Dzisiaj jest 07 paź 2024, 18:21



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 24 lip 2011, 13:04 
*

Rejestracja: 16 cze 2011, 16:17
Posty: 4
Pojazd:
Jako że zakupiłem skuter z padniętym silnikiem - wymienilem cylinder, tłok i wał. Po złożeniu odpala ciężko - trzeba długo kręcić , odpala po podlaniu paliwa pod świece. Z tego co sprawdziłem paliwo do komory pływakowej dochodzi ale wydaje mi się że dalej nie przechodzi, a raczej jestem pewny bo sprawdziłem świecę i jest sucha. Membrana wygląda ok - blaszki przylegają. Zastanawaim się jak powinny być podłączone weżyki i gdzie są śrubki do regulacji, widzę tylko jedną - kręcenie powoduje zmiane obrotów. Gaznik mikuni - czy moze ktoś ma jakieś foto z opisem jak podłączyć rurki ?? Czy ssanie zadziała po podpięciu bezpośrednio pod akumulator bo widzę że ktoś wcześniej już tam rzeźbił.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2011, 13:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lip 2009, 15:36
Posty: 71
Lokalizacja: Siedlce (łódzkie)
Pojazd:
Sprawdź szczelność membrany (to że wygląda dobrze nie znaczy że jest dobra).
Śrubkę od regulacji jeśli masz (nie każdy ten gaźnik ma) to jest za tą czarna pokrywką z napisem Mikuni.
Podciśnienie podłączasz do wejścia od strony króćca, a paliwo do tego drugiego (od strony filtra).

Przeczyść gaźnik, filtr, zobacz czy nie ma śmieci w baku, czy węże nie są dziurawe, czy nie dostaje "lewego" powietrza.




_________________

Żadna, nawet najprostsza, najbardziej gładka droga nie da ci tyle adrenaliny jak kręta droga ciągnąca się pomiędzy górskimi stepami...

Moja maszynka:
http://polskajazda.pl/Motocykle/Derbi/Vamos_G/56901


Ostatnio zmieniony 24 lip 2011, 13:19 przez pepekstunter, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 lip 2011, 13:33 
**

Rejestracja: 09 mar 2011, 18:11
Posty: 371
Lokalizacja: PCT
Pojazd:
witam posiadacza Ap.
kolega dobrze wyzej napisal
nie kazdy gaznik mikuni ma regulacje mieszanki . (ja nie mam )
wykrec gaznik rozkrec go i wygotuj w occie z woda (tylko nie czesci gumowe i plastikowe )
jak to nie pomoze to bedziemy szukac dalej . :]




_________________

Albo Suzuki albo Nic...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy