Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:53



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Sprzęgło ebs
Post: 25 lip 2017, 12:50 
*

Rejestracja: 11 wrz 2015, 13:56
Posty: 1
Pojazd: Derbi Senda X-Race
Cześć wszystkim, przeszło 2 lata temu kupiłem Sende z 2003 roku z zatartym cylkiem Polini 80.Jako że czasu nie było moto przez ten czas stało.Góra zrobiona, Senda pali od strzała.Problem w tym, że nie ma sprzęgła..Wciskając klamkę nie ma wcale reakcji (linka naciągnięta już na maksa), myślałem że skleiły się tarczki, wkońcu silnik stał 2 lata nie ruszany, zatem ściągnąłem dekiel, rozebrałem tarczki które zresztą sklejone się nie okazały, wszystko ładnie nasmarowałem olejem i poskładałem dokładnie tak samo jak było.Wszystko poskręcałem ale co się okazuje, jak sprzęgła nie było tak dalej nie ma. Jedyne do czego można się przyczepić to luz zaznaczony na zdjęciu i w sumie nie wiem czy ma być taki lekki luz czy też nie.Generalnie Senda jeździły 2 katy, za co się nie zabiorę to czeka mnie kolejna robota i na pewno maczali łapki do sprzęgła, bo jest obrobiona śruba mocująca kosz ze sprężynką. Ma ktoś może jakieś rady? :|

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 26 lip 2017, 9:39 
Stróż Forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 cze 2014, 6:15
Posty: 2090
Lokalizacja: Końskie Świętokrzyskie
Pojazd: Romet RXL 2T, Kawasaki EN500
Aby sprzęgło działało musi być za ten bolec wyciągane a nie wciskane. Nie widzę dokładnie ale chyba jest on uszkodzony i z tego tytułu łapka w pokrywie nie ma o co zahaczyć by pociągnąć.




_________________

POZDR robdk
Mój kanał Motogaraż robdk




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy