Dzisiaj jest 21 wrz 2024, 8:30



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 09 mar 2014, 19:35 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 sie 2011, 14:57
Posty: 103
Lokalizacja: Żywiec
Pojazd: Derbi Senda SM DRD Racing 11'
Witam, proszę o pomoc, dzisiaj jak jechałem senda DRD Racing 11' nagle zaczęła słabnąć, aż zgasła. Kopałem, kopałem i nie chciała odpalić, ale na szczęście byłem na dosyć dużym wzniesieniu i wpadłem na pomysł, że się rozpędze wbije bieg i może odpali, tak tez się stało odpaliła, dojechałem do skrzyżowania ok. 100m, (szedłem do 3 biegu) i było w porządku, gdy zacząłem się rozpędzać za skrzyżowaniem na trójce było w miarę dobrze, ale gdy wbiłem 4 i zacząłem się mocniej rozpędzać stało się znowu to samo (zaczęła słabnąć), a że wiedziałem co mnie czeka, zwolniłem - zredukowałem do trójki i dojechałem tak do domu (43km/h), później pojechałem do sklepu (ok.500m) i wszystko było w porządku, ale martwiło mnie to co działo się wcześniej i postanowiłem, że sprawdzę, czy już wszystko w porządku, pojechałem o 1.5km po prostej drodze, doszedłem do 6 i było w porządku, jak wracałem tą samą drogą, to po ok.300m zmuliło ją tak jak wcześniej zgasła i do teraz nie chce odpalić.
Jak kopię to jest taki dziwny dźwięk, w ogóle nie chwyta.
Gdy wykręciłem świecę okazało się że 1,5-2mm elektrody bocznej jest ułamana i najprawdopodobniej wpadła do środka cylindra, tłok porusza się, ale ręką kompresja jest niewyczuwalna.

Bardzo proszę o pomoc!




_________________

Zobacz trekkera: http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?p=2181930#2181930


Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 09 mar 2014, 20:29 
*

Rejestracja: 15 lut 2014, 18:48
Posty: 16
Pojazd: Suzuki Sepia ZZ
Kup nową świecę, bo i tak musisz.
Jak nie będzie palił, to rozkręcaj, i sprawdzaj cylek.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy