexzip50, zamówiłem u niego wydech z 2 tygodnie oczywiście przez allegro, za pobraniem i wydechu do tej pory nie widziałem, a z typkiem zero kontaktu. Przez takiego głupiego dzieciaka zmarnowałem tylko mój czas, bo mogłem sobie zamówić od kogoś innego wydech. GG tego typka 6688621




_________________

Colibrox:
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=281403
Hrr:
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=342383
Obrazek


Ostatnio zmieniony 19 lip 2011, 23:56 przez Przemko, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 416 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 21  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy