Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:56



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: KTM Duke 790™
Post: 11 sty 2022, 0:05 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sty 2022, 23:28
Posty: 8
Pojazd: KTM Duke 790
Witam wszystkich :wink:
Niektórzy mogą kojarzyć mnie po nazwie, tak, wróciłem lecz z innym projektem. Posiadałem na forum temat z Gilerą Stalker MHR Big Bore 77 lecz nie mogę odzyskać tamtego emaila na którym jest konto lecz wracając. Stalkera miałem ładnych parę lat, od 2012 do około jesieni 2018. Niestety problemy z wyregulowaniem aby jako tako to jechało było nie możliwe praktycznie z wydechem dpr c30, pękające non stop śruby w silniku zakończyły kres tego pojazdu. Poszedł na części (silnik nie dawno jeszcze krążył po olx, poznałem po nie typowej głowicy kiesler) silnik praktycznie cały, plastiki osobno a rama złom.
Temat o zmaganiach z tym wynalazkiem możecie przeczytać pod tym linkiem:

http://forum.mieloch.pl/brutally-stalker-big-bore-77-t415107.html?hilit=gilera%20stalker%20lc

Jak niektórzy wiedzą w czasie gdy miałem stalkera zakupiłem Betę RR 450 w wersji Factory. Kres tego pojazdu się również zakończył w roku 2020 z racji braku osób do jazdy (konflikty..) oraz prawie nie istnieniem części do remontu tego silnika. Poddałem się :|

Lecz w 2020 zrobiłem prawo jazdy kategorii A2. Wtedy miałem jedno marzenie, kupić KTM SMC 690, nie widziałem nic po za nim co by mi dawało radość z jazdy. Lecz wyszło inaczej i w okolicy maja kupiłem pojazd, którym poruszam się do dziś. Jest nim KTM Duke 790 z 2019r kupiony w totalnej serii. Chcecie jakieś informacje abym tutaj zamieszczał co się w nim dzieje lub zmienia? :lol:

Wakacje 2021
Obrazek

Jesień 2021
Obrazek

Zima 2021
Jest to jedno z ostatnich zdjęć duka, no właśnie ostatnich.. przed bardzo grubą modyfikacją :twisted: , czy chcecie zdjęcia jak się zmieniał na przestrzeni czasu?
Obrazek

Nie mam zdjęć niestety jak wyglądał w serii ale za to mam obfita ilość zdjęć z soczystych dodatków.

Zapraszam na mojego snapchata gdzie się dużo dzieje z dukiem

Za głupie snapy z imprezowania oraz pokazywania patologii przepraszam :mrgreen:




_________________

Brutally Stalker Big Bore 77™

KTM Duke 790™

Snapchat: thezelkov


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 13 sty 2022, 21:15 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8323
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
Konkret maszyna
Ale to ma specyficzny przód :D Pierwszy raz coś takiego widzę :D Ile tam jest żarówek?




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 sty 2022, 22:19 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2015, 23:09
Posty: 356
Lokalizacja: DOLNOŚLĄSKIE LUBIN
Pojazd: Fiat 126p (Żaba)
Imię: Barti
Znajomy tyn Kat :mrgreen:




_________________

ZNAJDZIESZ MNIE TU!
Facebook Żaba-Fiat 126p Projekt


Fiat 126p 650: 2016-Do końca świata i jeden dzień dłużej
Opel Insignia 2.0 200KM: 2023-?
Peugeot Satelis 125: 2022-?
Opel Insignia 2.0 160KM: 2019-2023
Cpi Popcorn 70: 2017-2019
Router Bassa 50: 2014-2017




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 sty 2022, 0:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sty 2022, 23:28
Posty: 8
Pojazd: KTM Duke 790
Mate57 pisze:
Konkret maszyna
Ale to ma specyficzny przód :D Pierwszy raz coś takiego widzę :D Ile tam jest żarówek?


Zgadza się ma bardzo specyficzny przód taki trochę al'a komar :mrgreen:
W przedniej lampie jest 6 ledów + ta białą obwódka na górze lampy również świeci :D

Bałtosz pisze:
Znajomy tyn Kat :mrgreen:


Bardzo dobrze znasz go :mrgreen:

Więc tak, pierwszym bardzo grubym modem było krótkie mocowanie tablicy, oryginalny ogon był paskudny. Przed zmiana (zdjęcie z internetu, nie mam zdjęcia po zakupie zaraz)

Obrazek

A tak to wygląda po zmianie, moim zdaniem sama zmiana tego mocowania dała sporo do wyglądu :)

Obrazek

Kolejną modyfikacją jaka wpadła były lusterka na końce kierownicy, seryjne były nie zbyt ładne i poszły w świat.

Obrazek

Ostatnią modyfikacją była paczka z samych Włoch. Dość gruby mod jaki był moim pierwszym w głowie zaraz po zakupie motocykla.

Obrazek

W paczce znajdował się wydech Mivv MK3 w wersji Stainless Steel :twisted:

Obrazek

Następne partsy jak zrobi się większy odzew :wink:




_________________

Brutally Stalker Big Bore 77™

KTM Duke 790™

Snapchat: thezelkov




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lip 2022, 9:46 
*

Rejestracja: 22 lip 2022, 9:45
Posty: 1
Pojazd: b6
Life is a journey, you don’t care about the destination, you care about the scenery along the way and the mood of seeing the scenery.
Others laughed at me as crazy, I laughed at others and couldn't see through.
on the thought of his buddy zhuge qing, zhang chulan and feng baobao came to resolve the case with the help of "anywhere" business enterprise. how does zhang chulan display his competencies to assist the king trap the black hand backstage? what wonderful overall performance will zhuge qing, wang ye and others have? who're the people who covet the "8 wonders"? "under one guy-becoming a member of the world" may be introducedsoon!


e-commerce business




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 sie 2022, 23:35 
*

Rejestracja: 20 lip 2020, 21:16
Posty: 3
Lokalizacja: Kraków
Pojazd: rcr125
Imię: Jola
Kurde mega mi się ten sprzęt podoba. Czas chyba pomyśleć o zmianie :D
kto do mnie zadzwonił




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 wrz 2022, 12:47 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sty 2022, 23:28
Posty: 8
Pojazd: KTM Duke 790
quoudda pisze:
Life is a journey, you don’t care about the destination, you care about the scenery along the way and the mood of seeing the scenery.
Others laughed at me as crazy, I laughed at others and couldn't see through.
on the thought of his buddy zhuge qing, zhang chulan and feng baobao came to resolve the case with the help of "anywhere" business enterprise. how does zhang chulan display his competencies to assist the king trap the black hand backstage? what wonderful overall performance will zhuge qing, wang ye and others have? who're the people who covet the "8 wonders"? "under one guy-becoming a member of the world" may be introducedsoon!


e-commerce business


Nie, nie da się z tego zrobić bomby.

Jolawrc pisze:
Kurde mega mi się ten sprzęt podoba. Czas chyba pomyśleć o zmianie :D
kto do mnie zadzwonił


Nie mówię nie, jest dosyć ciekawym pojazdem, w którym jest multum systemów. Jak narazie duke prowadzi się moim zdaniem najlepiej, więc polecam z całego serca :D

Wieczorem aktualizacja postu bo dawno mnie tutaj nie było :wink:




_________________

Brutally Stalker Big Bore 77™

KTM Duke 790™

Snapchat: thezelkov




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 wrz 2022, 18:42 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8323
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
ZielonyImil pisze:
Wieczorem aktualizacja postu bo dawno mnie tutaj nie było


No właśnie i co z tą aktualizacją :D :?:




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 gru 2022, 15:48 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sty 2022, 23:28
Posty: 8
Pojazd: KTM Duke 790
Mate57 pisze:
ZielonyImil pisze:
Wieczorem aktualizacja postu bo dawno mnie tutaj nie było


No właśnie i co z tą aktualizacją :D :?:


Zbyt dużo spraw prywatnych przez co wyleciało mi z głowy, ze miałem zrobić aktualkę posta :wink:

Więc zaczynając:

W okolicy czerwca ecu zostało wysłane na "drobne" poprawki, takie jak remap pod wydech mivv, poprawę reakcji na manetkę gazu, brak nurkowania i parę innych rzeczy przez co motocykl naprawdę ożył i nie wiedziałem, że remap aż tyle potrafi dać :twisted:

Wpadła osłona chłodnicy, lecz pojawił się problem, że amortyzator skrętu haczył podczas skrętu, po weryfikacji różnych for internetowych, taki jest problem jej (wada produkcyjna) :cry:

Obrazek

Obrazek

Plan co robić, zostawić i mieć wywalone, ściągnąć ją i bez jeździć czy zamówić inną, padło na zamówienie innej i był to strzał w 10, ta pasuje bez problemu, nic nie haczy i prezentuje się super :D

Obrazek

Kolejny update to wpadła "owiewka" materya

Obrazek

Również wpadły inne lusterka, ponieważ za poprzednie zostały zabrany dowód :|

Obrazek

Obrazek

Kolejne pomarańczowe gadżety (tak lubię kolorowe anodowane gadżety w motocyklach :mrgreen: )

Przed

Obrazek

I po zmianie

Obrazek

No i przyszła pora na dwa najgrubsze partsy

W grudniu postanowiłem zmienić trochę wygląd motocykla, zamówiłem w motoproworks pełny pakiet okleiny który ostatecznie wylądował i tak siadł na motocyklu :ups:

Obrazek

Oraz zadbałem bardziej o swoje bezpieczeństwo kupując kombinezon skórzany :D

Obrazek

Na koniec jakieś ładne zdjęcia z sesji :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"Złapany" przez paparazzi :mrgreen:

Obrazek

Pamiętajcie, że to nie koniec, nadal czekam na paczki z kolejnymi małymi dodatkami.. :twisted:




_________________

Brutally Stalker Big Bore 77™

KTM Duke 790™

Snapchat: thezelkov




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 gru 2022, 12:51 
**

Rejestracja: 03 wrz 2020, 17:16
Posty: 222
Pojazd: Aerox Malossi 70
Piękny KTM, muszę sobie kiedyś takiego sprawić. Mierzyłeś kiedyś czasy 0-100/100-200?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 gru 2022, 1:26 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 lip 2015, 23:09
Posty: 356
Lokalizacja: DOLNOŚLĄSKIE LUBIN
Pojazd: Fiat 126p (Żaba)
Imię: Barti
Ale bestia, duke też spoko :* :mrgreen:




_________________

ZNAJDZIESZ MNIE TU!
Facebook Żaba-Fiat 126p Projekt


Fiat 126p 650: 2016-Do końca świata i jeden dzień dłużej
Opel Insignia 2.0 200KM: 2023-?
Peugeot Satelis 125: 2022-?
Opel Insignia 2.0 160KM: 2019-2023
Cpi Popcorn 70: 2017-2019
Router Bassa 50: 2014-2017




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 gru 2022, 20:56 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8323
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
A ja zapytam inaczej. Stosujesz do tego jakieś zabezpieczenie? Nie wiem tradycyjne / na tarcze?
Patrząc teraz po kradzieżach i po tym jak on wygląda...to cóż




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 sty 2023, 23:06 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sty 2022, 23:28
Posty: 8
Pojazd: KTM Duke 790
Marcinekkk pisze:
Piękny KTM, muszę sobie kiedyś takiego sprawić. Mierzyłeś kiedyś czasy 0-100/100-200?


Czasów nie robiłem, czasy sprawdzałem na internecie, 0-100 około 3,3/3,4s a 100-200 nie powiem bo takiej informacji nie znalazłem albo ja szukać nie umiem :wink:

Bałtosz pisze:
Ale bestia, duke też spoko :* :mrgreen:


Dzięki Bartek, jesteś the best :ups:

Mate57 pisze:
A ja zapytam inaczej. Stosujesz do tego jakieś zabezpieczenie? Nie wiem tradycyjne / na tarcze?
Patrząc teraz po kradzieżach i po tym jak on wygląda...to cóż


Mam monitoring na podwórze oraz alarmy, po za tym ktm stoi w prywatnym garażu na mojej posesji, zabezpieczenia na tarczę nie używam z racji na cenę w miarę sensownego zabezpieczenia, rozumiem, że motocykl za kupę kasy a pieniędzy na blokadę tarczy brak, lecz niestety mam inne wydatki. Może kiedyś jak będą jakieś fajne rabaty coś ustrzelę :wink:



W okolicach wtorku/środy wpadną kolejne aktualizacje postu
Stay tuned :mrgreen:

Aktualizacja :mrgreen:

Dawno mnie nie było, ale czekałem za wszystkimi partsami aż dojdą do mnie (prerwa świąteczna w ktm) przez to tak długo czekaliście.

Zamówiłem anodowane sportowe podnóźki z firmy Puig, na które też długo czekałem aż z głównego magazynu z Hiszpanii dotrą do mnie :roll:

Obrazek

Obrazek

Nie obyło się także bez problemów :/ (źle wykonany otwór w fabryce ktm w prawym secie kierowcy, przez co trzeba było wykonać drobny "tunink" zestawu montażowego), jak widać na zdjęciu, prawy podnóżek jest bardzej podgięty do góry niż lewy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zmieniłem również klamrę zaciskową wieżyczki kierownicy ponieważ z tamtej zszedła troche anoda, przez co denerwowało to trochę wizualnie oczy :wink:

Obrazek

Przy okazji odkręcania tych klamer okazało się, że kierownica była nie dokręcona!
A ja nim po +200 latałem :shock:
Bąble powietrza na wyświetlaczu to wina źle naklejonej foli ochronnej na wyświetlacz, nie chciało mi się już tego poprawiać, ale na pewno poprawię, gdyż dla mnie jest to nie dopuszczalny błąd, który gryzie w oczy.

Został również zamówiony zestaw do sprzęgła aby lżej się je wciskało.
Oczywiście mimo, że to dedykowana część (od majfrednów z Azji wschodniej) pasująca do Duke 790/890 oraz adventure 790/890, również trzeba było wykonać "tunink" bo przecież pech mnie od narodzin jak narazie nie opuszcza :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Zostało tylko poprawnie wygregulować sprzęgło i będzie klasa :wink:

Kolejnym partsem jest coś co podpatrzyłem na zagranicznej grupie, mówię, a po co mi to. Po długich namysłach oczywiście zamówiłem, bo "anodowane" to musi być, a że ja jestem osobą co lubi kolorowe dodatki, które przykuwają oko, to jest mus, że musi być i . :mrgreen:

Obrazek

Korki nie zamontowane jeszcze, z racji, że aby je zamontować trzeba spuścić olej, gdyż są to korki spustowe oleju z silnika oraz skrzyni. Ta część zostanie zamontowana na początku sezonu gdy będzie wykonana wymiana oleju oraz filtra oleju :wink:




_________________

Brutally Stalker Big Bore 77™

KTM Duke 790™

Snapchat: thezelkov




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 25 lut 2023, 18:40 
*

Rejestracja: 25 lut 2023, 18:31
Posty: 1
Pojazd: auto
Cześć! Jak się sprawdzają sportowe podnóźki z firmy Puig? Widziałem używki w fajnej cenie, zastawiam się czy kupic


przedpokój inspiracje ściany




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 mar 2023, 11:42 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 sty 2022, 23:28
Posty: 8
Pojazd: KTM Duke 790
robtent pisze:
Cześć! Jak się sprawdzają sportowe podnóźki z firmy Puig? Widziałem używki w fajnej cenie, zastawiam się czy kupic


przedpokój inspiracje ściany


Szczerze po krótkiej przejażdżce (około 300m) jedzie się dziwnie na nich z racji, że są mniejsze (jechałem w butach roboczych więc może też dlatego takie uczucie miałem) ale pewnie w butach typowo motocyklowych będzie się jechało dobrze, trzymają buta również dobrze więc polecam. Taki protip, takie same podnóżki jak puig (bynajmniej ten model co mam ja)tylko bez brandu firmy idzie dorwać od kolegów z Azji za około 150zł :wink:

UP 02.03.2023

Dotarła paczka serwisowa do kata a w niej oleje, filtr oleju k&n oraz smar do łańcucha motul

Obrazek

Kolejne paczki z upami idą i powinny być niedługo :D




_________________

Brutally Stalker Big Bore 77™

KTM Duke 790™

Snapchat: thezelkov




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 12 mar 2023, 18:38 
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 gru 2012, 17:59
Posty: 3719
Lokalizacja: Radom
Pojazd: Kymco Zx & Aprilia Sr R
No witam kolegę Imila :D

Moje zdanie na temat ściura znasz, jest petarda. No i pochwal się nowymi nakrętkami i kostkami z alika :mrgreen:




_________________

Kymco Zx Swap p/g . Zajrzyj ! ---> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=339884

Aprilia Sr R 05' Zajrzyj ! ---> post2607571.html#p2607571

FunPage : https://www.facebook.com/SR05R




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy