Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 8:03



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 15 lip 2011, 18:57 
*

Rejestracja: 14 lip 2011, 21:09
Posty: 1
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd:
Witam wszystkich ujeżdżaczy odkurzaczy :D :D :D :mrgreen: Niezmiernie jest mi cholernie miło przedstawić wam pewną Damę, która swym wdziękiem, smukła talią, i przesłodkimi oczyskami w których dostrzegłem :idea: :idea: coś wyjątkowego, bezgranicznie mnie uwiodła. Od razu wiedziałem że wybiorę właśnie ją, z pośród setek wszystkich innych napalonych włoszek którą będę dniami i nocami, w lato jak i w zimę, czy to w deszczu czy to w słońcu, gorliwo jak i z lekką nutką pikanterii zabierał na te piękne niezapomniane melange :P

Oto i ona, jedyna w swoim rodzaju, moja Malaga®... :cool:


Obrazek
Jedyne co chce zmienić w jej wyglądzie to pomalować ją w kolor SUBARU :cool:
Obrazek

jak i również felgi :P
Obrazek

Żadnych badlook'ów itp. gdyż za dużo malag już je ma wiec moja nie będzie taka jak inne :) wszystko z głową, zero wiejskiego tuningu :evil: każdy wie co mam na myśli :) (dla nieogarniętych: na pewno nie o badlook'u) :)

Obrazek


Obrazek

Wymieniłem w niej kilka podzespołów takie jak:

Cylinder 70 ccm Hebo Manston Racing jak dobrze pamiętam :lol:
Wydech YASUNI c21
Wał korbowy Stage6 HPC
A łożyska i uszczelniacze jakiejś japońskiej firmy YOSHY czy coś w podobie, pamiętam że coś było na Y XD
Gaźnik Dell'orto 17.5
Ręczne ssanie Polini
Filtr stożkowy Polini Air Box
Wydajniejsza pompa wody Stage6
Dodatkowa chłodnica pod dolnym plastikiem
Wariator Polini Speed Control
Pasek YAMAHA (nie żaden kevlar z uwagi na dbałość o wariator jak i korektor momentu obrotowego) :)
Korektor momentu obrotowego Polini
Sprzęgło Malossi Fly
Dzwon sprzęgła został standardowy z uwagi na jego prawie wieczną wytrzymałość (wiem to z doświadczenia swojego i innych) :mrgreen:
Amortyzator gazowy firmy (sam bym chciał to wiedzieć) :P
Przedłużka amortyzatora
Koło tylne od YAMAHY AEROX (planuję wymienić również całą kierę od aerox'a wraz z kołem)

A to jak ona zapier... pozostawiam waszej wyobraźni :cool:

Obrazek

A to mój Yasiek :cool:

Obrazek

Widoczna rdza nie jest wynikiem niedbalstwa :) po prostu nie zdążyłem jej schować do garage nim spadł ten pier....ny deszcz :mrgreen:

Obrazek

Obrazek
Jest ona z 1999r i pomijając moją extremalną technikę jazdy nigdy nie zaznała jakiegokolwiek szlifu bocznego jak i gleby, wszystkie ryski i obtarcia są wynikiem normalnego użytkowania "!!" jestem jej drugim właścicielem, pierwszym szczęśliwcem był to włoch :D i był to podobnie jak ja fanatyk marihhy, a wiem to po tym jak któregoś pięknego wieczorku czyszcząc tą gumę pod korkami wlewu paliwa i oleju znalazłem 3g palenia i paczkę bibułek XD Myślę sobie...kurczę nie wieżę :D i wtedy zasmakowałem włoskiego palonka :P

Obrazek

Obrazek
Przebieg jest orginalny w 100%. tylko musimy sobie doliczyć 500 km z powodu zepsucia się ślimaka :evil:

Obrazek

Obrazek
Opowiadać o niej mogę bez końca :D Lecz teraz głos oddaje wam :) komentujcie i oceniajcie. Pozdro :cool:

Nie klnij !
/seku145




_________________

SCOOTER TUNING IS NOT A CRIME !


Ostatnio zmieniony 21 lip 2011, 11:18 przez Marihha# BebeN, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 15 lip 2011, 19:10 
Zbanowany

Rejestracja: 21 gru 2010, 20:23
Posty: 9
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
Jako pierwszy to powiem ze jest zaje**** tylko z optyki cos zrób
Np:
-Tablica na przekladnie
-malowanie Czarna i pomaranczowe wstawki
-i moze wyciety PlayBoy w plastiku przed kolanami




_________________

Zobacz mojego NRG Power
II
II
II
\/
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... d1#1450774




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lip 2011, 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 lip 2010, 17:28
Posty: 0
Lokalizacja: Elbląg
Pojazd:
M@ciek PL, malowanie już przedstawił jakie chce
M@ciek PL pisze:
-i moze wyciety PlayBoy w plastiku przed kolanami

Jak dla mnie wiocha . . .

Ogólnie malaga ładna :) dasz jej swoje kolorki i będzie miazga :) a osiagi jakie ?;>




_________________

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 93#2189593 Moje Audi ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lip 2011, 20:05 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 paź 2009, 13:38
Posty: 1219
Lokalizacja: Kraków
Pojazd:
Tak playboy to jest to juz prawie wszedzie to jest hahah wies jak nie wiem co i jeszcze moze rozowa siateczka ;>

a tak na powaznie setup taki sobie przydalo by sie troche zmian... Cylek to raczej replica a nie racing xD bo takiego chyba nie ma ? kolorki sa jak najbardziej ok. powiedz jak z osiagami ? wydech dal bym w chrom jakies polerki fele na przod od roxa nadkole i juz calkiem innaczej wyglada :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 lip 2011, 22:21 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 lis 2010, 14:24
Posty: 293
Lokalizacja: Giżycko
Pojazd:
O widzę że chcesz pomalować tak jak moje CPI :P




_________________

× CPI Popcorn '03
√ Rieju rr '05
× Keeway F-act NKD '09
√ Keeway RY-8 '09

Zajrzyj do mojego garażu: http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=318597




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2011, 7:59 
**

Rejestracja: 15 maja 2011, 11:15
Posty: 406
Pojazd:
No malaga fajna. Jak z osiągami ile ci poleci?? :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2011, 8:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2010, 17:37
Posty: 81
Lokalizacja: lomza
Pojazd:
Malaga bardzo fajna, malowanie mi sie podoba. Załóż 2 takie same fele. I życzę powodzenia w dopieszczaniu swojej perełki :wink:

/seku145




_________________

RexiK
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 26#1509626


Ostatnio zmieniony 21 lip 2011, 11:19 przez Dżepetto, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2011, 9:04 
*

Rejestracja: 11 gru 2009, 17:29
Posty: 63
Pojazd:
Ładne malaguti. Bardzo fajnie przepalony wydech. Podoba mi się twoje podejscie do badlooka Jedyne co mnie okropnie razi to czerwony racingowy sylikon. Palonka bym nie ruszał bo nie wiadomo czy to nie chemik na muchozolu :mrgreen: .


Ostatnio zmieniony 16 lip 2011, 9:05 przez yasiek, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lip 2011, 10:44 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 sty 2010, 15:57
Posty: 283
Lokalizacja: Los Angeles
Pojazd:
Ładna i fajny tun. :P




_________________

Black Project Aerox 2011r
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=320099
Cytrynka 1998r
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=192232




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2011, 7:21 
*

Rejestracja: 14 lip 2011, 21:09
Posty: 1
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd:
Tablica na przekładnię? nie ta firma nie ten styl :wink:
Malowanie czarne i pomarańczowe wstawki? zobacz w google jak to wygląda na skuterze. tragedia, chyba że zrobimy odwrotnie XD wszystkie palstiki prócz tych dwóch małych wokoło kufra (mowa o tzw. łezkach), oprawki zegarów (ten chropowaty) kratki przed chłodnicami jak i tych (w łezkach) i tego przed kolanami wszystko w ten dość ciekawy, perłowy kolor pomarańczy :P a te co wymieniłem wyżej w czarną perłę :D tak jak zrobiło to Lamborghini w swoim nowym przeuroczym Aventador :cool:

Obrazek

A mój drugi motyw jaki mi chodzi po głowie to malowanie jakiegoś (pozwolę sobie stwierdzić) obrzydliwie bogatego rosyjskiego miliardera :P Sęk w tym że to nie jest farba... to jest czyste złoto :shock: przetopione i wylane na wszystkie elementy karoserii prócz lamp i szyb :shock: do tego podejrzewam dużo bezbarwnego + polerka aby otrzymać lustrzany efek i zachować owe złoto, gdyż jak uczono nas w gimnazjum złoto się utlenia :P
Ode mnie +50 do lansu dla skurczybyka :lol:

Obrazek

a skąd wiem że to złoto??? sami kurcze zobaczcie :lol: :mrgreen:
http://autokult.pl/2010/11/12/luksus-cz ... ota-top-10
Wspomniano tam o kiczowatej przeróbce i uwierzcie mi że zero w tym jakiegokolwiek kiczu :)

Mi Osobiście zostaje tylko lakier :D Ale teraz to ja zgłupiałem bo nie wiem co wybrać XD ale raczej zostanę przy malowaniu subaru ;)
O wycięciu Playboy w plastiku udam że mi tego nie proponowałeś XD Ty chyba masz mnie za banana lub typa w pizdościskach :| :P byłeś kiedyś w wawie na pradze? jak tak to zapewne widziałeś wariatów stojących w bramach swojego osiedla :) chłopaki wiecznie na oriencie to i odzież sportowa musi być :D nie myślcie że jeżdze cały rok w dresie i to z połyskiem XD odzież godna podziwu ;) nie ma lipy :D a kto w takim motywie lata ten wie co to są trzy paski :) miałem wam nie pokazywać swoich fot ale robię to tylko ze względu na dokładne wyjaśnienie wam o jaki mi motyw chodzi XD i teraz jestem wycieszony i wstawiam a jak się ogarnę jutro co ja zrobiłem to je pewnie skasuje na momencie :P foto jak jeszcze pół roku temu byłem gruby co nie bez powodu mówią mi BebeN(patrz nick) tak nawet teraz jak ważę 76kg przy 181 wzrostu xD

Obrazek

dobra wracając do tematu :D
Osiągi... muszę się przyznać ale złapałem nią v-maxa :? na nawigacji pokazało 119 km/h :) a przyspieszenie od 0 do 119 jest mega a dokładniej skoda fabia 1.4 mpi 80km dopiero dorównała mi tępa tak mniej wiecej 83/85 km/h a póżniej to już wiadomo że auto odjeżdża :D a odejście z miejsca zawstydziło skodę o tak mniej więcej można powiedzieć długość autobusu lini pks XD kumpel aż sobie zapalił tak sie zdenerwował jak nie mógł mnie dogonić :P

vrathe jak wspomniałem na początku tematu będzie cała kiera od aeroxa tzn. cały panel z zegarami, lagi, koło jak i nadkole ;) a zegary będą pasowały jak by były stworzone do malagi :D a wydech to polerkę ma co tydzień :D ogólnie planuje cały silnik oddać do polerki. polerka będzie również w w samym silniku (tu gdzie wał) XD pod deklem już sobie daruje bo nawet nikomu nie będzie się chciało z tym pier... :D
A palonko zostało spalone na momencie i w życiu takiego wcześniej nie miałem okazji skosztować XD

Doradźcie mi które malowanie będzie fest!!! :) pozdro :cool:


edit:
Yasiek jak przeczytałem Twój post wyobraź sobie że od razu poszedłem do garage, rozwinąłem line, malagę za koło i do góry :D usiadłem na taborecik i zacząłem usuwać to co powinienem zrobić od razu po złożeniu cylka :) Suczka wisiała tak pół godziny i odziwo nic z niej nie wyciekło ;)

Lepiej zapoznaj się z regulaminem forum, bo może się źle to dla Ciebie skończyć. Klniesz niesamowicie..
Druga sprawa to używaj opcji "edit", nie pisz posta pod postem.
Warn za nadmierne przeklinanie.
/seku145




_________________

SCOOTER TUNING IS NOT A CRIME !


Ostatnio zmieniony 21 lip 2011, 11:26 przez Marihha# BebeN, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2011, 8:11 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 gru 2010, 15:07
Posty: 501
Lokalizacja: nni
Pojazd: CBR125, LoNcIn250
Marihha# BebeN, Extra projekt a jak nic nie ciekło to dobrze malaga szczelna.




_________________

zipp otis 2t > Aprilia sr sport > motorynka > Yamaha aerox 2006 > diabolini xb 33 125cc > Yamaha aerox 2005




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2011, 8:13 
*

Rejestracja: 14 lip 2011, 21:09
Posty: 1
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd:
Cylinder 70 ccm Hebo Manston Racing jest tak samo jak replica dostępny do nabycia w sklepach. i następnym razem sprawdź dokładnie zanim zaczniesz kogokolwiek pouczać l ;)

Obrazek




_________________

SCOOTER TUNING IS NOT A CRIME !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2011, 8:38 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lip 2011, 15:50
Posty: 1137
Pojazd: Hrr/Ninja 250r
O widzę , że kolega z bliskich okolic . Skuterek bardzo ładny osiągi aż mnie zdziwiły , że tak wielkie także gratulacje i powodzenia w planach ! . Pozdro




_________________

Hary ! :
viewtopic.php?t=226138&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ninja ! :

kawasaki-ninja-250r-technicznie-sprawna-sesja-t369596.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2011, 11:23 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lis 2010, 10:30
Posty: 42
Pojazd:
Marihha# BebeN, Po pierwsze słowa! Uważaj na nie bo długo tu nie zabawisz!

Co do Malagi to ten wygląd mi nie podchodzi ;/ Ale setup jest Super!

Powodzenia w pracach :)




_________________

Zapraszam do mojej Roxii :)
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=1751788#1751788




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lip 2011, 6:43 
*

Rejestracja: 14 lip 2011, 21:09
Posty: 1
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd:
heh :D nic w tym zadziwiającego :) jak czysta i zdrowa seria po wymianie rolek z 6.5g na 3.0-3.5g sprężyny centralnej +30, i sprężynek sprzęgła na twardsze czerwone np. hebo jak dobrze pamiętam wyciśnie niecałe 90km/h ale to tylko wersje lc :) gdyż ac z reguły jest dość słabsze :?

edit:
Norek15 pisze:
Po pierwsze słowa! Uważaj na nie bo długo tu nie zabawisz!
dobrze tato :)

nie podchodzi ci wygląd obecny czy planowane malowanie suabu?
podziękował :)


Edytuj posty !!
/seku145




_________________

SCOOTER TUNING IS NOT A CRIME !


Ostatnio zmieniony 21 lip 2011, 11:27 przez Marihha# BebeN, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lip 2011, 8:38 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
Marihha# BebeN, Chyba tutaj nie pasujesz



Bedzie malowanie subaru to na kozaku z optyki . Mechanika ok lecz siłikon razi




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 cze 2013, 21:39 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2012, 19:33
Posty: 1359
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd: Aprilia SR50
Siems. Odświeżam temacik mojego kumpla :D Malga ciagle w jego rękach, i ciagle ma sie dobrze :D Jednak setup i wygląd uległy zmienie. Cylinder hebo sellniety, a za free ogarniete 70ccm jakieś... Sam nie wiem jakie ale daje rade :D Napęd bez zmian, nie licząc regulacji :P No i w miejsce yaska który poszedł w parze z Hebo, siedzi Leo TT :) Bardzo ładnie to gra ze soba :D Optyka, nowy lakier z palety Hondy :D Tylna felga polerowana prezetuje sie nieziemsko :D Jeszcze na przód wpadnie nowa felga, równiez polerka. Kilka fot doda Perfild , i doda on też filmik. Bo robił :P




_________________

Majne Sendełe :D sr-sprzedana-obecnie-derbi-senda-t259795-1180.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 cze 2013, 21:43 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 wrz 2012, 16:39
Posty: 341
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd: SR70R
Foteczki już dodaje :P Takie tam z Qubim postanowiliśmy odkopać temacik Grubego :P

Obrazek

Obrazek

A tutaj już z felą od roxa :)

Obrazek

Obrazek


Oraz filmik z GoPro :P czyli rundka z Grubym który miał mój kask :P

:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=skkmpQgLaeo




_________________

Obrazek
#SR70R<3 sr70r-by-perfild97-t305087.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy