Dzisiaj jest 29 wrz 2024, 16:27



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 lut 2010, 20:22 
*

Rejestracja: 15 sty 2009, 17:01
Posty: 18
Lokalizacja: Czeladź
Pojazd:
Tak więc Witam wszystkich forumowiczów.! Chciałbym przedstawić wam mojego focusa z 2006r. Zakupiłem go 10 listopada 2008r. gdy go kupiłem wyglądał ładnie i wszystko trzymało się kupy było w nim sprzęgło top racinga lusterka f1 carbon i przebieg 4800km podgięta rejka manetki cbr naklejki polerka przekładni i spręzyna centralna 22% topa sprężynki żółte. Wracałem nim 90 km w kilka stopniowy dzień. Byłem głupi gdyż kupiłem chińczyka spieszyłem się mało moto było wystawionych na allegro miałem kupić jakiegoś innego chińczyka w 4t ale chociaż tyle ,że kupiłem keewaya w 2t. Na początku przystawiałem się do sr aeroxa ale nic w moim zasięgu nie było. Długo nie pojeździłem gdyż było zimno i wstawiłem moto do garażu.

Fotki kilka dni po kupnie:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

2.03.2009

Było troszeczke cieplej ;D wracałem z zawodów zaplanowałem sobie ,że pojeżdźę sobie dziś gdyż wiecie jak to jest jak jest nowa rzecz nowe moto to już wgl. Dosyć ostry zakręt znałem tą drogę już było prawie ciemno no i leciałem prawie v-maxem 70km/h licznikowe nie powiedziałem lecz jak go kupiłem to leciał 85 km/h wyleciałem po za droge przyhamowałem tylnim no i potem docisłem przedni uciekło mi koło no i szlif z 10m ; ( . Wstałem popatrzyłem na spodnie rozje... patrze moto leży podnisłem go zgasiłem postwiłem na stopke ,a zaraz przejeżdźa policja na szczęście nie widzieli tego całego zajścia cały był porysowany lusterko pęknięte. Postawiłem moto do garażu i czekałem na przypływ kasy ,którą chciałem przeznaczyć na wydech ale musiałem pomalowac moto.

Kasa przypłyneła ;D szpachla papiery wodny i kupa pierdół lekiery wiecie jak to jest nie zrobiłem fotek po wypadku nie pomyślalem ale podczas prac a raczej podczas klejenia moto:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Fotki kiłeja po malowaniu już całości nawet ładnie wyszło malowanie na czaszy ciężko było równo z obu stron ,ale mój kochany Tato dał rade ;) no i pojawiły się lusterka łezki

Obrazek
Obrazek



Któregoś dnia jadę sobie z dorotki po dziurach v-maxem z kolegami ostre dziury ale nie odpuszczałem gazu nagle buuuu koniec imprezy nie ma takiego jeżdźenia moto staneło kopałem kopałem nic nie mogłem zrobić musiałem pchać moto 3 km. Po rozebraniu silnika okazało się ,że zawleczka wypadła i cały cylek zrysowała wtedy też dowiedziałem się ,że mam głowice polini alu ; o i spręzyna na sprzęgle wcale nie była 22% tylko seryjny szmelc.. po prostu frajer mi nawciskał kitu i tyle zresztą potem jak komuś się chce może wejsc na pj i zobaczyć ,że siedział w kiłeju full sport;]. Wtedy chciałem 70 sportową ale nie miałem kasy byłem skazany na chińską 60ccm założyłem i śmigał docierałem ją 70 km -.- bardzo mnie to męczyło. Ale od tej pory wszystko się sypało nadpomne ,że mój kiłej na początku dawał rade nie ustępował na starcie nawet roxą ;] . No ale się rozregulował no i dupa... Już nie było to co po kupnie...

Jeździłem jeździłem troszke to nudne się dla mnie zrobiło kumple na gumie śmigali no ale mieli moc ,a ja już tej mocy nie miałem no ,ale nie sprzęt a technia.. zawziołem się i udało się ogarnołem wheelie ; D chciałem się nauczyć czegoś nowego więc próbowałem one hender na gazie no i nie zdąrzyłem chycić hamulca ;D poleciałem na plecy dupą po asfalcie darłem ;D ale, no ale ale nie puściłem moto miałem je w pionie na tym `stelażyku` co jest z tyłu ;D przydarłem je i postanowiłem ,że zainwestuje w stelaż który kosztował mnie 5 zl ;D ale trochę pracy ;D a o to efekt:

Obrazek

W między czasie Pożyczyłem `przyjacielowi` skuter aby jechali z kumplem po materiał kto wie to wie ocb do dzisiaj nie wiem czemu sam nie pojechałem kumpel wyrąbał porysował pług dolny plastik pod nogi i czache oddał plastiki do malowania pożal się boże lakiernikowi wgl nie dobrał koloru no i nie zaciekawie to wyglądało.. zrobie fotke tylnego plastiku to sami zobaczycie.. Jeszcze w ten sam dzień co oddał mi plastiki zachciało mi się cyrkli no i wyrąbałem -.-... Pomalowałem bok sprayem żeby tylko jakoś to wyglądało...

Kiłe zaniedbałem robiłem tylko żeby jeździł jakoś. Ściągłem plastiki z kiery no i w ostatnie dni sezonu wyglądał tak... a czacha tzyma cie z jednego boku na izolacji ^^ bo endo trochę poleciało za ostre ; D

Obrazek

W ostatnie dni zrobiło się trochę cieplej. Za uzbieraną kaske postanowiłem że kupię używke wydechu tecnigasa rs-a i gaźniczek 17,5 mm i miałem posklejać plastiki do kupy polerke odnowić żeby kiłej do sezonu wyjechał jako ładniejszy i przyciągający wzrok motorek ;D

Silnik był cały ujeb... nie wiem z czego pod spodem olej i wgl nadpomne ,że mieszanke robie sam a pompka jest zatkana od oleju no i w pierwszy dzień roboty wyglądał tak:

Obrazek
Obrazek

Zmuszony byłem skończyć prace na ten dzień iż nie mogłem odkręcić koła złamały się 2 klucze które sprytnie schowałem przed dziadkiem ^^ co złego to nie ja ;D

Mój tato znalazł duży i mocny klucz 24 pyk i poszło w 2 dzień już wyglądało wszystko inaczej ;D

Obrazek

Jak już mówiłem silnik był bardzo brudny

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lecz wziołem rope szmateczka i zmieniłem jego oblicze w przeciągu 2 dni ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i wszystko by było ładnie pięknie lecz postanowiłem sprawdzić gładź cylka i w jakim stanie są pierścienie ;] ,ale wiadomo ,że mi życie płata figle a szczególnie ten chińczyl -.-

Obrazek

Na tej fotce widać wyraźnie na uszczelce gdzie mi uciekała kompresja.. gdyż nie miałem jednej śróbki.

Obrazek

a tu sam cylek...

Obrazek

Miałem do wydania 550zl z czego chciałem za 400 zł chciałem kupić tego rs-a a około 150 zł gaźnik.. no ale cóż musze kupić cyl...

Wybaczcie ,że tak się rozpisałem na raz ale to historia mojego focusa ;]


I teraz tak panowie poradźcie mi bd miał około 650-700zl i co kupić.. chciałem gaźnik 17,5 mm i wydech czyli z przysyłką by mnie to wyszło omal 600 zł i jeszcze musze kupić cyl z czego zrezygnować co kupić ;>

A na koniec chciał bym podziękować mojemu kochanemu tacie to on malował skuter to on odkręcał koło złamał 2 klucze ;D to on mi dobrze radzi co kupić i jakie bez jego pomocy nie zrobił bym przy kiłeju praktycznie nic . Dziękuje ; ***


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 23:52 przez Pawollo, łącznie zmieniany 3 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 20:29 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 sie 2009, 12:45
Posty: 664
Lokalizacja: Górzno/Garwolin
Pojazd:
Jesteś pewny, że stelaż wytrzyma obciążenie jak na niego staniesz?




_________________

Obrazek
Fotki z prac:
http://www.fotka.pl/profil/MasterRacing/albumy/3,Malowanie/83981603,?najnowsze=1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 20:29 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 paź 2009, 17:36
Posty: 549
Lokalizacja: Morąg
Pojazd:
Zmień nazwe tematu bo jakiś mod sie przyczepi.
Kup wydech gaźnik zostaw sobie na potem...
Wydech to podstawa




_________________

Speedfight 2 S6 Racing Modular 70cc -->Aerox Midrace 70cc, SR Midrace 70cc--> Derbi GPR 2008.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 20:29 przez Karolek_OTT, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 20:36 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2008, 17:25
Posty: 124
Lokalizacja: brac kase
Pojazd:
Ja tu widze swapa na minarelli.Na seryjnym minarelli bedziesz miał lepsze osiagi jak na kewayu z gaznikiem 17,5.




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 20:53 
**

Rejestracja: 16 sty 2010, 13:58
Posty: 428
Pojazd:
JA bym lepiej sprzedal skuter i to autko co na fotkach jest odpicowal




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 21:11 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 kwie 2009, 19:50
Posty: 131
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
ja bym jeszcze dodatkowo puścił dwie rurkido mocowania na lampe tylnia
wkladaj cyl i stuntuj :P


Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, 21:12 przez NorbertPiaggio, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 21:13 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2008, 17:34
Posty: 43
Lokalizacja: Sokoły
Pojazd:
Ja na twoim miejscu wsadził bym silnik minarelli ac lub lc i do tego z optyki zostaw go seryjnego.




_________________

Cylinder- Airsal Sport 50cc
Wydech- Leo vince zx
Wariator- Tec R-type
Sprężyna- Tec
Sprężynki- Top racing +30%
Rolki- Stage6 7g
Przeciw talerz wariatora- Top racing
Gas box Stage6
Odblokowany króciec ssący

V-max: 90km/h




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 21:37 
*

Rejestracja: 15 sty 2009, 17:01
Posty: 18
Lokalizacja: Czeladź
Pojazd:
MHR, Wytrzyma przycierałem stawałem daje rade ;D
LeXiN, właśnie gaźnik jest zjeb... nie da się go wyregulować cieknie
milosz_sr, nie wchodzi w gre ;d nie mam na tyle kasy. ;D
BooTNiX, oj człowieku ;D na strychu cały silnik nowy jest tej syrenki ;Dtylko nie ma kto sie do tego zabrać i ochoty bo dużo roboty




_________________

oceń moje moto :D

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=49414




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 21:40 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2009, 12:37
Posty: 661
Pojazd:
drift1993 pisze:
Ja na twoim miejscu wsadził bym silnik minarelli ac lub lc i do tego z optyki zostaw go seryjnego.


Też byłbym za tym o ile masz kasę na silnik.




_________________

Polerowanie aluminium,spawanie plastików, renowacja części,malowanie mniejszych elementów.
Sprzedam części Katana,Sym,Peugeot,Romet,Jawa
TANIO GG 10293344




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 21:44 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2008, 17:25
Posty: 124
Lokalizacja: brac kase
Pojazd:
za 500zl można kupic silnik miny..




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 21:53 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 20:01
Posty: 206
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
Ja bym tak samo wziął się za ten pojazd w garażu :D To Twojego dziadka? Jak mówisz, że masz silnik to mógłbyś go wsadzić, odpicować ;d Sprzedać i kaska z dziadkiem po połowie :D Chyba, że się nie znasz na autach to inna bajka :P A ten chińczyk Twój taki zaniedbany :( Pomaluj go ładnie na 1 kolor, bo z tego co widzę każdy plastik inny :P




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

http://www.takeagift.pl/polecam:21248




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 lut 2010, 23:28 
*

Rejestracja: 15 sty 2009, 17:01
Posty: 18
Lokalizacja: Czeladź
Pojazd:
tylko w jakim stanie...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2010, 0:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2008, 17:25
Posty: 124
Lokalizacja: brac kase
Pojazd:
Cytuj:
Pawollo


Zobacz mi sie wydaje że cena i stan ok
http://allegro.pl/item937127464_silnik_ ... _inne.html
http://allegro.pl/item939227052_silnik_ ... al_lc.html
http://allegro.pl/item937658853_silnik_ ... rosze.html
http://allegro.pl/item922933269_malagut ... lumik.html




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2010, 0:22 
*

Rejestracja: 15 sty 2009, 17:01
Posty: 18
Lokalizacja: Czeladź
Pojazd:
Bryłka, ja to to chciałem sprzedć był nie jeden kupiec na syrenke ale dziadek nie chce sprzedać silnik jest nowy poskladać i by chodził na pewno :D
milosz_sr, 1 ciekawa propozycja ale seria.
2 kup do tego jeszcze chłodnice koło zacisk przewód do hamulca przewody do lc oponke a wyjdzie z 1000 zl :P
3 ch.. wie co z tym jest nie pali
4 no to mnie skusiło lecz zasyfiony i nie wiadomo w jakim stanie to wszystko ;]

I nie sądzę ,że jak bym kupił minarelli w seri to by dało rade kiłejowi z 70 ccm gaźnik 17,5 wydeszek sportowy i sprzęgłem ;]


Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, 0:23 przez Pawollo, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2010, 1:11 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 sie 2009, 0:17
Posty: 319
Lokalizacja: teraz Bobowo :D
Pojazd:
do minarelli musisz przerobić jeszcze mocowanie silnika jak byś wstawił silnik z P/G byś nie musiał nic przerabiać
silnik P/G ac na bęben z kołem lub bez w bardzo dobrym stanie dostaniesz za 500zł swój silnik zawsze możesz sprzedać a koła 12 cali do p/g dostaniesz nawet za 30zł więc silniczek cię wyniesie ok 550zł i w nie których p/g seryjnie był montowany gaźnik 17,5mm
po sprzedaży swojego silnika będzie kasa jeszcze na wydech




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lut 2010, 1:34 
*

Rejestracja: 15 sty 2009, 17:01
Posty: 18
Lokalizacja: Czeladź
Pojazd:
DR_Evolutio, pierwsze słyszę ,że trzeba będzie przerabiać mocowanie o.O raczej do p/g bedzie trzeba przerabiać o.O




_________________

oceń moje moto :D

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=49414




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 mar 2010, 11:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 wrz 2008, 9:41
Posty: 55
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
Mocowanie silnika p/g pasuje do chinoli z silnikiem 4t bo tam jest też dolne a w keewayu jest górne tak jak w minarelce :)




_________________

Stunter:P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 mar 2010, 14:54 
*

Rejestracja: 15 sty 2009, 17:01
Posty: 18
Lokalizacja: Czeladź
Pojazd:
no to to ja wiem ;] ale widać ,że `DR_Evolutio` czytał mój temat ;]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 mar 2010, 16:28 
*

Rejestracja: 15 sty 2009, 17:01
Posty: 18
Lokalizacja: Czeladź
Pojazd:
mału upik ; D

przyszedł gaźniczek nowy 17,5mm -169zł bez wysyłki ;]

Obrazek




_________________

oceń moje moto :D

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=49414




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 07 mar 2010, 10:44 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2010, 14:33
Posty: 3
Lokalizacja: Poniec/Leszno
Pojazd:
za ile majster zrobisz mi taki stelażyk jak Ty masz?:D
no ale teraz kupiles gaznik i kupujesz cylinder?? z wydechem dajesz sobie spokoj?? Jak bym mial 600 zl do wydania to juz bym mial w swoim minarelke ac:P
zapraszam do mnie. pozdroo




_________________

Keeway F-act 07r. by PaciOr.
Wejdź i zostaw coś po sobie, zobacz że Keeway też może jakoś wyglądać:
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=50154 :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy