Dzisiaj jest 04 maja 2024, 4:12



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 lip 2012, 8:12 
*

Rejestracja: 02 lip 2012, 8:06
Posty: 30
Lokalizacja: Obrzycko
Pojazd:
Witam, posiadam Jet force (gaznik). Niedawno zamontowalem do niego wydech Leovince ZX, rolki (6.4g i zolte sprezynki- dodane w zestawie do tlumika). Niestety skuter zaczal strasznie mulic na starcie i jego v-max takze spadl (z 80 do 55). Wymienilem wiec dysze glowna (z 62 na 80, probowalem takze 74 lecz zamulal bardziej niz na 80). Zalozylem takze stozek revo. Przyspieszenie wzroslo i v-max takze ale delikatnie (okolo 3-5km/h). Nie wiem co teraz nalezy zrobic aby skuter jezdzil prawidlowo. Prosze o pomoc.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2012, 9:28 
*

Rejestracja: 04 lut 2012, 22:07
Posty: 89
Lokalizacja: Turek
Pojazd:
Ale na dyszach które miałeś początkowo było wszystko ok niedawno? Jeżeli tak to ustaw po staremu i postaraj się pobawić ilością powietrza. Przytkaj stożek taśmą (jeżeli masz) jezeli zwykły to pomyśl nad ograniczeniem dopływu powietrza. Ja miałem podobny problem przez jakiś czas nie mogłem się z podobnym problemem uporać. :) Ja praktycznie ponad połowę stożka zakleilem chwilowo taśmą i chodzi jak marzenie :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2012, 10:24 
*

Rejestracja: 02 lip 2012, 8:06
Posty: 30
Lokalizacja: Obrzycko
Pojazd:
Wlasnie na starych dyszach nie szlo ujechac. Mulil na starcie i v-max 45-50. Filtr mam gąbkowy revo. I jak mam go taśma zakleic? Moge jeszcze dodac ze jak wymienilem dysze i zdjalem stozek, ktory zastapilem seryjnym filtrem to skuter prawie wgl nie chcial jechac.


Ostatnio zmieniony 02 lip 2012, 10:36 przez JetforceLeoZX, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2012, 12:38 
*

Rejestracja: 04 lut 2012, 22:07
Posty: 89
Lokalizacja: Turek
Pojazd:
Mi na seryjnym za dużo powietrza dostawal. Więc ten stożek obklej trochę i sprawdz czy to jest przyczyną. Bo masz bardzo podobnie jak ja. Jak zadziała potem pomyslisz jak ograniczysz dopływ powietrza by było estetycznie :O Spróbuj wyczyścic w benzynie/ rozpuszczalniku gaźnik i przedmuchaj kompresorem.


Ostatnio zmieniony 02 lip 2012, 12:39 przez ANFO, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2012, 16:29 
*

Rejestracja: 02 lip 2012, 8:06
Posty: 30
Lokalizacja: Obrzycko
Pojazd:
Gdy wymienialem dysze to przedmuchiwalem gaznik kompresorem. Najzwyklejsza tasma zakleic ten stozek? Dlaczego jesli zalozylem stary filtr i nowa dysze to skuter wgl nie chcial jechac? Zalewal? Kolega powiedzial mi ze tez moze byc cos z rolkami. Ale mi sie wydaje ze sa dobrane dobrze wczesniej fabryczne mialem dokladnie takie same tylko 6.2g.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy