Dzisiaj jest 23 wrz 2024, 16:36



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 lip 2015, 17:13 
*

Rejestracja: 20 lip 2015, 16:40
Posty: 3
Pojazd:
Witam oto moje ukochana :mrgreen: posiadam ja od 1,5 roku i przez ten czas się trochę zmieniał, (daje zdjęcie do porównania)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ostatnio mam mały problem, ponieważ kupiłem już dwa moduły zapłonowe odblokowane i na żadnym keeway nie chce chodzić możne wiecie co i jak ?

Obrazek

Obrazek

POZDRAWIAM


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 21 lip 2015, 23:00 
*

Rejestracja: 05 lip 2015, 2:47
Posty: 33
Pojazd: Bacari Toto, Barton RS 14, TGB
2

Ostrzeżenia: 2
Ja wiem co i jak :)

Powtarzam po raz kolejny, że pomalowane tarcze hamulcowe to zbrodnia! Wiesz dlaczego!? Farba, która znajduje się na powierzchni ciernej wbije się w klocki i powierzchnia staje się śliska, przez co niema hamulca. Pojazd taki powinien nie przejść badania technicznego, a każdy kto podbije przegląd w dowodzie rejestracyjnym to morderca. Ok, Chcesz zginąć, to Zgiń. Ale, inni chcą żyć i nie chcą, żeby Twoje wiejskie tuningi były dla nich zagrożeniem. W tej chwili staje w obronie takich ludzi i dbam o bezpieczeństwo wszystkich.

Wiesz kim był Jerzy Mieloch? To forum i cała firma Mieloch Motocykle, są ku czci tego człowieka, który tak samo jak ja był poznaniakiem i możemy być z niego dumni (a przynajmniej ja jestem). W tej chwili Pan Jerzy w grobie się przewraca, gdy widzi takie fuszerki i klamizerstwo (po poznańsku).

Dlatego ludzie z tego forum powinni zrozumieć raz na zawsze: Stop fuszerkom i wiejskim tuningom, bo to forum nosi imię wybitnego człowieka jakim był Jerzy Mieloch i róbmy to chociaż z szacunku dla niego.

Pozdrawiam :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 21 lip 2015, 23:53 
**

Rejestracja: 12 cze 2014, 18:21
Posty: 436
Pojazd: Kymco Vitality
Chlopie wez sie opanuj! To, ze tarcza w srodku jest pomalowana nie znaczy, ze jest zrodiona fuszreka i januszeria... W takim razie tarcza oversize stage6 260mm to gowno?
Ale wiem czemu tak sie prujesz... Poznan i wszystko jasne ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2015, 12:04 
*

Rejestracja: 05 lip 2015, 2:47
Posty: 33
Pojazd: Bacari Toto, Barton RS 14, TGB
2

Ostrzeżenia: 2
Farba jest na powierzchni ciernej tarczy hamulcowej, a nie miejscu mocowania do felgi i ciągle podkreślam, że chodzi jedynie o powierzchnie cierną, co i tak nie zmienia faktu, że malowanie czegokolwiek sprayem jest fuszerą :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 lis 2015, 22:54 
*

Rejestracja: 20 lip 2015, 16:40
Posty: 3
Pojazd:
Nie ma :cool:

http://bankfotek.pl/view/1948218




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy