Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 16:52



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 maja 2016, 0:15 
*

Rejestracja: 01 maja 2016, 22:46
Posty: 1
Pojazd: Peugeot XPS 06'
No to tak peugeota mam od ponad roku kupiłem ze seryjnym wydechem gaźnikiem Dellorto 16 i cylindrem motoforce 70 żeliwo poprzedni właściciel mówił ze świeżo po dotarciu vmax od początku był 72 w porywach 73 dodatkowo tydzień temu zakupiłem wydech metrakit thrower w nadziei ze podniesie on osiągi.Po założeniu metrakita rezo wydaje sie zdecydowanie silniejsze bardziej wyraźnie przyspieszenie sie polepszyło ale vmax nawet minimalnie spadł w stosunku do poprzedniego wydechu (70 km/h) Przy takim ustawieniu powinien chociaż te 80 km/h jechać. Mi juz poprostu brak pomysłów jak temu zaradzić wiec poprostu napisze poniżej co wiem zeby wyeliminować niepotrzebne komentarze i proszę o jakieś pomysły co tu może byc nie tak
liczne regulacje gaźnika,
świeca irydowa ( próbowałem na świecy kumpla - to samo ) kolor odpowiedni - kawa z mlekiem lekko podchodzący pod czerwony ( czytałem ze to spowodowane spalaniem oleju) Ew mały czarny osad na brzegach ale to po nie sprawdzaniu od 300 km
cewka ducati energa.
Kompresja ok. 9
Filtr paliwa czyszczony
Olej przekładniowy był wymieniany
przelozenie 13/49
Kopci normalnie jak 2t mam porównanie z innymi 2 t jak najbardziej normalnie
Odpala na zimnym za drugim kopnięciem ( na ssaniu napoczatku bez gazu bo sie dusi potem powoli wkręcam i wyłączam ssanie )na ciepłym od razu
Filtr powietrza czyszczony , wymieniany
Używam dozownika plus zawsze kapkę oleju wlewam do paliwa tak dla pewności
Biegi 1,2 do 25 km/h 3 do 50 km/h 4 do 60 km/h 5 do 67 km/h przy 6 czasami nawet i zwalnia ale jak jest dobrze rozbujany to do 72 km/h pociągnie
Ostatnio próbowałem tez przy v Max włączyć ssanie zeby może zobaczyć czy to coś da zeczywiscie peugeot przyspieszył do 76 ale to raczej nic nie udowadnia
Wydech bez żadnych blokad
W gaźniku (Dellorto 16) siedzi dysza główna 86
nie to nie jest wina licznika
Proszę tez zauważyć ze silnik tak chodzi od 2000 km wiec zatarcie i inne tego typu poważne uszkodzenia raczej odpadaja bo silnik by wcześniej padł całkowicie


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy