Dzisiaj jest 22 wrz 2024, 19:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1962 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 99  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 19 lip 2010, 6:25 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sie 2009, 12:37
Posty: 661
Pojazd:
ELDo o to właśnie chodzi




_________________

Polerowanie aluminium,spawanie plastików, renowacja części,malowanie mniejszych elementów.
Sprzedam części Katana,Sym,Peugeot,Romet,Jawa
TANIO GG 10293344


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 19 lip 2010, 7:43 
*

Rejestracja: 17 lip 2010, 8:40
Posty: 37
Pojazd:
siema zastanawiam sie czy kupic keeway hurricane oplaca sie ? :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 lip 2010, 9:24 
***

Rejestracja: 12 sie 2009, 10:54
Posty: 1045
Lokalizacja: Malibu
Pojazd:
Glahu pisze:
siema zastanawiam sie czy kupic keeway hurricane oplaca sie ? :D


Może więcej szczegółów? Rocznik, stan, przebieg, cena? Ogólnie kiły nie są takie złe, jak się dba, tak się ma :P Ale gdybym drugi raz miał kupować, to wziąłbym jednak markowca m.in. z uwagi na osiągi. Przygotuj się, że kiła seryjnie bez modyfikacji więcej jak 65km/h realne nie pojedzie




_________________

Honda Civic VI lift by mattiz1




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2010, 9:38 
*

Rejestracja: 12 kwie 2010, 21:21
Posty: 148
Pojazd:
Niby tak narzekają na te chińczyki a widze mnóstwo ludzi co śmiga na keewayach i dobre jest. : )




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2010, 14:33 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2009, 16:04
Posty: 384
Lokalizacja: Gdynia
Pojazd:
http://moto.allegro.pl/item1139882991_j ... dynia.html Jak myślicie brać ?? Miał ktoś z takim silnikiem styczność ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lip 2010, 10:46 
Last Chance
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 kwie 2010, 12:22
Posty: 963
Lokalizacja: Podkarpacie
Pojazd:
Siemka
pisze tutaj ponieważ bws prawie sprzedany,
Jakie skuter mi polecacie?do 2500zł?
zastanawiam się nad:
Malaga F12
Malaga F15
Aprili Sr(nie di-tech)
Piaggio Nrg
Wczoraj jeździłem F12 i spodobała mi sie :mrgreen:
lecz chodzi mi o silnik,jaki cieczak?powietrzak?
coś fajnego chce :wink: licze na waszą pomoc




_________________

Sprzedam dużo częsci silnikowych do Yamahy Bws,naprawdę tanio! Sprzątanie garażu.
Malossi sport 70cc 50zł do szlifu!
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=171672
Gg. 8308088




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lip 2010, 11:07 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 cze 2010, 9:28
Posty: 144
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Pojazd:
Silnik cieczą chłodzony :P
Z tej listy zastanawiałbym sie tylko nad NRG albo F12. Wybór należy do cb.
Masz jakieś linki tych skuterów, albo coś to by sie obejrzało i powiedziało, :P




_________________

Nie sprzęt, lecz technika robi z ciebie zawodnika!

http://www.youtube.com/watch?v=_4T88kAiAOE <33




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lip 2010, 20:53 
*

Rejestracja: 06 mar 2010, 21:04
Posty: 73
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd:
starkbws :Obojetnie co z tego wybierzesz to bedzie brd dobre...Wszystkie te marki maja skuty na najwyższym światowym poziomie,osobiscie polecał bym ci aprilie sr ta zwykła,przyspieszenie ma cudowne jak i v-max(85km\h-realne jak w dobrym stanie) na tak mało pojemnosc.I pamietaj nigdy nie napalaj sie,wez kogos co sie zna na takich sprzetach i ci doradzi.
A za to 2500zł kupisz jakis fajny skuterek z tych co wymieniłes tylko szukaj okazji np komus jest potrzebna kasa na wieksze moto, i tak jak wczesniej napisałem jak masz możliwość sprawdz z zaufana osoba w jakim stanie tech. jest skut.No i oczywiscie silnik chłodzony ciecza....


Ostatnio zmieniony 21 lip 2010, 20:54 przez omnix1994, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 lip 2010, 20:58 
Last Chance
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 kwie 2010, 12:22
Posty: 963
Lokalizacja: Podkarpacie
Pojazd:
ecorate, hmm linki jak coś znajde będe podawał :wink: np ta f12? http://moto.allegro.pl/item1158470815_o ... _cena.html omnix1994, gdybym miał właśnie kogoś wziąśc :) musze sam na siebie się zdać :/ na co szczególnie patrzec?jakieś szczegóły?




_________________

Sprzedam dużo częsci silnikowych do Yamahy Bws,naprawdę tanio! Sprzątanie garażu.
Malossi sport 70cc 50zł do szlifu!
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=171672
Gg. 8308088




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 8:13 
*

Rejestracja: 06 mar 2010, 21:04
Posty: 73
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd:
Pierwsze na co powinieneś zwrócic uwagę to to czy lakier we wszystkich miejscach ma ten sam kolor co powinien np bws powinien byc cały czarny a jak sie przyjzysz to zobaczysz ze cos jest nie tak bo w pewnych miejscach ma inny odcień, w wiekszosci przypadków swiadczy to o ostrej glebie.....Druga warzna rzecza jest sprawdzenie czy aby napewno rama jest prosta wiec*jak jedziesz to pusc na chwile kier i zobacz czy nie sciaga cie na lewo albo prawo,czy cos nie stuka puka w przekładni,ładnie wkreca sie na obroty itp
I jeśli masz możliwośc to przejedz sie tak z 3/4 km razem z włascicelem,i zobacz jak chodzi rozgrzany czy wchodzi na obroty,ja spotkalem sie z tym problemem ze wlasnie nie chcial wchodzic na obroty i jechal z max 20km/h sa dwie przyczyny ta bardziej pozytywna>gaznik jest do wyregulowania albo to gorsze tłok puchnie i jest do wymiany..


Ostatnio zmieniony 22 lip 2010, 8:38 przez omnix1994, łącznie zmieniany 3 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 8:53 
*

Rejestracja: 22 lip 2010, 8:47
Posty: 4
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
Siemka Mam Do Dyspozycji
5000 zł nie wiem co kupić
jestem nowy w tej dziedzinie i np. Interesuje Mnie Kymco Agility RS.
Co o Tym Myslicie jeśli macie jakieś inne pomysły pisać ;D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 9:24 
*

Rejestracja: 06 mar 2010, 21:04
Posty: 73
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd:
Kymco bez przesady....
I za taka kase?
Za to masz super motorower,skuter z wyższej półki
Z motorowerów polecam ci enduraki >Honda HM najlepsza w swojej klasie,Aprilia Rx,Derbi Senda itp, Jeśli lubisz pseudo ścigi to nie kupuj tych nowych rs,tzr bo to nie sa ścigi tylko skutery z biegami....A jesli musisz to kup sobie takie cos ale ze złotych lat 90 Honda ns1,Yamaha tzr 80.Dlaczego?Bo wtedy stawiano na jakosc wykonania a nie na ilosc i czesci zamienne.Poza tym one maja osiagi super przyspieszenie jak i v/max 125/130km/h.
Jesli natomiast lubisz skutery to Aprilia sr,Malaguti f15,f12,Piaggo,Gilera Runner.
Chinoli nie kupuj bo to nie sa dobre sprzęty.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 9:30 
*

Rejestracja: 22 lip 2010, 8:47
Posty: 4
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
Ale Mi Chodzi o Taki Skuter Dla Początkujących Stunterów nie chodzi mi o predkość tylko aby był lekki miał dużo siły a v-max nie przekracza 90




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 9:35 
*

Rejestracja: 22 lip 2010, 8:47
Posty: 4
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
I Według Mnie Skutery Kymco są z Wyższej Półki ale ja tak troche boje sie kupować używanych bo jak są ludzi co tylko katują takie skutery...
te Kycmo Agility RS jest nówka a nie używany
Zastanawiam Sie Nad Kataną,Rox'em i speedem który byłby najlepszy do jazdy na jednym kole?? i najlżejszy??




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 9:51 
*

Rejestracja: 06 mar 2010, 21:04
Posty: 73
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd:
Yamaha aerox to najpopularniejszy skuter w Polsce mnóstwo osób na nim stuntuje ale jak wiadomo jesli mnóstwo to tez wielu sie wywala....tak samo jak katuje te sprzęty.Według mnie Kymco nie jest mocniejszy od europejskich i japonskich marek to sa marki z tradycjami.
Jesli go kupisz nie bedziesz zawiedziony jakosc wykonania stoi na wysokim poziomie silnik pozwala na dosyc dynamiczna jazde.Ogólnie powiedziałem tylko że dysponując taka gotówka nie kupił bym takiego kymco tylko jakąś dobra używke.
I po jakoś tam modyfikacjach bedzie sie nadawał do stuntowania,ale o wiele lepszym rozwiazaniem była by yamaha aerox.


Ostatnio zmieniony 22 lip 2010, 9:53 przez omnix1994, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2010, 11:05 
*

Rejestracja: 22 lip 2010, 8:47
Posty: 4
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
A Jaki Byście Poradzili Skuter który Ma Dobrego Buta i Dużego V-max oczywiście sam go bede tuningował tylko chodzi mi jaki skuter :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lip 2010, 15:24 
*

Rejestracja: 06 mar 2010, 21:04
Posty: 73
Lokalizacja: Sulejów
Pojazd:
Witam mam pytanie w sprawie Yamahy Tzr 80 tej starej.
Czy opłaca sie ja kupic,czy jest awaryjna,podobno wersja RR ma 9s do 100km.h i wyciaga 140km.h jesli tak to brd fajnie.
Ogulnie stoje przed wyborem nowego motorka i zastanawiam sie nad enduro i pseudo scigaczami chociaz ta tzr 80 i honda ns1 robia na mnie wrazenie i jak na 80 to maja dobre osiagi,z tych scigow to 50 z am6 nie wchodza wogle w gre....Bo to padaki.
Kolega mi mowil ze lepiej kupi enduro bo to ma lepsze osiagi od tych scigaczy np honda hm,aprilia rx itp
Prosil bym zebyscie wyrazili swoje zdanie na ten temat,najchetniej poslucham osob ktore posiadaja takie sprzety enduro,pseudo scig




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lip 2010, 19:56 
*

Rejestracja: 25 lip 2010, 17:04
Posty: 2
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Pojazd:
Siema

Zastanawiam się nad kupnem skutera Sanyang F5l3. Podobno jest to to samo co Honda Dio.
Sprzedawca tak reklamowało na allegro :
„Skuter jest po kapitalnym remoncie silnika ,na gaźniku dellorto (wymaga regulacji),nowy akumulator (na gwarancji), nowy regulator napięcia. Stan oceniam na dobry , kolor granatowy , osiągi v-max 60km/h dobre przyspieszenie , lakier posiada drobne zarysowania”
Wtedy chciał za niego 1100 ale zszedł do 850. Przy okazji wyszło kilka spraw jak nie działający licznik i kierunki ale tym się zbytnio nie przejąłem bo i tak chciałbym założyć sportową kierownicę(w chwili obecnej ze względu na mój wzrost nie mieszczę się na niego :P) Ale czy jest sens kupować go za taką cenę? Opłaca się bawić w tuning mechaniczny i ładować kasę? Czy lepiej poczekać trochę ,uzbierać z 2500 zł i poszukać okazji?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lip 2010, 20:03 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2010, 14:41
Posty: 570
Lokalizacja: Radlin
Pojazd: Gilera Runner
Ja bym nie kupował




_________________

KUPIĘ YASUNI C16 P/G stan bdb


Kontakt: puzon20@gmail.com




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 lip 2010, 20:09 
*

Rejestracja: 25 lip 2010, 17:04
Posty: 2
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Pojazd:
Z powodu?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1962 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 99  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy