Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:17



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Dziwny problem
Post: 20 paź 2018, 1:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2017, 4:28
Posty: 97
Lokalizacja: Wawa/Pna
Pojazd: Kymco Grand Dink 50S
Imię: Łukasz
Witam, posiadam Kymco Grand Dink 50 i mam mały problem mianowicie chodzi o sprzęgło, zakupiłem sobie sprzęgło Polini i jak dokręcam dzwon sprzęgła to wgl skuter nie rusza i słychać pasek, muszę obluźnić śrubę by dzwon miał trochę luzu i skuter ruszył, co to może być? Również mam dodatkowe sprężyny zielone do sprzęgła nie wiem od czego one są co dają czy zryw czy jak. To raz dwa mam również Wariator Malossi po zmianie tych obu rzeczy skuter wolniej jedzie o ok 10km ale za to ma zryw, rolki 9g nie wiem czy wcześniej w chińskim wariatorze nie miałem rolek 6g przetarły się wiec nie mogę ustalić. Oprócz tego wszystkiego zauważyłem ze ciężko chodzi rozrusznik po wymianie tych obu rzeczy tzn szybciej jakby akumulator padał.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 20 paź 2018, 8:25 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
Masz same dziwne problemy , sprzęgło kupiłeś dobre do kymco czy byle jakie aby tanio np od chińskiego 2t/minarelli ,ciężko akumulator siada kręci bo korektor /sprzęgło ociera na wolnych obrotach o dzwon , tak nie powinno być , sam się prosisz o kłopoty zaraz przez ''popuszczoną '' nakrętkę rozwalisz frez na wałku ok 200 zł , załatwisz rozrusznik (80 zł) wykończysz przekaźnik rozrusznika 35 zł , i tule będziesz miał z tego tuningu ''Januszowego ''




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 paź 2018, 10:42 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2017, 4:28
Posty: 97
Lokalizacja: Wawa/Pna
Pojazd: Kymco Grand Dink 50S
Imię: Łukasz
jarek2176 pisze:
Masz same dziwne problemy , sprzęgło kupiłeś dobre do kymco czy byle jakie aby tanio np od chińskiego 2t/minarelli ,ciężko akumulator siada kręci bo korektor /sprzęgło ociera na wolnych obrotach o dzwon , tak nie powinno być , sam się prosisz o kłopoty zaraz przez ''popuszczoną '' nakrętkę rozwalisz frez na wałku ok 200 zł , załatwisz rozrusznik (80 zł) wykończysz przekaźnik rozrusznika 35 zł , i tule będziesz miał z tego tuningu ''Januszowego ''





Kupilem sprzeglo Polini speed clutch do kymco oraz wariator Malossi Multivar wiec nie dziadostwo. wiec czemu jak dokrece nakretke od dzonu sprzegla to nie rusza a pasek piszczy jakby sie slizgal




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 paź 2018, 12:19 
***

Rejestracja: 13 cze 2012, 18:49
Posty: 1126
Pojazd: kymco s9
a dzwon od czego masz ?? ,
niby jadę po Tobie ale nie w złej intencji , po prostu kaleczysz ten skuter i jak ktoś poczyta to myśli KYMCO co to jakiś chiński szajs !!! , a to całkiem dobra marka i potrafi nieźle jechać




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 paź 2018, 12:49 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2017, 4:28
Posty: 97
Lokalizacja: Wawa/Pna
Pojazd: Kymco Grand Dink 50S
Imię: Łukasz
No wlasnie wydaje mi sie ze dzwon to orginal jest dziwne to w cholere jest




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy