Dzisiaj jest 20 wrz 2024, 13:35



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 30 lip 2010, 22:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 20:55
Posty: 14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Pojazd:
z przodu jak sie uda to bedzie Tarcza od Mito lub czegos innego,zacisk 4 tloczkowy brembo, zawieszenie od burgmana i amortyzator skretu ;)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 31 lip 2010, 8:53 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 16:50
Posty: 57
Lokalizacja: Grzechynia
Pojazd:
Knajpa gdzie byłeś na lekcjach z polskiego ? ortografia się kłania : >




_________________

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yam ... x_50/81851

Zobacz moją Aprilia SR by Sqtery.com :
http://www.sqtery.com/modules.php?name= ... ge&pid=274




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 sie 2010, 16:08 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lut 2009, 21:02
Posty: 231
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Pojazd:
Jak plany ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 sie 2010, 16:25 
*

Rejestracja: 11 gru 2009, 17:29
Posty: 63
Pojazd:
Spotkał się z chamstwem -> przestał pisać. Krytykę rozumiem ale konstruktywną. Za to jeżdżenie po gramatyce to zagrywka czysto szczylowska.

Po avatarze sądze że chłopak z mojego środowiska. W mega moc itp nie wierzę, za to myślę że coś z tej maszyny będzie jeśli dobrze wezmie sie za robote. Zapraszam do mojego tematu pokażę niebawem kwestię hamulców. 4 tłoczki:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sie 2010, 11:04 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 lut 2009, 21:02
Posty: 231
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Pojazd:
Zapewne dużo ludzi którzy pisali w tym temacie chcą zobaczyć 45 KM :mrgreen: A może honda zrobiona i wypluła na hamowni z 23 i wstyd się przyznać co ?
yasiek, Jakim chamstwem (każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii po to jest forum. Przepraszam ale nikt nie używał wulgaryzmów ani nic podobnego. Jedna cześć ludzi mówiła że jest to raczej nie możliwe a drudzy w to uwierzyli :)

To tak samo jak ktoś opisuję swoją maszynę i ja np powiem ,, ey nie podoba mi się twoje malowanie" to ten co to opisuję ma się obrazić ? no chyba nie ?

sorry za OT ale zdenerwowało mnie takie coś :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sie 2010, 12:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 cze 2009, 16:16
Posty: 116
Lokalizacja: Brodnica
Pojazd:
Na moje on go jeszcze nie skonczyl ;) Tylko tacy tu sa ludzie na forum. Ze jak sadza ze cos jest trudne do zrobienia to juz nie mozliwe. Tak chcieliscie go zobaczyc to teraz sie mozecie w d**e cmoknac. Na moje przy dobrze zrobionym cylki takim gazniku i dobrze dobranym kominie osiagnol by te 40KM i szacunek gosciu za to co robisz. A tacy cfaniacy niech sie sami za takie cos wezma. Bo tylko Pier****c potrafia. Sory za moja wypowiedz, ale musialem.




_________________

Oblokaj moj sprzęt
http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=56932


Ostatnio zmieniony 03 sie 2010, 12:01 przez kaczmar971, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sie 2010, 12:30 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 20:55
Posty: 14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Pojazd:
Witam przepraszam ze nie dzielilem sie informacjami z pracy lecz prace szly cala para do Poznego wieczora. Coraz lepiej z Aprilia :). DO YSIEK: Brat mowi zebys sie pier..... w głowe :) 25KM to maja 70cc High Endy bo bardzo wyskoim tuningu. a przy 150cc przy tym gazniku itd i jak to bedzie mialo 25KM to jestem swiety ;) POTO JEST WSTAWIONY GAZNIK WIEKSZY I ROBIONY TLUMNIK BY ZYSKAC WIECEJ MOCY. Z tego co mowil to 40KM bedzie mial na lajcie a nawet wiecej :) On mi robi z tym silnikiem i sie troche zna skoro cos takiego zaproponowal robic :). A i jeszcze jedno Jego słow: Ten amortyzator w twojej sr SIE UGINA NAPEWNO;) jak on sie ugina ledwie przy masie 185KG A NIE 50. i do tego na specjalnym zawieszeniu a nie tak jak jest u cb :) Pozdro :))




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sie 2010, 13:53 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
Widać bo Avku że jakiś customik :D Dawaj foty z Upami




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sie 2010, 14:24 
*

Rejestracja: 11 gru 2009, 17:29
Posty: 63
Pojazd:
Po pierwsze brat niech sie *** w głowę. Co ty człowieku porównujesz? High enda z osiołkowatym dwusuwem? Widziałeś kiedykolwiek rozkład okien w obu cylindrach specu za dyche? Myślisz ze dla jaj w wyczynówkach( cross, high end) są wieksze i zazwyczaj w mnogiej liczbie? Nie pierwszy raz mam te silniki w rękach. Dwusuw ze skutera w 125 lub 180 to potulny osiołek robiony na duże przebiegi. Taką ma też mapę portów - stosowną do przeznaczenia. Nic nadzwyczajnego, wiec nie ****** o 50 KM bo w nicasilu to ty sobie raczej nie powiercisz.





Ostatni raz czyszczę ten temat bez dodawania warnów !
Jurek


Ostatnio zmieniony 03 sie 2010, 20:14 przez yasiek, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 03 sie 2010, 20:25 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2009, 9:07
Posty: 330
Lokalizacja: sie wzieły motory?
Pojazd:
Tylko tutaj są kłótnie post pod postem. Proszę Adminów forum aby nagrodzili ich ostrzeżeniem!! bo Tylko potrafią sie kłócić;)

teraz czas na moje zdanie:) maszynke jest warto oceniać na 6 jeżeli by można było dał bym Ci "+" :D:)
ale zastanawia mnie jedno;/ jak chcesz wiercić w nicasilu;/ i z lekka przesadziłeś z mocą:) ciesz sie jak będziesz miał z tego silnika >35 ale w 40 sie zamkniesz :)
ale jestem zaskoczony tym że masz taką odpowiedzialność:D:D:) bo ciebie zwieje z tej maszynki:D:D:)

kończ moto jak najszybciej:D:D chc to widzieć jak to wymiata na naszych "polskich drogach":D




_________________

odrestaurowywanie W-F-M

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=168204

zapraszam:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sie 2010, 10:09 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 20:55
Posty: 14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Pojazd:
Do MoSiU15. E coty jak mnie CRF 450 SM nie zwiała to to tez nie powinno :PP hehe




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sie 2010, 10:20 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
KNAJPA, Bo na niej jeździsz nie umiesz :D Krzysiek i Grabol mówił :) Ha :)

Dasz te foty :D?




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sie 2010, 20:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 20:55
Posty: 14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Pojazd:
haha tylko ze oni mnie nie widzieli jak jezdze wiec nie mów :) a Grabol widzial mnie raz nad rzeka jak sie przelansowalem powoli i moze dlatego mowi ze nie umiem. To jest SM nie Cross :) Pozdro.

Pisownia, przekleństwa, interpunkcja. Ostrzeżenie słowne. / Banakil


Ostatnio zmieniony 04 sie 2010, 20:42 przez KNAJPA, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 04 sie 2010, 21:30 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 paź 2009, 9:07
Posty: 330
Lokalizacja: sie wzieły motory?
Pojazd:
chłopie to nie wiem ile ważysz:D
ale mnie z kx 125 odrywało od siedzenia:D:)
chyba że tak jak mówią za mało gazu dajesz:PPP
:)
dawaj fotki apki chce to widzieć jak wygląda:D:D :lol:




_________________

odrestaurowywanie W-F-M

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=168204

zapraszam:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2010, 12:16 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 20:55
Posty: 14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Pojazd:
Waze rowne 70KG :P a gaz do oporu :) jezdzilem juz na roznych 4t glownie YZF 426 wiec na tym tez daje rady :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2010, 16:46 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
Gaz do oporu ? Knajpa coraz śmieszniejszy jesteś :| Jeździć w ogóle nie umiesz ty i jazda na 100% haha jak biega nie umiesz zmienić dobrze
450 to szatan i tyy nie wiesz jakie ma możliwości Bo jeszcze do 3 biega nie doszedłeś bo cię na 1 zmiotło :)

Nie ma co go słuchac to istny bajkopisaż i tylko wielce gada a nic nie robi :| . On robi ten projekt ? ha Tak na prawde to jego brat który ma jakieś pojęcie bo on ? Nawet gaźnika koledze nie umiał wyregulować I zatkał wylot od zbiornika wyrównawczego i moto nie chciało jeździć . Cwaniaczek z nigo i tyle

Sory Adm i mod ale musiałem to napisać bo po prostu mnie już srkęca jakie on bajki pisze :| Wybaczcie :P :P :ups:




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2010, 18:36 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 20:55
Posty: 14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Pojazd:
HAHA JA W PRZECIWIENSTWIE DO CB UMIEM JEZDZIC :) JAK TY NA 250CC 4T GNIOTLES CALY CZAS NA 1 LUB DOCHODZILES DO 4 NA NIECALEJ POLOWCE TO KTO TU NIE UMIE JEZDZIC :) Przyjedz i zobacz jak jezdze a nie pisz glupot jak nawet nie wiesz jak tym jezdze ;) pozdro. A jakbys poczytal troche wyzej to pisze " Brat jest głownym mechanikiem i pomaga mi w tym projekcie :). A co do gaznika to potrafie wyregulowac. Jakos Krzyskowi od VIVY na 70cc zrobilem i wszystko chodzi mu cacay teraz a jak ty kupujesz gazniki po 50zl uzywane to sie nie dziwie ze nieda sie tego wyregulowac :) Pozdro. :) I bajki to piszesz ale ty z tym twoim tunem a taka prawda ze ani jednej rzeczy nie kupiles jeszcze z tego co mi pisales:) A ty opowiadasz wszystkim ze sie lepiej znasz odemnie i twoj brat to szpec od moto tylko ze w 4T a 2T jest jeszcze bardziej proszczym silniczkiem niż 4T:) Jakbys był taki super to bys nie woził moto po mechanikach tylko bys sam robil. :) Ja jakos sobie sam próbuje robic z moto. Przynajmniej sie wiecej naucze. :) Pozdro.

Sory za szczerosc ale nie moglem sie oprzeć. I przepraszam Adminów za to ze takie klutnie tu ale sami widzicie wszyscy znaja sie lepiej i tylko potrafia krytykowac. :/ Ja jeszcze ani jednego posta nikomu nie dalem złośliwego. Tylko z checia podziwiam porjekty innych. Pozdro.


Ostatnio zmieniony 05 sie 2010, 18:39 przez KNAJPA, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 05 sie 2010, 19:18 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 sie 2009, 10:04
Posty: 1244
Lokalizacja: Tarnów
Pojazd:
KNAJPA pisze:
pozdro
KNAJPA pisze:
Pozdro.
KNAJPA pisze:
Pozdro.
KNAJPA pisze:
Pozdro.

Dobra, dawaj jakiegoś upa żeby udowodnić że jesteś dobry w te klocki a nie że tylko potrafisz gadać.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2010, 10:45 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 kwie 2010, 20:55
Posty: 14
Lokalizacja: Mszana Dolna
Pojazd:
SR juz na chodzie :) Brak tylko koncowki wydechu. Kupie Koncowke wydechu od Aprili RS 125/Cagivy mito 125 lub innego sciga 125 jesli ktos ma prosze o kontakt gg:2120112




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2010, 11:39 
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2009, 8:49
Posty: 2257
Lokalizacja: Kasinka Mała/krk
Pojazd: Bmw e82
No to dawaj filma jak to jeździ żeby wszyscy zobaczyli :)




_________________

facebook.pl/weldonespawmichalak
Spawanie TIG. MAG . MMA - aluminium, stal nierdzewna, stal czarna itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy