Dzisiaj jest 04 paź 2024, 4:23



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 327 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 10 lip 2013, 20:31 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
:mrgreen: jeszcze dzisiaj będą foty z pomalowanym całym tunelem bezbarwnym :D Idę teraz poszaleć.... Co do filtra mniejszego to jaki polecicie ? tak żeby założyć i żeby więcej apka nie paliła i żeby nie trzebało dużo wymieniać ? :D Co do błotnika to bardzo mi sie podoba ale perfel pierwszy to miał więc nie będę odgapiał i tak mam już ledy zjechane on niego :D

-- 10 lip 2013, o 20:31 --

Łapcie foty jak wygląda z wymalowanym tunelem na czarny mat i pokryte jakierem bezbarwnym !

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 10 lip 2013, 21:42 
*

Rejestracja: 03 maja 2011, 20:04
Posty: 9
Pojazd:
Jak tam z tym problemem z spalaniem naprawione ? Ile ci teraz pali ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2013, 20:16 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
Problem ze spalaniem .... mozna powiedzieć że rozwiązany bo zmniejszyłem mu dawkę paliwa tak że jak lecę na v-maxie i puszczę manetę wejdę w zakręt to żeby odrazu była reakcja na manetkę a jak mu zmniejsze to paliwo chyba nie nadąża wpływać do komory spalania ;/ świeca ma kolorek odpowiedni i jak narazie tak zostawie. Mało teraz też nie pali :( Ile mi teraz pali to dokładnie nie wiem bo ostatnio nie śmigam w dłuższe trasy... i nadal nie nalicza mi licznik przejechanych kilometrów. Ale zauważyłem że jak się spokojniej śmiga to mniej pali, i jak lec w jakieś dłuższe trasy to też mniej spali :D najwięcej pali po mieście jak się co chwile rusza spod świateł.

-- 11 lip 2013, o 18:24 --

Jaki filtr powietrza polecacie ? Jakiś z mniejszych... w miare realnej cenie... i jaka dysza główna do tego ? Dawajcie linki....
Zapodajcie jakis poradnik o polerce z którego korzystaliscie lub jest dokłądnie rozpisany.

-- 11 lip 2013, o 20:16 --

Miałem zamówić dzisiaj nóżkę boczną i przedłużkę amora ... niestety na mielochu nie ma w magazynie na scooterkingZ jest na zamówienie... ile trzeba czekać ? bo pisałem do mieloch na e-maila ale nie odpisuje




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2013, 20:50 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 cze 2011, 13:35
Posty: 142
Pojazd:
Co do filtra, jeśli nie chcesz stożka proponowałbym seryjną puszkę z NRG Power, jest dużo mniejsza od twojej oryginalnej, do tego wkładka Stage6 DL, lub Polini, Malossi ... wedle upodobania.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2013, 20:54 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 wrz 2012, 16:39
Posty: 341
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd: SR70R
Raczej 2-3 dni ale różnie to bywa niestety czasami nie przyślą nawet :/ A co do filtra to albo jakiś stożek typu malossi E5 albo tak jak mówi czaro1514 :)




_________________

Obrazek
#SR70R<3 sr70r-by-perfild97-t305087.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2013, 21:48 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
Nie opłaca mi się kupować puchy od powerka i jeszcze do tego wkłądu :P wyjdzie tyle samo co jakiś stożek i będzie ładniej wyglądać będzie + dla tuningu optycznego :P Niestety Up się opóźni... żałuje że zwlekałem dwa dni bo wcześniej nóżka była ale coż... czasu się nie cofnie. W tym tygodniu ani w następnym nie zamawiam bo za tydzień w sobotę tj. 20 lub 21 wybieram się na wakację na 10 dni i już od środy będę się pewnie szykował, pakowałi wgl. więc nie będę miał czasu na ogarnięcie nawet paczki a szkoda żeby leżały w domu i kurzyła, wracam ok. 1 sierpnia i odrazu zamawiam paczkę i zakładam :p A w niej :
:arrow: nóżka boczna buzzetti
:arrow: przedłużka amortyzatora ( jak będę zamawiał na mielochu, bo najtaniej, a jakiejś wysokiej nie chcę :D )
:arrow: śruby przekładni ( zamawiane będą chyba z scooterkingz ) PERFEL gdzie zamawiałeś ? I jaki kolor wybrac ? myslałem nad czarnymi bo kape będę robił w polerkę ! :twisted:
:arrow: możliwe że odrazu zawita jakiś filterek
:arrow: jakiaś naklejeczka :P
jeszcze kasa musi zostać na płyte PCV bo gładkie nadkole się zapowiada... Jak wrócę to sie ostro za nią wezmę :)


PS. SORRY ZA TAKIE OPÓŹNIENIA ALE TAK WYPADŁO :P
A WY W MIĘDZY CZASIE KOMENTUJCIE I PISZCIE COBYŚCIE ZMIENILI JESZCZE W SR-CE




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2013, 22:14 
*

Rejestracja: 07 cze 2013, 19:33
Posty: 103
Pojazd:
Cytuj:
:arrow: śruby przekładni ( zamawiane będą chyba z scooterkingz ) PERFEL gdzie zamawiałeś ? I jaki kolor wybrac ? myslałem nad czarnymi bo kape będę robił w polerkę ! :twisted:


Tak trzymać :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2013, 22:37 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 wrz 2012, 16:39
Posty: 341
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd: SR70R
kamiloooxxx pisze:
jeszcze kasa musi zostać na płyte PCV bo gładkie nadkole się zapowiada


Heh ktoś tu dużo fajnych rzeczy u mnie zobaczył :mrgreen: Jaki kolor planujesz ?

Śrubki z skz brałem , a jeżeli u Cb kapa poleci w polerkę to czarne powinny pasować najlepiej :)

I nie przepraszaj za opóźnienie bo każdy inwestuje wtedy kiedy może :)




_________________

Obrazek
#SR70R<3 sr70r-by-perfild97-t305087.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 lip 2013, 22:43 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
PERFILD97 pisze:

Heh ktoś tu dużo fajnych rzeczy u mnie zobaczył :mrgreen: Jaki kolor planujesz ?

Śrubki z skz brałem , a jeżeli u Cb kapa poleci w polerkę to czarne powinny pasować najlepiej :)

I nie przepraszaj za opóźnienie bo każdy inwestuje wtedy kiedy może :)

HaHa... dokładnie dużo fajnych rzeczy zobaczyłem u cb :D planuję nadkole zrobił albo w czarnym kolorze albo w pomarańczowym musiałbym zrobić vt i zobaczyć jaki będzie lepszy. A to nadkole oklejałeś? czy malowałeś? Co do śrub to właśnie też mi się wydaje że czarny najlepsze bo będą pasować i będą odbijać ładnie :D




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lip 2013, 9:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 kwie 2011, 17:17
Posty: 175
Lokalizacja: Kalisz
Pojazd:
Ładna, Factorki są w ogóle superrr. Powodzenia !




_________________

NRG <3

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=327430




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lip 2013, 15:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 gru 2011, 13:30
Posty: 179
Lokalizacja: Przemków
Pojazd: TZR
wspominałeś coś o malowaniu felg.. zmień kolor bo ten niebieski to ni w dupe ni w oko pasuje do reszty malowania.. xd a tak to Apka b.ładna :) problem z uszczelką wydechu rozwiązany czy dalej się przepala?
zapraszam do siebie ;)




_________________

Zajrzyj do TZR ;*
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 79#2361079
https://www.facebook.com/BlackGoldTZR

UWAGA SPRZEDAM! BRAĆ ;)
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/MEoJ/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lip 2013, 15:05 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lut 2013, 21:26
Posty: 1259
Lokalizacja: Międzychód
Pojazd: Aprilia SR by DopiXxX
Fajna Apka . Co z tym filtrem . A co do twojego problemu ze spalaniem to ja też mam . Pali mi z 8/7,5 l/100km . Mam gaźnik dell 17,5 (dysza 62) reszta stock . Nie wiem jak z wario . Tłumik LeoVince czyszczony (nie wiem czy pusty w środku , ale jak odkręciłem te 3 śrubki i zajrzałem wewnątrz to miał jakąś tam blachę a pod nią taką rurkę ) cyl seria . Leci jakimś cudem 103/105 realne . Sprawdzałem płytki membrany i niby nie odstają za bardzo , nie są idealnie równo ale zbyt mocno nie odstają . I jeszcze jedno . Kopci jak głupi gdy go przegazóję na zimnym . Czasem na zimnym tak przerywa i jak już się lekko rozgrzeje to wiksa . Mam taki wkład we wlocie do filtra . Jak go wyjmę (zwiększa się średnica rurki prowadzącej do filtra ) to na zimnym idzie jak głupi ale jak się rozgrzeje to ma muła i do 50 max jedzie . :( NIEOPŁACALNA EKSPLOATACJA :evil:




_________________

:P Aprilia SR by DopiXxX: post2384681.html#p2384681 komentujcie


Części do SR: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Lset/


Zapraszam również do mojego projektu ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lip 2013, 17:24 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
Pepoo pisze:
wspominałeś coś o malowaniu felg.. zmień kolor bo ten niebieski to ni w dupe ni w oko pasuje do reszty malowania.. xd a tak to Apka b.ładna :) problem z uszczelką wydechu rozwiązany czy dalej się przepala?
zapraszam do siebie ;)

Tak wspominałem o malowaniu felg bo są podrapane szczególnie na tylnik kole na środku tak jakby wydech o koło tarł :/ Fele będą malowane ale nie teraz. Na początku sierpnia przyjdzie paczka ... jeszcze chcę zrobić polerkę kapy. Więc jak będę fele malował to pod koniec wakacji albo jakoś później napewno w zimę coś się będzie koło apki dziać :P Jak kolorek proponujecie na felgi ? Myślałem kiedyś jaki mógłby być i wsumie to mógłby być taki niebieski jak jest teraz może troche żywszy bo nawet fajnie odbija od tego pomarańczowego. Czarne ? ;/ wydaje mi się że zadużo tego czarnego by już było :P Kiedyś widziałem apkę pomarańczową ale troche w innym malowaniu na felach takich jakby ciemny odcień srebrnego... kurcze kolorek nie do opisania. Jak ktoś lubi fp na fb TwojSkuter to o ilę się nie mylę ta apka jest na profilowym.



Marcin98 pisze:
Fajna Apka . Co z tym filtrem . A co do twojego problemu ze spalaniem to ja też mam . Pali mi z 8/7,5 l/100km . Mam gaźnik dell 17,5 (dysza 62) reszta stock . Nie wiem jak z wario . Tłumik LeoVince czyszczony (nie wiem czy pusty w środku , ale jak odkręciłem te 3 śrubki i zajrzałem wewnątrz to miał jakąś tam blachę a pod nią taką rurkę ) cyl seria . Leci jakimś cudem 103/105 realne . Sprawdzałem płytki membrany i niby nie odstają za bardzo , nie są idealnie równo ale zbyt mocno nie odstają . I jeszcze jedno . Kopci jak głupi gdy go przegazóję na zimnym . Czasem na zimnym tak przerywa i jak już się lekko rozgrzeje to wiksa . Mam taki wkład we wlocie do filtra . Jak go wyjmę (zwiększa się średnica rurki prowadzącej do filtra ) to na zimnym idzie jak głupi ale jak się rozgrzeje to ma muła i do 50 max jedzie . :( NIEOPŁACALNA EKSPLOATACJA :evil:


Co z filtrem teraz czy później będzie napewno jak coś to jakiś stożek :D Bardzo mi się podobają http://shop.mieloch.pl/filtr-powietrza- ... 0124.bhtml te filterki :D Ale na 50 sb takiego przecież nie wsadzę bo by się ludzie jak na debila patrzyli :D Filtr większy od silnika a 70km/h się taśta :mrgreen: Co do spalania to chyba będę się musiał pogodzić :D jedynie to możnaby było jeszcze wyregulować gaźnik od podstaw ale jaknarazie apka fajnei się zbiera świeca ma fajny kolorek więc nic nie kąbinuję :D




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 lip 2013, 22:26 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 lis 2011, 19:17
Posty: 394
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Pojazd: Neo's ,Grizzly,126p,Polonez
kamiloooxxx, Apka śliczna :D Według mnie chyba najładniejsze malowanie Srek :D




_________________

Yamahy Fs 80 1981r. Jedyna na 4um
jedyna-taka-na-forum-yamaha-fs-80-se-klasyk-t384301.html
Oraz do Neosa 2012r
jest-wydech-progress-yamaha-neo-s-2012-black-by-wojtus1219-t354028-160.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lip 2013, 8:43 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
wojtus1219 pisze:
kamiloooxxx, Apka śliczna :D Według mnie chyba najładniejsze malowanie Srek :D

mi też sie bardzo podoba :D Nie powiem bo inne też są piękne ale to malowanko się tak wyróżnia bo wszędzie tylko czarne skutery i inne moto ;p




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lip 2013, 17:05 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 wrz 2012, 16:39
Posty: 341
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd: SR70R
Co do tego filtra double layer to i mi się bardzo podoba :D ale musiałbym dawać króciec prosty więc na razie zrezygnowałem :) Może daj po prostu zwykły stożek ?? Było by najłatwiej :) A czarne felgi pasowałyby, widziałem kiedyś nawet taką :)




_________________

Obrazek
#SR70R<3 sr70r-by-perfild97-t305087.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lip 2013, 19:39 
*

Rejestracja: 07 cze 2013, 19:33
Posty: 103
Pojazd:
Kup Polini AirBox mini :D
http://shop.mieloch.pl/filtr-powietrza- ... 0241.bhtml :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lip 2013, 20:06 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
Perfel a masz może jakąś fote ?
KrzySP546 pisze:


Nawet nawet ale wizualnie jakoś mnie na nogi nie powala :D Jaki jeszcze zaproponujesz ?

-- 13 lip 2013, o 20:01 --

A wie ktos jaką średnice ma ten: http://shop.mieloch.pl/filtr-powietrza- ... 0333.bhtml filtr ?

-- 13 lip 2013, o 20:06 --

A wie ktos jaką średnice ma ten: http://shop.mieloch.pl/filtr-powietrza- ... 0333.bhtml filtr ?




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lip 2013, 21:20 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lut 2013, 21:26
Posty: 1259
Lokalizacja: Międzychód
Pojazd: Aprilia SR by DopiXxX
Kup se ten :http://shop.mieloch.pl/filtr-powietrza-stage6-drag-race-44-49mm,pGRUPA0283,vZ041618.bhtml ten dźwięk :ups:

-- 13 lip 2013, o 21:20 --

Tak wiem on ma za duże mocowanie :D




_________________

:P Aprilia SR by DopiXxX: post2384681.html#p2384681 komentujcie


Części do SR: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Lset/


Zapraszam również do mojego projektu ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 lip 2013, 21:23 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2013, 16:33
Posty: 343
Lokalizacja: kraków
Pojazd: SR50 R
filterek piękny ale szukam coś do 100 zł :D i wolę gąbkowe nie wiem czemu ale jakos tak :P




_________________

Obrazek
DUŻO ZDJĘĆ WEJDŹ-ZOBACZ-ZOSTAW PO SOBIE ŚLAD !
viewtopic.php?p=2300021#2300021




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 327 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



cron Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy